Visszajelzés Grafika, a játék egyik húzóereje

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 13.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kérlek, módosítd az aláírásodat.
    A bannered mérete nem szabályos.
    Jelenleg: 202*237 pixel, a szabvány a fórum szabályzata alapján: maximum 500*200 pixel lehet.

Itt elolvashatod a szabályokat: Fórumszabályzat, Képek / Videók alcím alatt.

Köszönöm.

Kuzdern és kicsicica!!! kedveli ezt.
  2. kicsicica!!!

kicsicica!!! Fórummogul

Köszönöm a figyelmeztetést, töröltem. :)

Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  3. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Ivibaba54, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. Lizfarm

Lizfarm Utánpótlás-írogató

Sziasztok !
    Szeretném megköszönni a 2019 év most befejeződő őszi event tervezőjének és rajzolójának a szépséges képeket és színeket. Már ezért is szívesen jártam be a területre ! Köszönöm szépen !
    Köszönettel Lizfarm

Ivibaba54, vazulneni8, Othep és 8 más kedveli ezt.
  5. avonbanya

avonbanya Utánpótlás-írogató

sziasztok nagyon örülök az aratómunkás kuponoknak köszönöm szépen :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

....és minden havas ,tavas grafika tetszik a legutóbbi :inlove:

Csatolt fájlok:

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.12.19
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  6. Rebcsok

Rebcsok Kivételes tehetség

Sziasztok!
    Most a vízköpők a főkedvenceim. :) Jól mutatnak a monitoron is. :inlove:

Ivibaba54, -gyöngy-581 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. tyúkól1017

tyúkól1017 Járnitanuló

Sziasztok
    Én nagyon szeretem a játék grafikájának a nagy részét, ezért szeretném kérni, hogy a Manó műhely maradhasson meg, ha nem is adna semmi pluszt, a paszulyra fel tudnám tenni.
    Köszönöm!

Ribiszke, Ivibaba54, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Diti54

Diti54 Törekvő

Sziasztok!
    Nem tudom , hogy hova kellett volna írnom ezt a hsz-t, de majd átpakoljátok, ha nem ide :)
    Nagyon köszönöm a BP-nek a mai extra ajándékot!!!!!!!!!
    Kedves Modik nektek meg az egész éves munkátokat, és türelmeteket köszönjük!!! Áldott Boldog Karácsonyt!!!!!!!! :)

Ivibaba54 kedveli ezt.
  9. Michael2012.

Michael2012. Fórum-zöldfülű

Én is nagyon köszönöm az ajándék felhőket ! Amit nem értek az az , hogy az ajándék/1 felhőre nem kaptam meg a halas díszkutat:-( minden mást igen

10. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórumfelvigyázó

Szia!
    Amennyiben minden napon belépsz és a hónap 21. napján átveszed az ajándékokat Rackótól, akkor a halas díszkút-nak is meg kell lennie.
    Lehet kiraktad valahová vagy a felhőn csücsül. Próbáld meg átkutatni a farmodat, meg kell annak lennie. 2019 januárban kaptuk ezt a dekort.
    Ezen a linken megtalálsz mindent a Rackós dekorokról

https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-951381

Kuzdern és Ivibaba54 kedveli ezt.
  11. Diti54

Diti54 Törekvő

Sziasztok!
    Boldog új esztendőt mindenkinek!!
    Olyan jó lenne, ha az idén megújulnának a kenguru ólak!!! Legyen olyan a pofijuk, mint a tápkeverésnél a malomban. :))
    Olyan szépek a grafikák, ez az egy lóg ki a sorból.

Gio, szöszi50 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia!
    Szerintem nem csak ő lóg ki a sorból. :)
    A hangya az egyenesen úgy néz ki, mint egy UFO, vagy zombi .. Engem nagyon irritál...:oops::)
    Pedig alig vártam,hogy legyen hangyaólam, de sokat nem nézegetem a grafikáját...

DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  13. Stock-broker

Stock-broker Járnitanuló

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez mennyire megfelelő topic annak, amit mondani szeretnék, én ezt gondoltam annak, elnézést, ha máshová jobban illene.
    A játék SEBESSÉGéről szeretnék röviden egy tapasztalatot megosztani és gyakorlati egy javaslatot tenni a játékosoknak.
    Már egy jó ideje a laptopomról játszom, mely egy Acer Aspire ES1-533, Win 10 op. rendszerrel, ami azért igénybe veszi az erőforrásokat...
    EDDIG Google-Chrome böngészőről játszottam, de a guglit minden téren háttérbe fogom szorítani (nem részletezem itt az okait). A játék sebességével ez idáig sokszor nem voltam megelégedve, vagyis már-már azon voltam, hogy a szerver gépemen kezdek játszani... (Például a ládák nyitogatásakor is számomra sokat kellett várni.) A lényeg, hogy most Firefox alatt játszom és óriási gyorsulást tapasztaltam. Az én tapasztalatom szerint tehát ugyanazon hardver esetén a firefox sokkal jobb teljesítményt nyújt. (Ennek nem csupán a területeken lévő munkáknál van jelentősége, hanem többek között a piacolásnál, Renzo Valdemárnál, most pl. különösen a Karnevál-eventen stb.) Szóval aki akadozásokkal küzd és Google Chrome-ot használ, az szerintem próbálja ki a Firefox-ot mindenképp.

A másik tippem a sebesség kérdéshez: Ha valaki (mai szemmel nézve) lassú internetkapcsolattal csatlakozik a netre, akkor ne vezeték nélküli módon játsszon, hanem lehetőleg kábeles megoldással. Ugyanazon hardver és hálózat esetén a kábeles internetkapcsolat gyorsabb és stabilabb teljesítményt nyújt.

Remélem, tudtam segíteni néhány játékosnak ezzel a két gondolattal... ;) :)

nagymami2, Matold, Havasi_Gyopár és 5 más kedveli ezt.