Visszajelzés Gyógynövények kirakója csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 26.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A kirakós játékot visszaszedhetjük, visszaállíthatjuk induló lapra is. Ekkor az idő számlálója halad tovább.
    Próbálkozhatunk a helyes beillesztésekkel.

    Ha egy sikertelen kirakást az X gombbal megszakítjuk - kilépünk a minijáték felületéről.
    A minijáték használható lesz később is, mert a kirakó felületére térünk vissza. Onnan lehet csak folytatni a játékot.
     
    imi010, osztrak12, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  2. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Szia!

    Úgy látom, nem számoltál azzal, hogy időtől függően a minijáték teljesítése után pluszban lehet kapni rejtélyes bimbót - eventismertető utolsó bejegyzése. 1 percen belüli játék esetén +4 db - ez 40 játéknál már 160db! 2:30 után is ad +1-et. Így már egy kicsit jobb lesz a felállás.
     
    imi010, osztrak12, denisadina és 13 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a válaszodat :)
     
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A kedvenc eventem volt. Szépen hazavágták, főleg a láda változtatással is.

    Mindig erre az eventre készültem, de sajnos ennek is vége.

    Sajnálom!
    Sok sikert aki belefog.
     
    Mevilla, Fatther, Lillapilla73 és 16 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hopsz, valóban nem. A kosaraknál megálltam, nem gondoltam, hogy van még lent valami érdemleges. De nagyon is van!
    Köszönöm szépen, javítom is, amiket összehordtam.
     
    Fatther, eko19, ulmo12 és 17 más kedveli ezt.
  6. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Én most nagyon elgondolkodtam, ha neked ez a véleményed jobb ha neki sem állok,sőt jobb ha nem. Nagyon meggondolom, lehet szabadságra megyek, azt hiszem most van az ,hogy elfárdtam.
     
    Kukackukac, imi010, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ugye 15 termést kell hozni 1 pici magból. Lehetőleg 8 óra alatt. Hoppá!
    A legcélszerűbb a +6-7 eventeset, 2x2n, sztrágya, fehér árt. + karisüti+ gesztenyés bedobásával, csatni és (+1 eventes) növelővel lezavarni. Esetleg némi kacsakat is. Ez úgy nézne ki, hogy 7 +5 +2 +3 (+1) = 17 ( 18 .)
    .
    Persze vannak a bevételi bónuszok, melyekkel ugye komforton hozható a 24+30% órán át a 15ös átlag. Minden egyéb nélkül.
    És akkor jöhetnek még a dzsekkek, meg a pörik, meg a csapkodások.
    Gép elé lesz szögezve a banda. Itt a vasúti menetrend pontossága sem lesz elég.
    Van más alternatíva is, de igen szűk réteg számára.

    Valóban össze lehet még szedni 240 magot. De az 1016 mag túl sokat nem segít, mert az event által adott bónuszok igencsak korlátozottak.
    De tegyük fel, hogy kacsázunk, csatnizunk, és legalább egy eventes bónusszal aratunk, mindig. Akkor már hozható a 11 feletti átlag, ami kell a 11000+ növényhez. De ehhez is kell majd 1016 kacsakata, ha sztrágya nem is.
    És ez is full minijáték, mindegyik 1 percen belül, és végig észnél lenni. Ez is feltételezi azt, hogy a felröpik min. fele 40 óra alatt rendelkezésre áll.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.20
    Fatther, osztrak12, barbi021951 és 13 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem akarok én elriasztani senkit. Csak fel akarom hívni a figyelmet arra, hogy ha a megszerzett magokat egyszerűen a szokott módon elültetjük, akkor nem lesz annyi növényünk belőle, hogy a jobboldalt végigvigyük. Át kell gondolni, meddig akarunk abban a sorban eljutni, mennyi magot tudunk szerezni, milyen bónuszokat tudunk csatasorba állítani, és ezek figyelembe vételével meg kell tervezni az ültetést. Ez fontos. Az alap event, azaz a 40 minijáték, és a jobb oldalon az 50 sor minimális odafigyeléssel és tervezéssel simán hozható. De a teljes event már - bónuszok nélkül - problémás.
     
    Fatther, Kukackukac, ulmo12 és 18 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nyugi Toma!

    Senkit nem tudsz elriasztani. Hosszú negatív karrierem ezt bizonyította.
    De van itt még valami. A hülyeségtől sem tudsz megóvni senkit.
     
    Fatther, z2856, zit67 és 15 más kedveli ezt.
  10. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Bónuszokat elég nehéz lesz pörgetni. Úgy tapasztaltam, ha party főnyeremény akció van, alig-alig jelenik meg terménybónusz a keréken.
     
    Kukackukac, Domos52, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdemes megnézni a kamrapolcot és a váza ikon elhasználódó részét bónuszokért, illetve kinyitatlan bónuszládák miatt, ha valaki megteheti. Ezek számomra megbízhatóbbak, mint a kerék.
    Igazad van általában az új akciós nyereményeknél nincs a keréken elegendő terménybónusz , reménykedjünk benne, hogy most ez változik.
     
    Kukackukac, osztrak12, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  12. macskacicu

    macskacicu Járnitanuló

    Szia, kérdésem lenne :) Melyik felhőre céloztál azzal, hogy " új "..a gesztenyést tudom, az nincs, de hátha a másik igen . Köszi
     
    Ribiszke és DevilMókus kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szülinapi kívánság.Az egyéb bónusz sorokban keresd.o_O
     
    gabianyus, osztrak12, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem tudod szúrós gombára váltani. Véletlenszerűen kapod a rejtélyes bimbókból a háromféle magot.
     
    osztrak12, Ribiszke, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia!Ajaj :oops:csak a kész magot lehet?o_OAkkor ez nem jó:oops:így nem fér bele ...:sleepy:Újratervezés .:p törlöm:wuerg:A probléma az hogy nem komfort talajon 1 100% bónusz nem elég.:oops:Elég é maximumra csinálták ezt az eventet.o_O
    Valószínűleg nem játszom csak a 40 szintig jobboldalt, nekem nem éri meg tovább .:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.20
    osztrak12, Kuzdern, Melan és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A rejtélyes bimbó tkp. egy láda, ha jól értem. Kibontod, kapsz belőle magot. Valamelyiket. Ha rossz arányban kapsz, átválthatod, de alap esetben 5 felesleges magért kapsz 1 jót, illetve milliós PÉ bedobálásáért javíthatod az arányt akár 1:1-re is.
    Természetesen megteheted, hogy bedobod azt a 6 és fél miillát (vagy inkább 14-et, ha nem összesített értékeket tartalmaz a táblázat), majd az összes kapott magot átváltod szúrós gombára, és úgy ültetted el. De én ezt az elején feleslegesnek érzem.
     
    Fatther, osztrak12, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Ha átváltható a mag mindenképpen az 1-1 es eséllyel tervezem a későbbiekben vissza csere.Sima talajon jóval több bónusz kell.:music:Pár millió Pé könnyebben lehozható mint feleslegesen elpörgetett 2-300 party:music:
    Így 1 db 100% bónusz 2-300 szuper-trágya és kk elég komfortono_Oaz összes várható mag tekintetében, egy jól időzített ültetéssel.
    6,5 millió az mondjuk 32500 páfrány az 32 millió csp az simán vissza lehet piacozni.:music:
    Adva van kezdő 30+ 128*2=286 *45 12870 nővény ami elég is.:music:
    A kezdő befektetést a későbbi piac visszahozza,o_O és nem kerül sokba.:)
    Persze kell a min 1 vagy jó esetben 2 db 5% felhő a gesztenyés és a szülinapi kívánság.
    Valamint hogy a röpik időbe legyenek meg.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.20
    osztrak12, Kuzdern, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  18. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Sziasztok ,milyen földbe jó ültetni a magokat az 1x1 vagy a 2x2 ültetni ? Már elfelejtettem
     
    osztrak12, Ribiszke és barbi021951 kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel itt nem ültetünk vissza, a cél az, hogy egy magból a lehető legtöbb termést hozzuk ki. Erre tehát alapesetben az a válasz, hogy 2x2-be ültess. Itt egy magért 5 növényt kapsz, és minden az eventből megszerzett bónusz hatni fog minden magra, amit a 8 órán belül learatsz.
    Ugyanakkor azt is figyelembe kell venni, hogy legfeljebb 128 db 2x2-es talaj fér el a farmon, így a bónuszok 8 órás hatóidejébe nem biztos, hogy belefér az összes mag elültetése. Itt már egyénileg kell mérlegelni; gépnél tölthető idő, rászánt szupertrágya, stb. figyelembe vételével.
    És számításba kell venni a komfort talajt is. Ha valaki pörget 100% vagy 200% bónuszt, illetve rászán az eventre egy növénybevételi bónuszt, akkor a komfort már jó választás lehet.
    Sima 2x2-n, ha ki tudom használni a +7 eventes bónuszt, akkor csatnival egy magból 14 lesz, 3 magból 42. Komforton tehát ezt kell felülmúlni, hogy megérje; és ez vagy 2 db 100%-os bónusszal, vagy pedig egy 100%-os bónusszal, KK-val, csatnival, és még legalább +4 eventes bónusszal érhető el.
     
    Fatther, osztrak12, -W-595- és 14 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Van aranyrekeszes növénybevételi. 100%ot ad 24 órán át. És pinkizhető.
     
    osztrak12, Kuzdern, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.