Visszajelzés Gyógynövények kirakója csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 26.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Igen Azzal tervezem .o_O,de kell hogy a szúrós gombát kezdéskor arassam különben nem fér bele a 8 h ba az érésidő.o_O:music:
    A 40 játék feletti mag megy a piacra.o_OJobboldalt 40 szint nekem elég o_Oa többiben jelenleg nem látok fantáziát.:p
     
    Fenyvesi1010, osztrak12, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia Toma! Nem riasztottál el, de az állandó agyalás nekem már kezd sok lenni, szeretnék végre úgy játszani amikor nem kell azon görcsölni, az event végéig hogy kész leszek e. Ha már nekiállok szeretném is befejezni,szerettem ezt a játékot de valahogy ez most nem jön be.Na ezért mondom több mint 10 év után elkéne gondolkodnom a szabadságon, csak a fene egye meg mégis szeretek játszani.

    Az sem játszik mindenkinél, van akinek nincs.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.2.20
  3. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Hi,

    Bónuszládából kaphatunk "Teljes bevételi bónusz S"-t vagy"Teljes bevételi bónusz L"-t, ebből nekem van 1-1.
    Az S 100%, a L 200%, igaz csak 24 órára és gyémántosak, pinkizést nem tudom. Más értelmes bónuszom nincs, szupertrágya hegyem se, max trágya...

    Ennek fényében mi a vélemény? Érdemes bebodni vmelyiket, mind2t?
     
  4. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)
    Én szeretem ezt az eventet, nincs ez túlbonyolítva. Vagy csak túl leegyszerűsítettem? xD
    Feladat: 39 malomtermékhez begyűjteni a röpiket a farmos és bahás területekről (+1 malomterméketet kapunk kezdéskor) ,
    lejátszani a 40 minijátékot, és kész. Megvan a felhő és a rávaló dekorok is. És pont.
    A magokból felszaporított növényekkel meg mindenki azt csinál amit akar. :music:
    Vagy leadja a jobb oldali beadási ablakba ajándékokért saját mérlege szerint, vagy megy a piacozni.
    Nem ez az első ilyen event. Már minden hasznos dolgot leírtak előttem, hozzátenni nem tudok.
    Lesz aki termel, lesz aki elad, és lesz aki simán megveszi az egész eventet.

    Jó szórakozást mindenkinek! :)
     
    Fatther, Fenyvesi1010, kovacstne és 16 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Jelen esetben gyémánt kategóriás bónusz S sima talajon csatniként viselkedik nem éri meg .Ugyanúgy +2 hozamot ad mint a Racs .Az L már +4 .Komforton esetleg tervezhetsz vele ,de figyelj az időzítésre.o_O
    Én mindenképpen a 200%- asat használnám és életbe léptetéskori aratással jó lehet.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.20
    Fenyvesi1010, osztrak12, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  6. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Szia, ezt spekuláltam ki én is, nem bontom a farmterületeimet, gyűjtöm a felröpiket, hosszú érésű növényekkel,fákkal ólakkal(-gyöngy-581 javaslata alapján a bahán zöldség érésgyorsítókkal) , majd malomterméket gyártok, lejátszom a 40 minijátékot és kalap -kabát, megvan a felhő, a kapott magokat aztán elvetem és viszem a piacra. slussz:p Nem szegezem magam a gép elé, napi kétszeri aratással meg kell hogy legyen.
    Köszönöm az elöttem szólók javaslatait, kalkulációit, ez segített hozzá a döntésemhez.
    Mindenkinek jó eventezést kívánok.:music:
     
  7. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok! Úgy látom részemről megint kihagyós az event (sajna ez egyre gyakoribb)hát nem csinálom csupán csak azért mert event
    újabban ez a trendi a jó eventeket mind lebutítják. Sok sikert aki belefog.
     
    Fatther, Fenyvesi1010, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezeket a bónuszokat alapesetben nem növényekre érdemes használni. A +100 bónusz 1x1-en ugyanazt tudja, mint a csatni, 1x2-n +1, 2x2-n +3 termést kapsz vele a csatnihoz képest (3+2 helyett 3+3, illetve 5+2 helyett 5+5). A +200% bónusz 1x1-en 2+4, 1x2-n 3+6, 2x2-n 5+10 termést ad. Komforton pedig a 100%-os 15+15, a 200%-os 15+30 termést ad.
    Mivel rekeszbe kerülnek, hat rájuk a Pinkie.
    Mivel ezek ritka és értékes bónuszok, én mérlegelném, érdemes-e erre az eventre beáldozni valamelyiket. Van-e valami ebben, amiért megéri Neked...
    A +200%-os bevételi bónusz is 24 órás. A keréken pörgethető 200%-os terménybónusz 12 órás.
     
    Fatther, Kukackukac, Fenyvesi1010 és 13 más kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Na, ez az, amikor nem lehet mindenkinek a kedvére tenni ... Anno, 2-3 vezetéssel régebben, amikor az a csaj volt, akkor mindenki azon sírt, hogy mechanikus, kapálok - beadom - kész eventek vannak sorozatban, semmi fantázia nincs bennük. Most van, bár lehet, h. túl sok is. Valsz. az lenne az ideális, h. egy-egy húzósabb, agyalós után egy-egy laza, "pihentetős". De hát nem mi tervezzük a játékot.
    Mindenkinek köszönöm a tippeket! Mostanában nagyon kevés időm van játszani, tényleg meg kell gondolnom, h. mit mikorra időzítek. Most kb. p-szo amikor szabadabb leszek, ha akkorra be tudom biggyeszteni az ültetést-aratást - legalább az elejét -, akkor van esély rá, hogy kész legyen.
    Mivel én is szeretek játszani, pláne ezt a játékot, nem szívesen hagynék ki eventet. A TOP-on kívül ez tart itt, amióta végtelenítették a játékot, már nem érdekel a szintlépés. A matrica sosem érdekelt, de a felhő az jó. Akármit ad, azt folyamatosan adja. Persze, ha van időm learatni...
     
    Fatther, Kukackukac, Fenyvesi1010 és 11 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor irány a szemészet:
    Ezek bujkálnak ott:
    • 5+15+25 FA
    • tulipánfa XXL
    • ólbevételi bónusz
    • csalóka liliom +
    • 730 szezonpont

    Nekem is csak 3 van, mert még nem kellett bevetnem.
     
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Eventismertetőt elolvastam egyszer, és még kicsit káosz van a fejemben. Röpikért mindenképp a leghosszabb érésidejű növényt ültetem kezdésre, farmon és bahán is. Utána megnézem milyen bónuszaim vannak, minek az érésidejét tudom a leginkább rövidíteni, és röpiért azokat ültetem majd. Mindenképp megpróbálom kihasználni az event adta + termésbónuszokat, és ne feledjétek pénteken Rackó is ad +1 termésbónuszt 8 órára, azzal is kalkuláljatok!
    Célom a felhő, és minnél tovább jutni a növényes résznél is, de igen bónuszok nélkül szinte lehetetlen. Mostanában sajnos minden ilyen elkerül a keréken, de a sárga birkanyírótól már rosszul vagyok!
     
    Domos52, Fenyvesi1010, osztrak12 és 10 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem kalkulálunk rackóval. Péntek délutánig a baha miatt nem sok babér fog teremni. Azt viszont el lehet játszani, hogy valaki nem szedi le holnap, így a +1 átcsúszik szombatra.
    Azt mindenki vegye figyelembe, hogy 40 minijátékkal max 400 mag hozható. Mondjuk 4000 növény sem kevés.
     
    Fatther, Fenyvesi1010, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Igen láttam.o_OBár szemészetre valóban kellene mennem.:music:xD
    Úgy ítélem meg hogy nekem ezek kihagyhatók ,:music: a várható csp-ért cserébe.o_ONyilván mindegyiknél lehet fantázia,;) de jelenleg nem prioritás( jó is lehet persze, ha a piac nem éri meg ).;)
    Szia ! Igen ara gondoltam .:) Javítom.Akkor mindenképp a 200 % nem kérdés ( egyébként se ), de az event + termés kihasználására azért érdemes figyelni így is.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.20
    Kuzdern, marcsi152, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  14. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Köszi mind2töknek!

    Én is erre számítottam, mongyuk KK-t nem félek használni, abból van rohadásig. Talán úgy már van értelme a komforton az L-nek, pláne pinkivel... Ne adj isten, addig gyűjtök pörit, bontok ládát, hátha azokból is leesik vmi. Ha lesz vmi izgi, mondjuk 45+45+45 termés, lefotózom, iderakom.... :)

     
    Samborg, osztrak12, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Igen. Pl a randa növények gazdakörijében 50FAért az utolsó sorba 156800 gazt kell betuszkolni, melyből a legrövidebb a szamóca és leghosszabb a gyékény. És az utolsó sorig még el is kell jutni.
     
    Fatther, Fenyvesi1010, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Prof teljesen igazad van a hasonlatban, de speciel abban a gazdakörben is nekem a tp éri meg jelenleg.:music:
    De nem igazán sietek vele.xD
    Nyilván ez egyénileg más.o_O
    Én azt látom hogy kapok annyi Fa-t amiért 1 akciós narancs szitakötő se kapható ,o_O(70 Fa)viszont cserébe eladhatók annyi magot amiért lehet ezer vagy több ezer szitakötőt is veszek.:music:
    Persze ha nem lesz olyan piaci ár akkor megfontolandó.:music:
     
    osztrak12, Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor mutatom ezt, mert ez aratásonként több, mint 5 milla TPt fog hozni:

    Csalóka
    gomba
    (+)
    [​IMG]3.22:00-farmszintx1000TP
    VAGY
    szigeti szint x
    1000 BTP
    5 alkalommal!
     
    Fenyvesi1010, osztrak12, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Na ez már igen ezt elbambultam.o_O;)Köszi . Na akkor eddig elmegyek.;)xDxD
    Van még a+1 Rackó hozam az event 2. napján szintén 8 h -ás.Érdemes vele is tervezni.o_O
    Van 1 olyan bizonytalansági faktor is hogy az árak felviteléhez sok ajánlat kell , az meg nem biztos hogy lesz.:music:Szóval kétséges hogy lesz-e magas piaci ár.o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 26.2.20
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy kis összehasonlítás a korábbi eventtel:

    1. Más lett a minijáték. Hogy ez rossz vagy jó, egyéni. Én személy szerint örülök neki, mert a kirakós játékot nem kell állandóan újraindítani, hogy értékelhető ládamennyiséget szerezhessünk, így a minijáték kevésbé időigényes. Arról nem is beszélve, hogy csak 60-at kell lejátszani (többet nem is érdemes), az előző eventben pedig legalább 90-et (ott kaptuk az utolsó terménybónuszt), és lehetett folytatni további ládákért.
    2. Az előző eventben mindkét felröpi a farmról jött, csak az egyik ólakból és fákból, a másik ólakból és növényekből. Most mindenből jönnek, csak az egyik a farmról, a másik a Baháról. Ezt a döntést vélhetőleg az állatos nullperc lehetősége miatt hozták meg, így teljes mértékben indokoltnak tekinthető.
    3. A malomtermékhez most több felröpi kell (27 + 26; az előző eventben 12 + 10). Viszont csak 60 játékkal kell számolni, az előzőben 100 volt. Vagyis tagadhatatlanul sokkal több felröpi kell, de mindenből jöhetnek.
    4. Most 60 minijáték adhat 1016 magot, azaz játékonként 17 szerezhető. Az előző eventben minden minijátékban - sok újraindítás árán - 9 láda, abból átlagosan 1,5 mag volt nyerhető, így akkor játékonként 13-14 maggal lehetett kalkulálni; azaz a 90 játékkal 1200-1300-zal. Ami több, mint most, de csak akkor, ha valaki bevállalta a folyamatos újraindítást. Én például csak a 7 ládára mentem rá, amivel a szerezhető magok száma nagyjából ugyanannyi volt a 90 játékkal, mint most a 60-nal.
    5. Viszont akkor korlátlanul lehetett a kincskeresős játékot további magok reményében játszani, most a 60. játék után - ha egyáltalán folytatható - már csak legfeljebb 4 magot szerezhetünk.
    6. A beadandó növénymennyiség viszont erősen megnövekedett (a felhőért 4000 helyett 4860 kell, a teljes eventhez 9310 helyett 11270). Mivel nagyjából ugyanannyi, vagy kevesebb induló maggal gazdálkodhatunk, a feladat ültetős része jelentősen nehezedett. Kevesebb plusz termés jut majd a piacra, ami a növények drágulását jelentheti; és hát tavaly sem volt olcsó.
    7. A nyeremények hasonlóak; talán az idei kicsit jobb, de ez már szubjektív.

    Összességében vannak változások, de nem nevezném egyértelműen rosszabbnak a mostanit. A magam szemszögéből pedig jobb lett.
     
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Volt már ilyen és szerettem :) Kíváncsi vagyok, hogy most milyen lesz :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.