Visszajelzés Gyógynövények kirakója csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 26.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. emimó

    emimó Utánpótlás-írogató

    Közben megtaláltam a segítséget!
     
    osztrak12, Ananke és juliannakoczkas kedveli ezt.
  2. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Ma reggelre készen lettem én is. :) (Már tegnap meglett volna, ha közbe nem szól a VV.)
    Még van pár játékom meg magom, azokat letermelem gyorsan és megy a piacra.
    Nem ez volt a kedvenc eventem, de én alapból nem annyira szeretem a felröpis eventeket.
     
    cili53, osztrak12, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  3. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 2,5 nap netszünet után épp, hogy megvan a felhőm, de a másik oldal sehogy sem áll. Én nem értem, de még egyetlen növényt se tudtam venni a piacon! Pedig ezt a módszert is megpróbáltam!
     
    cili53, Mevilla, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  4. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Ez az event arra jó volt, hogy a megfelelő számú felröppenő megléte esetén 4-5-6-7 óra alatt be lehessen fejezni.
    Hangsúlyozom a megfelelő számú felröppenőt.
    A minijáték lejátszása sem ördöngősség még staccato esetében sem. Szakadozva 20-24 másodperc, nélküle 15-20.
    Pajtatöltögetésre és szabadidő tervezésére kaptunk lehetőséget napi két belépéssel.
    Az egy más kérdés, hogy a fent említett idők közül az egyiket el kellet tölteni a gép előtt, hogy a siker meglegyen.
    A csevegő első és negyedik oldalán található módszerek tanulmányozásával, alkalmazásával, mindezt összekötve a saját időbeosztásunkkal könnyen letudható volt az egész.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.20
    cili53, osztrak12, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Mosolygós napocskát mindenkinek! Már kijön a szemem annyira lesem a piacot!!!Régen küzdöttem ennyit az eventtel,reggel még a netem is elment.Aki tud termeljen nekem a 6-os vágányra,már csak 2 szint van hátra!!!!!!!!!!!!!!!!!;)A gomba és a rózsa meg van,mennek a piacra vissza.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.20
    cili53, osztrak12, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  6. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    Az utolsó vetés érik néhány farmon.Csak nagy kockába vetettem a batyust kacsakatával szuper trágyával(jó sokat elvitt)de minden farmon kész fullra.Piacon is eladtam a felesleget.Hát nem volt olcsó mulatság az event!
     
  7. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET! BEFEJEZTEM!!!!
     
    cili53, osztrak12, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

    Na, ez az a játék, ami kicsapta a biztosítékot! Mindent elkövettem, de a röpiket befolyásolni sajnos még én sem tudom. Időre vetettem, variáltam, mindent megpróbáltam, da a Bahán alig kaptam felröpit.Elhasználtam több ezer szupertrágyát, meg mindent, ami kell. Pozitívan álltam hozzá és a végére kiderült, hogy kár volt, egyáltalán törni magam. Ja, pénzért semmit nem vettem és ez lehetett a hiba.
     
    cili53, osztrak12, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
  9. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Ha vki eddig tűkön ült volna.... :)

    Semmi izgis nem volt, 1 árva +1 növény 6 óráig kb 200 sima és 70 party pöriből még szombaton. Igaz, akkor volt a pörgetés akció, ki is vették a termésnövelőket. :)
    A max-om sima 2x2-n volt 18 az összes eventnövény bónusszal, ha jól emléxem. Azért nem siránkozom, hétfőre befejeztem, kb 300 sztrágya, és talán 400 KacsaKata fogyott. Piacon kb. 300 vízibogyó, 700 völgyi rózsa, 400 szúrós gombából lett talán 3-4 M...

     
    ildiko44, cili53, osztrak12 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. vica1961

    vica1961 Járnitanuló

    Szia, későn néztem az írásod, nekem nem lett kész az event. Végig csináltam a baloldalt, de nem lett annyi növényem ami kellett volna, piacon nem adták, így buktam az eventet. Szia: vica1961
     
    ildiko44, -BombadilToma-, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Ne haragudj, de muszáj ere reagálnom,mert rossz következtetést szűrsz le.o_OEhhez az eventhez pénz igazán nem kellet csak röpi és tervezés. :music:Én a második napra kész voltam. A kulcs a baha röpi volt.o_OTöbben leírtuk hogy az ideális a 2*2 talajon 10 h körüli növények ültetése szuper-trágyával, lehetett alternatíva zöldségek érés-gyorsítókkal, és vagy 10 h állatok pld sárga koalák Valentin és sajtgolyóval.o_O( ha aratni tudod őket le éréskor).
    Nem kellet több ezer szuper-trágya .o_O
    Az event növénnyel együtt is max 500-600 nettó.
    Az e-gaz termelést is 2*2 talajon volt érdemes végezni a 8 h bónuszok alatt.
    És pannit se kellet használni, ha van persze ártani nem árt.o_O
    A röpiket a legkönnyebb befolyásolni, kell hozzá az élőlegenda a tölgybe 30-as max szinten ,és barkácscucc segítő felhők.:)
    Ha több ezer szuper-trágyát használtál fel eredmény nélkül az vagy a rossz talajválasztás miatt volt:music:/1*1 talajon nem érdemes röpizni soha szupert-trágyával!!/, vagy mert nem fejlesztetted a kupákat.o_O
    Mindig olyan talajt kell használni ami biztosan ad 1 röpit. Ha a 1*1 -es nem jó kell az 1*2 a biztos a 2*2.Persze a komfort is szoba jöhet, csak itt hosszabb az érés idő.
    Vagy rossz ütemben ültetetted az event-növényeket rossz talajra.o_O
    A következő röpis eventnél érdemes a csevegőbe Toma , Melan, Gabi stb hsz-t elolvasni sokkal jobb eredményre jutsz mintha veszel feleslegesen több ezer szuper-trágyát , kk-at hasonlót...;)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.20
    ildiko44, Atali, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    a váza ikon alatt keresd és tedd ki párszor learatható
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Komolyan mondom már vért izzadok!!!!!!!!!Hogy a fenébe van az, hogy meg sem jelenik a növény és már elkelt!!!:cry:Már csak pár bogyó hiányzik és nem leszek kész!! Hurrá!!! Sok-sok puszi osztrák és nyuszika gazdatársamnak!!!!
     
  14. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nálam még 1-2 esetben meg is kérdezte, hogy tényleg akarom?, mire rányomtam hogy igen, az jött hogy már elvitték. Itt most feladom, nem görcsölök tovább>:(:sleepy:
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Megint féligazságokat tálalsz kinyilatkoztatásként...
    Soha nem felröpizünk 1x1-en? Dehogynem. Tegyük ezt tisztába.
    Azt, hogy mivel érdemes felröpizni, azt a körülmények határozzák meg:
    - a felröpi felreppenési esélye az aktuális eventben;
    - milyen gyakran tudok/akarok géphez ülni és aratni;
    - élő legenda rúna és Pannik;
    - szupertrágyával felröpizek vagy simán.
    Én például hosszú érésű növényekkel, 1x1-ben, napi két aratással szeretek felröpizni.
    Sok Pannival és gyakoribb aratással olyan növény is jó, amit napi háromszor vagy négyszer tudok aratni.
    Az állatoknál általában jók a 10 óra körüli ólak, de csak akkor, ha folyamatosan gyorsítom, és le is aratom, ha beérett. Ha csak napi kétszer aratok, nem szabad állatozni. Ha egy 10 órás ól egy az egyben adja a röpit, akkor ennél hosszabb érésű már veszteség.
    Általában is: azt a leghosszabb növényt/ólat kell kitenni, ami a rendelkezésemre álló gyorsításokkal pont beérik, mire aratok. Hogy a növényt milyen földbe teszem, a fenti körülmények függvénye. Rövidebb érésidő nagyobb földet igényel. Több Panni pedig kisebbet.
    Ha szupertrágyázunk, akkor a cél az, hogy egy szupertrágyáért kapjunk egy felröpit. Ezt célszerű valóban 2x2-ben csinálni, de nem mindig. Én például egymagvú tökkel felröpiztem, 1x2-es földeken, mert a Pannijaimmal így már egy az egyben kaptam a röpit.
     
    maszilva, ildiko44, táti_eszti és 7 más kedveli ezt.
  16. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Jó reggelt! Sziasztok!
    Nagyon szuper event. Én az éjjel Szabi451 hsz-e után nevettem annyit és a java még hátra volt, hajnalig.
    Ez az event,pont a Piaccal volt 1 teljes egész. A feszültséget levezette,a mi a játék során felgyülemlett mindenkiben.
    Viszont, soha még ennyi trágyát nem vettem és elég drágán ahhoz képest, hogy abból az állatból még nem kevés Csp-t kilehet hozni.
    Gratulálok a játék készítőinek.;):inlove:

    Több ilyen szotyavirágos pörgést nem hoztam ide,de hozhattam volna sajnos. Borzalmas volt estig a játék miatta. Ilyenkor nem lehetne a hibát felénk közölni a fúró legényekkel és nem hagyni,hogy dührohamot kapjunk?:music: De a javítás, az legyen is javítás!:p

    Szia! Nálad volt pizsiosztás? :DÉn már nem is tudtam,hogy pizsit, gatyót+pulcsit, netán a nyúlcipőt vegyem fel.;):inlove:
    Aratás-vetés előtt pizsibe ébredtem,így a választás ezek szerint arra esett.;)
    Akiket hiányolok,így utólag:
    Modik voltak vagy csak csendes megfigyelők és nem kuruttyoltak?:p:inlove:( .....bocs,de ezt nem hagyhattam ki.....)
    Az tetszett nagyon,hogy számolni mindenki tudott és nem panaszkodás,rinyálás volt. :D
    Érdekes,de ilyen összetett feladatnál kérdésekkel bombázva Csevegő máskor és most mindenki mit,hova tegyen vagy honnét kapja és mit csináljon vagy mennyi is az annyi?:music:Hmm.....hmm!;)xDxD
    További szép napot mindenkinek!
     
    ildiko44 és cili53 kedveli ezt.
  17. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

    Köszönöm a kioktatást:
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Nem annak szántam. o_ODe ha megint elkövetsz hibákat csalódottabb leszel mintha fejleszted a játékot.:music:Alapvetően én is csalódott vagyok az eventben mert túl sok gazt hoztam le feleslegesen. Tanulok belőle.
    Szia Toma. Javítom.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.20
    osztrak12 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    én nem tudom melyik piacon vagyok de ez mindig üres xd jobb oldal nem halad
     
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Most komolyan! Ez elkeserítő!Mit tehet a játékos arról, hogy nem olyan vetőmagot kap ami kellene? Semmit!Reggal 6 óra óta küzdök 55 db bogyóért a piacon! Hihetetlen!!!:cry:Más minden volt dögivel!!:cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.