Visszajelzés Gyógynövények kirakója csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 26.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Néha jól jönnek a pannik :) Bahán mégcsak zuhatagot szedtem le tollfák voltak 139 a másik 2 területen is tollfa és egyéb fa van. Ha nagyon igyekeznék talán reggelre meg is lenne, de majd meglátjuk hogy lesz kedvem pannikat pakolgatni.
     
    szellorozsa, Ribiszke, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Eloszor felropiket kell gyujteni a farmos es bahas teruletekrol, ket kulonbozo felropi jon. Ezekbol kell malomtermeket legyartani, es a malomtermekkel elindithatod a mini jatekot. A mini-jatekbol kapott jutalombol lesz elultetheto mag, amit a farmos teruleteken tudsz elultetni. Onnan lesz a noveny.

    Viszont a visszakapott noveny NEM ultetheto vissza. Elultetheto magot CSAK a mini-jatek eredmenyekent kapsz, mashonnan nem.

    Novenyeket elvileg lehet majd venni a piacon is, de hogy mikor jelenik meg a piacon, es foleg mennyibe fog kerulni azt nem tudjuk. De amit ott megveszel, az sem ultetheto foldekbe.

    Kaptal egy malomtermeket ajandekba, azzal kiprobalhatod a mini jatekot.
     
    Fatther, szellorozsa, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Pedig szerepel az ismertetőben.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyógynövények-kirakója-event-2020-február.19216/#post-1077140

    A mechanika szövegesen:

    MINDEN LÉPÉSE FONTOS!
    1. Kétféle felröppenőt (arany szkarabeusz + pecsétgyűrű) gyűjtünk tetszőleges farmos és szigetes ólakból, fákból, növényekből - részletek később.
    2. A kétféle felröppenőből malomterméket (Ékköves ankh) készítünk.
    3. A malomtermékkel kirakós minijátékot indítunk – bal oldali táblázatban jelölt lesz a minijátékok száma, mint haladási érték.
    A minijáték – kirakó - területe a zöld körkapcsolóval lesz látható, teljesíthető.
    4. A minijátékban Rejtélyes bimbó csomagokat (batyukat) kapunk.
    5. A batyukból ültethető magokat bontunk. (Vízibogyó mag, Völgyi rózsa mag, Szúrós gomba mag)
    6. Az ültethető magokat a farmos területeken vetjük, aratjuk.
    7. A beérett eventnövényt (Vízibogyó, Völgyi rózsa, Szúrós gomba) beadjuk a feladatba – jobb oldali táblázatban követhetők.
    8. A felesleget - fel nem használt eventnövényt - eladhatjuk a piacon.
    9. A számunkra felesleges magokat becserélhetjük olyan magokra, amire éppen szükségünk van.
    FONTOS: nem a beérett eventnövényt, hanem a rejtélyes bimbó „batyuból” kibontott, ültethető MAGOKAT tudjuk becserélni.

    Ezután mindent kezdünk újra az elejéről.


    Ha még soha nem játszottad az ilyen típusú eventet, akkor alaposan tanulmányozd a képes segítséget(?) is az ismertető olvasása után.
     
  4. 72Kincsem

    72Kincsem Junior szaki

    Köszi szépen !
     
  5. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Melan, látom jól kezdődik :D , bocs de ülök és röhögök. xD Azért mellé köszönöm neked is Tomának is a számításokat ;)
     
    czutika, szellorozsa, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  6. flamne

    flamne Törzsjátékos

    7 mini játékot játszottam le, de nem találok egy növényt sem amit elültethetek a főfarmon. Hol bontom a batyukat! Hát kifog rajtam!
     
  7. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Az eventablakban van egy olyan fül zölden, hogy lássuk, ott bontod ki őket, akkor kerül be a vetési táblába.
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Sajnos az érésidő korrekt de ezt pont nem fogod tudni aratni. o_OPróbáld meg a Habanero paprikát az lejön.:music:
    Ui : Az első minijáték 23 másodperc:)Ezzel nem lesz gond ez a játék feküdni szokott nekem.:music:
    Ui. le érett a szt bazsalikom. 2*2 földön 1/1 adja röpit ezen maradok felesleges hosszabb érésidő 1,5 h jó
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.20
    szellorozsa, Ribiszke, Melan és 3 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, :) a kezdésem enyhén szólva gyalázatos, 6 malomtermékem van egyelőre a bahás röpi miatt, azaz miattam.
    Másfél terület saguaro volt ültetve, benn hagytam a 20 órás fákat, korán reggel sikeresen le is arattam.
    Estére már jó lesz, kávét ültettem varázsitallal. Legalábbis remélem. o_O
     
    szellorozsa, Ribiszke, Melan és 6 más kedveli ezt.
  10. bugavalika40

    bugavalika40 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én nagyon hamar elkapkodtam ezt az event kezdést???? Ugyanis kevertem 14 játékot aminek nagyon örültem mert szeretem az ilyen eventet,és itt jött a bibi amilyen gyorsan megcsináltam olyan gyorsan elültettem a magokat!????Utána jöttem rá hogy holnap +1 növényt kapunk hát ezt benéztem,de nem adom fel??????További jó játékot kívánok mindenkinek????????
     
    szellorozsa, Ribiszke, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  11. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Legfeljebb megizzadunk... :D
    Bár még most sem tiszta teljesen a játék, pedig el is magyarázták..;)
     
    szellorozsa, Ribiszke, Melan és 5 más kedveli ezt.
  12. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia!Csatakozhatok? Az első növények elültetve, majd elfelejtettem hogy ezt ugyan vissza nem ültetem.
     
    szellorozsa, Ribiszke, Melan és 4 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Elég jól adta a röpiket.12 malomterméket tudtam keverni.Meglepetésemre a Baha 30-al többet adott mint a farm.Lejátszottam a minijátékokat,mindegyiknél 4-4 db lett és elvetettem a magokat.Menni fog ez,csak csinálni kell.Közben ültetek virágokat mind két farmon 2 területen.Bahán 8 órást, farmon meg 4 órásat,ott tudok majd 0 percezni.Sikeres eventet mindenkinek aki hozzákezdett.
     
    ildiko44, szellorozsa, soresne és 7 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ugye tudod, hogy ha nem jó az eredményed, vagy nem boldogulsz a kirakással az X-szel bezárhatod és újrakezdheted a játékot?

    Az ajándék ékkővel játszottam: [​IMG] és [​IMG] ezt kaptam. Az időt elfelejtettem megnézni :D
     
    szellorozsa, Ribiszke, Melan és 7 más kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A 10. játéknál már kaptál egy bónuszt,az is valami!
     
    bakosagi54, ildiko44, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  16. bugavalika40

    bugavalika40 Utánpótlás-írogató

    Az igaz de jobb lett volna holnap elültetni és komfortra az még többet ad,de sebaj ne legyek telhetetlen??????????
     
    bakosagi54, szellorozsa, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  17. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Sziasztok Az lenne a kérdésem hogy a bal oldali oszlopba ahol a magokat adja 12 van írva de amikor mrgcsinálom a játékot 4 et kapok . Segítsen valaki hogy van mert nem értem . Köszönöm Lázárné
     
    szellorozsa és Ribiszke kedveli ezt.
  18. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Engem a holnapi + 1 termés sajna nem érint, 5 én kezdtem, ezt a kis farmot, és a február érdeklődés hiánya miatt nem lesz meghosszabbítva. Így a 28 nálam kilőve. Nem baj van már hosszú érésű növényem itt is, és a bahán is. A sapkakaktuszt sikerült megszereznem, most akkor jöhetnek a felröpik, a hétvégén sem leszek igazán farm közelbe, a 40 játék csak összejön, Hétfőtől meg kirakózok, valahogy csak lesz. Addig meg olvaslak benneteket.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.20
    Ribiszke, Melan, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézd meg a képet amit hoztam ott van pár hozzászólással feljebb. 4-et kapsz a minijáték jutalmaként, 12-t pedig kapsz csomagban baloldalról, amit ki kéne nyitnod az evenentes felületen a "lássuk" feliratra kattintva.
    A képen is látszik, hogy 16 db-ot nyitottam összesen egy játék után.
     
    Ribiszke, Melan, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  20. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó


    Szia, köszi a javaslatot! Kérdésem, a szt bazsalikom komfortban volt? Mivel vitted le 1,5 órára?
     
    szellorozsa, Ribiszke, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.