Visszajelzés Gyógynövények rejtélye 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 20.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Felmérés? Aztán mit minek? Volt már. És? Semmi nem változott, mert a forintért vásárlás a lényeg, amihez pedig teríték kell, sokféleleség, mert mindenki mást akar. Most van. Csak győzzed követni.
    Mindenkinek más a jó, egy össznépi játék ez, ki ezt, ki azt csinálja belőle. Lehet válogatni mit akarunk belőle megcsinálni.
    Persze morgok én is, mert szeretem az eventeket, van bennük jó, de olyan hajszában kell már csinálni, ha bevállalom, hogy ihajtyuhaj. Hogy változzon valami az kellene, hogy senki ne csinálja, olyan pedig nem lesz. Mert akinek semmi más elfoglaltsága nincs, mint éjjel-nappal event, az örül. S meg is tudom érteni.
    A játék olyan széles körű már, hogy muszáj szelektálni. Nem lehet mindig mindent. Válogatni kell, vagy pénztárcát nyitni. Nincs más megoldás, mert, ha valaki mindent akar, és azonnal, az kemény forintokba kerül.
    Volt felmérés, a havi 2-3 event volt a nyertes, ha jól emlékszem. És? Változott valami? Nem. Akkor meg minek?
    A boldog fa, ól, aratás, nublonok, csodagyümis eventek (minieventnek számít) már nem tartoznak a nagy eventek sorába. Azt nem szabad beleszámolni.
    Magam is elégedetlen vagyok, de nem tudok változtatni, így azt hiszem csendben maradok, aztán csinálok amit, és kész. Megtalálom a magam játékát benne, ez a lényeg.

    Az eventhez meg annyi, belekezdek, aztán majd lesz valami. Mindenképpen első lépésként csak fát teszek este későn, mert csak 5 után tudok eventezni, raktárak maradnak. Aztán majd lesz valami. Egyelőre nem gondolkodom azon hogyan és miként, majd menet közben kialakul. Majd valahogy fúj a szél :D
     
    GYuGYu1003, almáspite48, Szama és 6 más kedveli ezt.
  2. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Bocs a buta kérdésért, de hol lehet most Jack-et venni?
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De ha már termelem az eventnövényt , tudni szeretném mennyire készüljek fel TP ügyileg . :inlove:
    Szia
    Ja , ezt én is hallottam :oops:
    Elvileg igazuk van , hogy a munkára koncentrálj , de közben meg nem , mert nem vagyunk robotok , hanem társas érző lények :cry:
     
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Nagyon helyes!
    Innentől kezdve - ha a BP is kapcsol, ami kizárt,mert mindig legalább negyedévre előre gondolkodnak állítólag, ami megint kizárt, mert akkoriban jeleztük nekik,hogy így is sokalljuk az eventek számát, mégsem volt változás, ha nem hátrányára - akkor a szabályzások okán olyan eventek fognak jönni, amikben a BP/Youzu figyelembe veszi azt, hogy egy nap valójában hány órából is áll (írom nekik: nem 48 és emiatt 56-nál is több, ráadásul jóval több, ahogy ők számolnak) és ezért arra összpontosít, hogy az eventjei mindenki számára teljesíthető legyen, már akik ide fanyalognak, illetve azok számára is, akiket még a nosztalgia ide köt.
    Rám egyik sem igaz ugyan, én bármikor léphetek, mégis várok, hátha volt értelme az itteni több, mint öt évnek.
    Ha nem...kalap, kabát.
    Nincs, mi kössön, nincsenek gátjaim, pedig több, mint húsz évig kávéztam, cigiztem (egy szolgálat 2 és fél doboz Sophianae akkoriban, 12 óra alatt a kávé hegyek mellé), így aztán itt hagynom ezt a süllyedő titanic-ot (nincs kisebb s-sem) meg sem ráz, amúgy is jó ideje már csak az alkalmat várom.
    Betáraztam ugyan FA-ból, van pár ezer darab, ha akció jönne, de ha előbb döntenék az abbahagyás felől, az sem rázna meg, sőt!
    Talán a szabadságom kapnám vissza, amit a farm elvett és még fizettem is a nyakamba tett rabláncért.
    Szóval hajrá BP!
    Drukkolok neked, jó irányban mész a pénztárcám ügyében!
    Csak így tovább!!! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.19
    mabinog, Menitala, Varázslat6869 és 9 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mindegy. Az 1x2 feleannyi TP-t ad, mint a 2x2, és az 1x1 feleannyit, mint az 1x2. Vagyis TP-szempontból nincs különbség. Ne komfortba tedd, mert ott a 3-szoros magmennyiséghez csak 2x-es a TP.
     
    rozo52, genka53, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  6. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Szervusztok!
    Az ismertetőben ez van:

    A beérett eventnövényt NEM lehet visszaültetni.
    Azzal három dolgot lehet csinálni:
    - beadni a feladatba,
    - vagy kitenni a piacra.


    Lehet hogy ennyire rossz már a látásom, de nem találom a harmadik lehetőséget.
     
    ljanika6, inanna11, Gio és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha megmarad... event végén beváltják:)
     
    vénsárkány48, HéricsBáró és Gio kedveli ezt.
  8. apa0710

    apa0710 Fórumlakó

    Szerencsére a mostani időben, már majdnem minden gyerek, és majdnem minden felnőtt rendelkezik androidos telefonnal, így könnyen rátelepíthető a puffin böngésző, ami támogatja a flasht így gondtalanul lehet játszani, ha van saját internet rajta. Az már más kérdés, hogyha a céges internet hozzáférést használod, és nyilvános, egy etikushacker könnyedén utána tud nézni a tevékenységednek.
     
    kutyaszálló, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A magokat cserélhetjük be... nem a beérett növényt;)
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Oppsszz.. Ez bizony így van... Köszönöm. Törlöm is, amit írtam.
     
    -vadocka70-, -Holdfeny-., genka53 és 3 más kedveli ezt.
  11. mari5151

    mari5151 Járnitanuló

    Kedves játékos pajtás ,nekem ugyan ez a véleményem,mint neked, én is 9-éve játszom,de már ez nagyon durva ami itt megy,lassan el megy a kedvem a játéktól is.További kitartást kívánok,üdv.
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor nézzük a valós hasznát a felhőnek :p +1 termés virágokra . Ami a krókusz például . :inlove:
    Meg a paradicsomi koszorú : +3 termés virágokra :inlove:
     
    gabianyus, genka53, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  13. északifény

    északifény Junior szaki

    Szia ,sajnos nem ilyen egyszerű mert nem minden minijátékot lehet a puffinnal játszani :sleepy:Pld. az előző event kirakósát se lehetett :eek: A kincskeresőt tudom hogy lehetett mert már játszottam.Egyiket lehet másikat nem :oops:
    Hogy ne legyek off ,az előzőt szerettem ,ezt is fogom csinálni ,jutok ameddig jutok .Kiraktam fákat majd kiderül hogy adja.Az előző játéknál eladtam a felesleget de venni nem tudtam ,nem voltam hozzá elég gyors,pedig egy nagyon kedves gazda ki is rakott nekem de elvitte más:(
     
    genka53 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó


    Szia!
    Amint meg láttam az eventet nekem is ez ugrott be szerintem pénteken 0 percezek és utána megcsinálom a 90 játékot lesz 2 Jack is amit aktiválhatok. Így elég gyorsan letudható az event után pedig piacra termelünk. :)
     
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen-igen, ez a baki benne maradt. :oops:
    Ugyanis szentül meg voltam győződve, hogy az eventnövényt lehet becserélni. Aztán, amikor rájöttem, hogy a MAGOKAT, akkor szaladtam mindenhol korrigálni a gyikot. Ezért is hangsúlyoztam ki olyan sok helyen, hogy a magokat lehet csereberélni, nehogy más is úgy járjon, mint én.xD
    A harmadik sort kitöröltem, de a "három" szót nem.
    Elnézést kérek! Javítom rögtön.
     
    almáspite48, times84, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  16. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Androidos telefonom nincs még most sem, nem is kell, ne a telefon legyen okos.
    A játékot magát, a játékhoz való hozzáférést, a mobilt, a netet, ne keverjük.
    Nagyon ne.
    Ez gond, probléma, de nem a miénk, hanem a BP/Youzu problémája és náluk is kell hagyni.
    A náluk nem hagyás felvetése miatt (is) jött az, hogy egyre több növény termelhető le a gazdák által, főleg azok által , akik Jack ajándéka kitehetőt valóban ajándéknak gondolják, ami valóban ajándék, amíg aktiválható, de utána ráfizetés (persze addig is).
    Nekem holnap lesz meg a 3. ráfizetésem, pedig a másik kettőből is van még 9x és 5x-ös aratás.
    Sőt, addig sem éri meg aktiválni és birtokolni, mert mindenki mással - aki nem veszi meg - , de magunkkal is kitolunk, mert megvettük, ugyanis a BP erre fogja alapozni a következő eventjeit, ráadásul hónapokra előre.
    Ergo:azért fizettünk, hogy a közeljövőben minél nehezebb eventekben vehessen részt az, aki nem vett Jack-et és mi is, akik vettünk, hogy könnyebb dolgunk legyen.
    Egy megoldás lenne csak: nem venni Jack-et és nem csinálni a faramuci eventeket, ahol a BP/Youzu többet kér, mind ad.
    Úgy vélem, én rátaláltam a megoldásra.
    Mostantól elengedek minden valós pénz lenyúlásának GYANÚJÁT is felmerülő eventet, kivéve, ha az valamilyen formában MEGÉRDEMLŐN a farmomat is SZOLGÁLJA.
    Mindegyik nagybetűs szó fontos, mert ha már a GYANÚ felmerül vagy ha nem, de a farmon többet ÉRDEMEL vagy ha a farmom érdekeit a SAJÁT szemszögemből nem SZOLGÁLJA, az az event RÁFIZETÉS, tehát TEHER, így a farmom szempontjából a játékom, a céljaim olyan AKADÁLYA, AMIÉRT MÉG PÉNZT IS KÉRNEK.
    Félreértés ne essék: a nagybetűk nem azért nagybetűk, mert mérges vagy haragos lennék és kiabálok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.2.19
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A munkahelyi netezésre vonatkozó gondolatok az eventcsevegőben off-nak minősülek.
    Kérem, az erre és a telefonos böngészőkre vonatkozó témák lezárását!


    Továbbá a panaszok is off-nak minősülnek. Ahogy MINDEN ALKALOMMAL hangsúlyozzuk: A PANASZOKNAK A PANASZKÖNYVBEN VAN A HELYE, nem a csevegőben.
    Bocsánat a kiabálásért, de úgy tűnik, hogy normál hangnemben nem ér el a hang az illetőkhöz.

    Az eventcsevegő a taktikák helye.


    Az, hogy kitől és mit követel a BP, az mindenkinek a maga baja. Tőlem semmit nem követel. Én játszom. Úgy, ahogy nekem tetszik. Azt csinálom, amit én akarok, engem senki nem kényszerít a játékban semmire.
    Nem szidok senkit, hanem szórakozom. Úgy, ahogy a lehetőségeim engedik és úgy, ahogy a játékmesterek lehetőséget adnak rá. Ha így, akkor így. Ha nem tetszik a felkínált lehetőség, nem csinálom.
    Ennyire egyszerű.

    Aki panaszkodni akar, fáradjon át a panaszkönyvbe.

    A játék fejlődéséről, jelenlegi állapotáról (úgy általában) és jövőbéli álmaitokról Bekonál lehet beszélgetni. Szeretettel várok mindenkit, akinek építő kritikája, átgondolt véleménye van.

    Szabad konkrét eventet is írni. Annak helye az ötletes topikban van. Egyetlen fontos kitétele van: feleljen meg a Toma által felvázoltaknak.

    Hölgyeim! Uraim! Szabad a pálya. Akinek szükséges, írok BoardAdmin ajánlást, ha megpályázza valamelyik játékmesteri állást.
     
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Néhány órával ezelőtt ígértem, hogy utánanézek a javaslatainknak.
    Íme, ezeket kértük:
    - A felhő eredeti ajándékát nem írhatom meg, de elhihetitek, hogy nem véletlenül kértünk mást. A magyar team javaslatára ad +1 termést a virágokra. Ha már van zöldségre ható felhő, megpróbálkoztam a virágokkal. (Igyekszem folytatni a többi kategóriával is.) Tudom, a hatóideje nem valami sok, de az eredeti tervnél klasszisokkal jobb.
    - Megpróbálkoztam azzal is, hogy ne Szépséges ládát adjon, hanem Áhítatost. Ez nem jött be, de a Szépségesből ennek hatására kapunk kettőt.

    És hogy ne csak kritizáljuk:
    - támogattuk a cserebere lehetőségét, remélve, hogy tényleg hasznos lesz és könnyít a helyzeten,
    - megdicsértük az előző event grafikáját, bízva abban, hogy ez is szép lesz,
    - jeleztük, hogy jó, hogy 2 felhő nyeremény van és az egyik üres, mert a játékosok szeretik, ha végre fogy egy picit a dekor a dobozból,
    - pozitívnak ítéltük a nyereménylistában szereplő gyár fejlesztéseket, a farmaranyat, a szintszorzós TP nyereményeket, valamit a végre értékes termékeket (hogy nem rózsaszín zselével van tele a lista).

    A sarkaiból nem lehet kiforgatni egy eventet, még akkor sem, ha időnként szeretném.
    Csak én már eljutottam arra a pontra, ahová sokan még nem, hogy csak akkor merek kritizálni, amikor tudok valami jobbat is mondani. És ehhez találok végiggondolt érveket (és valakit, aki képes ezt szofisztikáltan lefordítani).

    Természetesen ilyen beszámolót nem fogok írni az összes visszajelzésünkről. Ez egy kivételes alkalom.
     
    taga1, Juliska58, -hanny2- és 32 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Kíváncsian várom az eventet! Belevágok !!!xDAz előzőt kihagytam, de az unokám megcsinálta nekem a 3.gyárfejlesztésig és ha normálisan jönnek a röpik, tuti végig csinálja.Na és 2 nap kihagyással,bokaficammal eddig jutottxDSokba kerül ez nekemxDAjándékokat is küldött a szomsziknak-barátoknak.Na haragudjatok ha nem azt kaptatok amit szerettetek volna!Ma még rehabon van maminál, holnap angol szóbeli!!!!!!!!!!!!Amúgy egy terület ól, egy terület hosszúérésű növényke,meg a mamutok egy területen.Lesz ami lesz.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.19
    nagymami2, maszilva, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  20. zizzina

    zizzina Fórum-zöldfülű

    Szia,
    Megosztanád velem, hogy hogyan szerzed be a jack-t?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.