Visszajelzés Gyümölcsbólé-szökőkút csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 31.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt értem , de most van ez a Almalé (+) , ami 10% hamarabb érik be .
    Ha aktiválom a felhőket , akkor ez a dekor is hamarabb érik be ?
    És ha beért , akkor aktiválom . Utána nem tom mi lesz .
     
    sutimami57, GA-BI-O-Farm és nagyjuli kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Más ilyen dekor nincs. Önmagára meg nem hathat, csak ha törlöd és újra kiteszed, de akkor már elveszíti ezt a tulajdonságát. Úgyhogy jelenleg ez is úgy működik, mint a felhők. A felhők viszont hatnak erre is, mivel dekor.
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor , szóval , először a felhőket kell aktiválni , majd ezt a dekort . :p
     
    genka53, -BombadilToma- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Szerintem eddig 3 olyan felhősor van, ami összesen 25%-al csökkenti a dekorok érésidejét, ráadásul 24 óránként mindhármat egyszerre tudod aktíválni ;)
    Aktíválod a felhősorokat és negyedével hamarabb érnek be a dekorok, az almalé izéd is, ennyixD
    Sajnos felhősor csökkentő felhőnk, vagy dekorunk nincs, úgyhogy csak a dekorokkal tudsz variálni, a felhősorokkal nem.:)
     
    -ágianyu33-, missuzy_53, Szviki04 és 3 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    25% ?
    Az fincsi .
    Akkor a 16 óra osztva néggyel , akkor 4 óra alatt érik , be a dekor ?
    Csak az a baj , hogy csak 10x lehet aktivállni . Akkor vele óvatos leszek , és ez lesz a Jokerem
     
  6. galagonya51

    galagonya51 Utánpótlás-írogató

    Szia! Vagy az alma után tesznek 2 db 0 !
     
    genka53, juliannakoczkas és Sanyat kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Figyu, a felhőknek 1, 1, 2 óra a hatása, tehát addigra nem érik be újra a dekorodxD
    De elég azt napi 1* is csökkenteni, pláne a mitikus sárkányt és a hoszabb érésű dekorokat;)
     
    -ágianyu33-, ursa11, iboly54 és 4 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Sok kicsi sokra megy , és olcsóbban tudsz venni almalekvárt :p
     
    Szviki04, genka53, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    És én még megdicsértelek, hogy egyre ügyesebben számolsz... A -25% az nem egynegyed rész, hanem háromnegyed.
     
    alx528, iboly54, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A háromnegyed az nem 75 % ?:eek:o_O:cry:

    Az első negyed az 25%
    A második negyed az 50%
    A harmadik negyed az 75 %
    A negyedik negyed az 100 %
     
    Laxiaa, genka53, -BombadilToma- és 2 más kedveli ezt.
  11. Tmarie

    Tmarie Törzsjátékos

    Azta....
    De jó, hogy pont most megyünk külföldre nyaralni a gyerekekkel, ráadásul nem is biztos, hogy lesz net. Így nem is bánom.
    A mamut fáimat meg akkor be sem kell szedni :) de jó!!! Már a szupertrágya 1000 db alá ment le....
     
    missuzy_53, Puszpang, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  12. damien

    damien Aktív író

    Üdvözlet!
    Ezt írtad:
    Szia
    25% ?
    Az fincsi .
    Akkor a 16 óra osztva néggyel , akkor 4 óra alatt érik , be a dekor ?

    Ha így számolsz, akkor a 25 százalék azt jelenti, hogy a 3/4 idő marad. 16 esetében, amire Te gondolsz az nem 4, hanem 12.
     
    nyuszi63, -BombadilToma-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Mivel nagyon "elrepültek" a szintezéssel, s már látják ők is, hogy mennyire, biztosan valamiképpen kompenzálni fognak.

    Az elmúlt időszak tp bónusz inváziója, a tojások, időcsökkentők, tp növelők hadserege is erre enged következtetni.

    De én nem tartok attól, hogy valaha is elérem, mert már nem is célom. Csak játszom, amikor kedvem van ideérni. S jobban érdekel a pajtám, mint a tp-m.
     
    Akela, missuzy_53, Pelzsu és 10 más kedveli ezt.
  14. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Hohó! Nem kell ennyire lebecsülni azt az almát! Lehet, hogy az aranyalma. 1 az 1-ben fogják beváltani FA-ra.
    Vagy Ádám almája. Olyan okosak leszünk, hogy csak na! Vagy az ádámcsutkánk nő félméteresre. :D
     
    rencsike982, Szviki04, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  15. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    most megnéztem nekem - nem számoltam hogy hány pörgetésből -de már 51 db pávaröptető narancs és 57 db sárga hódfaüzem jött pedig mindkettőből jócskán tettem a vonatra. Ez azért nem annyi mint a tiéd, de számomra nagyon sok a többi sárga ól mellett. Nincs is rá szükség, hiszen ki se lehet tenni...
     
    missuzy_53, GA-BI-O-Farm és genka53 kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Azt nem lehet egyébként, hogy aki nem ülteti el a kezdő mennyiséget, akkor 1:1 FA áron beváltsák neki? Azzal a 30 FA-val többre mennénk. :D
     
    csigamaj, Puszpang, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Na így már világos , megértettem :inlove:
     
    genka53 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi. :) Pontosan a mitikus kitehetőkre gondoltam, amikor úgy döntöttem, hogy megszerzem a felhőt. Ha sok ilyen felhőnk lesz, szépen le tudja vinni az idejüket. A 2-3-4 naposakból lehet rövidebbet csinálni és nem mindegy hogy 4 naponta kapok valamit, vagy 2 naponta. Gondolom a BP-nél is számolnak, hogy ne legyen túl jó nekünk, pont ezért szeretnék mindent megszerezni, amit lehet.:)
     
    missuzy_53, ildiko44, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  19. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Ja, az almás ládából meg lehagytak egy nullát! ;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. milanzs

    milanzs Rutinos

    Addig nyomják felfelé az enövény mennyiséget, amíg az eventek teljesíthetetlenné nem válnak. Én sem akarok állandóan gép előtt ülni. Sokan feladják... van, hogy az egész játékot is, mert nagyon elindult egy ideje egy irányba.
    ******
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.7.19
    Akela, ildiko44, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.