Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Jó, jó, persze jó lesz holnap is. A kiírást úgy értelmezem, hogy aktiválástól még 24 óráig érvényes, ugye? Remélem a holnap esti határidő csak az aktiválás idejére vonatkozik.
    Mert akkor még vasárnap hajnalban is arathatok több tp-t, ha úgy alakul.

    Igaz a ma esti +75% os aratást én is buktam, mivel nekem sosem az az első, hogy fórumra jöjjek, tábla pedig nem figyelmeztetett, hogy aktiválom-e. Persze minden más esetben lehet táblákat villogtatni, csak most nem. Jó lett volna a majdnem dupla tp, de sebaj.
    Majd holnap reggel és délelőtt is jó lesz, mert utána már egyéb elfoglaltság miatt nem igazán fogok tudni farmolni.
     
    genka53, bindi5454, maszilva és még 1 ember kedveli ezt.
  2. kampo

    kampo Junior szaki

    Na ezt megin jól megcsinálták! 70 fa adott 8 csodát. De én vagyok a lökött hogy még hiszek abban hogy valamikor ferr lesz a játék.Ma reggel kb 400 fából jött 28 csoda!!! Csodás!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.2.17
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt eventezők :) Örömmel látom, hogy kaptunk ajándék bónuszt, és lesz mega tp-is. Csupa jó hír :) Még szerencse, hogy jó szokásomhoz híven aratás előtt az első utam a fórumra vezetett, különben úgy learattam volna a fáimat mint a sicc. No, hát így most nem fogom. Csak holnap reggel lesz szüret nálam, így 275% TP bónusszal arathatok+ az egyéb bónuszok, ami azért elég jó kis TP-t hoz majd. Jó lesz :inlove:
    Event: elkezdtem, és kb fél óra után abba is hagytam. Bevallom ez a farmpengős, farmárudás cucc engem se most, se az ezt megelőző event alkalmával se hozott lázba. Ok.-ok... lehet, hogy később sajnálni fogom, hogy nem éltem a lehetőséggel. mert esetleg olyan játék elem(ek) kerül(nek) be a farmárudába, ami(k)re nagyon fog fájni a fogam, és nem gyűjtögettem a Fp-ket előre, de most egyenlőre nem látok semmi motiválót a kínálatban. Összegyűjtöttem 260 FP-t, és le is álltam. :music:
     
    Kata_rzis, strawberry49, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  4. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Óriási mákom volt! A bahán több tízezer fatermés porosodott a raktárban, így azokat dobáltam be 640 FP értékben, így kiváltottam az árudában az 50 FA-t, és összesen 165 db szupertápot. Elégedett vagyok az eredménnyel, mindenkinek sok sikert!
     
  5. BBke

    BBke Fórumlakó

    Sziasztok :)

    Hogy haladtok a beadásokkal? :)

    Jelenleg a 34. szinten állok, mind a 3 ablaknál.

    191 FP volt, mikor elkezdtem beadni a gyümiket, most 597 FP van.

    Az 50 AB érdekelne, vagy egy szuper felhősor, ha lenne :)

    Az AB azért, mert már 11 milla a szigeten egy szintlépés, bár van 334 AB. Plussz van egy AB szentélyem, amit a TOP-ban lehetett nyerni :)

    A varázsfa sem izgat, van belőle 8 darab. Igaz, nem sok, de van :)

    Még gondolkozom, hogy adok be, fák vannak bőven :)
     
    genka53, Littlemonkey, Gio és 6 más kedveli ezt.
  6. béju

    béju Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, lehet, hogy csak én nem találom az ismertetőben, de a fel nem használt Farmpengővel mi lesz?
     
    missuzy_53 kedveli ezt.
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia !
    Amit nem hasznalsz fel az a Farmarudaban marad es akkor hasznalod fel amikor akarod ;)
     
    genka53, Gio és stellácska26 kedveli ezt.
  8. béju

    béju Utánpótlás-írogató

    Köszönöm.
     
    missuzy_53 kedveli ezt.
  9. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!:) Nem túl sok fatermésem van, de szeretném ''jól hasznosítani'' őket. Melyikbe érdemes dobálni, hogy ''jól járjak''? Kis, közepes, nagy?:inlove:
     
  10. erikpipi

    erikpipi Járnitanuló

    38, 107 , 37 szinten vagyok, eddig 742 farmpengőm van, az előző játékból 80 at gyűjtöttem kb.
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  11. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Szia! Köszi a táblázatot, de én nem értem! :oops: Segítenél?;)
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon egyszerű. A három oszlop a három stand, balra van a kicsi, majd a közepes, jobbra pedig a nagy. Mindhárom standnál három oszlop van: mennyit kell beadni, ezért mennyi FP-t kapunk, és a harmadik, piros szám jelzi, hogy 1 FP mennyi értékű gyümölcsbe került. Mindig azt kell bedobni, ami az éppen aktuális legalacsonyabb piros szám. Elsőnek bedobod a kis standon az első öt szintet, és törlöd a piros számokat. Most már a középső oszlop piros száma lesz a legkisebb, tehát azzal folytatod; és így tovább. Így mindig azt a kérést teljesíted, amelyik 1 FP-ért a legkevesebbet kéri.
     
    tanyasinagyi47, genka53, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Amit kaptál táblázatot.
    Első oszlopban látod, hogy mennyit kér a feladat
    Második oszlop látod, hogy mennyi érmét kapsz érte
    Harmadik oszlopban látod, hogy 1 érmére levetítve mennyit is kell beadod.
    Ez a táblázat van 3 beadásra kiszámolva.
    PL: Jobb alsó sarok
    352.800-at kér a feladat, kapsz érte 8 érmét. ez esetben 44100-ba kerül 1 érme.
     
  14. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    Amire végül jutottam: az állatállomány pihen, a fák többnyire kint. Eddig 348 csodagyümölcs. A faterméseket inkább a raktárházak fejlesztésére használnám fel. Még van 48 óra gondolkodási időm. :p
     
  15. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Én már feladtam, mert nekem nem éri meg, hogy annyi fát bedobáljak. A Bahamán vannak az értékesebb fák (XXL-ek) mind két kertem tele van , sőt a főfarmom is . Pár ól van kint ami ritkaságnak számít, most nem termelek csak fákat. Az event előtt a bahás fákból füge és tamarindusz kivételével mindenből volt 10 000 fölötti termés leszámítva az újnak mondható a KESU, BUZOGÁNY, SZANTÁL, DURIÁN most gyűjtögethetem újra, mert annyira sok ment el arra, hogy az 50 FA-t kiválthassam amiből titok fát vehetek, meg azt a vacak party pörgetést kockáztattam meg. Kár volt. A fő farm fáiból nem tettem be egy db-ot sem mert ott a 6000 db a felső határ készletben és a csp. értékük sem olyan magas. Rájöttem nekem annyira nem jók az ajánlatok, nem csábítanak. Mint írtam most csak fákat termelek, állatokat etetek a Valentin napi eventig.
     
  16. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szia!

    Ajándékbónusz? Én nem találtam sehol, segítenél?
    Egyébként ez engem sem hozott lázba, csak azokat fogom beváltani amiket a fák adnak.
     
    Jucó72 kedveli ezt.
  17. erikpipi

    erikpipi Járnitanuló

    Ezzel én is így leszek, rengeteg fel nem használt termésem volt, amit most minden szívfájdalom nélkül beváltottam. A parti pörgetést alapból nem váltom ki, az nekem soha nem jött be. Szerintem bármilyen értéket a farmarany, szupertáp képez.
     
    Gio kedveli ezt.
  18. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Nekem is volt a bahán egy csomó fatermésem, azokat adogattam be. Kiváltottam az 50 Fa-t, és szupertápokat! Egyenlőre ennyi elég is volt! :)
     
    borderland57, Gio és Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  19. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    már kiváltottam a 60 szupertápot és most az 5 x 20 szupertápon dolgozom.

    Igaz, hogy kongani fog a pajtám, de 160 szupertápot szerezhetek farmarany költés nélkül!!!

    Igaz, hogy sok pajtaértéket kell beadni a nyereményekért,
    de olyan nyereményekhez juthatunk, melyekért máskor farmarannyal kellene fizetnünk.
    Ezért
    aki nem költ valós pénzt a játékra, szerintem használja ki a lehetőséget.

    Jó eventezést, jó piacozást Mindenkinek!:)
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szevasz!
    Mostanság ritkán jössz. Tapsiék rendben?
    Annyi hiba volt, borult a terv. 500 turbókata ment a levesbe a semmiért. Lehet, hogy a fejlesztőket már fejvesztőknek szólítják a BPnél.
    Én itt tartok, nem tudom meddig menjek el még?
    SszCspFPÁtlagSszCspFPÁtlagSszCspFPÁtlag
    461 955 0004642 500466 106 50013844 2505420 109 60043246 550
    Összes28 171 10061645 732
     
    kedvenc62, tanyasinagyi47, BBke és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.