Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Sali! Köszönöm szépen, és Neked is gratulálok! Ha egyszer el jutunk a 15-ig, tarthatnánk ott fennt egy kis farm talit. Addigra már biztos itt lesz a nyár, és csicseregnek a madarak is.......
     
    alex0824, -Szemecske-, soresne és 4 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sütikém köszönöm! Jó ötlet a tali. :inlove: Már ne is haragudj, én nem szeretnék a nyárig vacakolni ezzel itt. A saját kertecskémben a fecskék csicsergését szívesebben hallgatom. Már alig várom.
     
    alex0824, -Szemecske-, soresne és 7 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jaaa legközelebb figyelek majd rá;)
    Néha az üres területen öntöző kanna is megjelenik;)
     
  4. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Még legalább másfél hónapig téli hónapokat írunk. Ne siettessétek a tavaszt mert majd megint szánkón jön a nyúl. Tőlem már februárra is tervezhetitek a találkozót.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.23
    nagymami2, alex0824, -Szemecske- és 10 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Viki!
    Nem siettetem, csak már jöhetne.:) Sajnos addig nem fogunk felérni a gyopáros 15. szintjére. Ezt nem úgy tervezték.
     
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Mert akkor addig nem talizunk amíg el nem éred?
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Értük Vikikém! Értük! Sütike ötlete.;) Én maximálisan támogatom.
     
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Ok, akkor tavaszig...... Nekem nagyon távolinak tűnik ez a 3 szint.
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nekem is, ebben a tempóban meg pláne. Ám, ha azt számoljuk, hogy mennyi idő alatt értünk idáig, akkor kb. még 2x ennyi idő lesz a hátralévő 5 szint, vagy még több?;)
     
  10. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Ezt nehéz meg ítélni, mert sokat emelkedik a tp. De a végén pontosan tudni fogjuk. :) :)
     
  11. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Én sokkal jobban örültem volna, ha a tapasztalatpontok helyett zsetont vagy érmet kapnánk, amivel hasznos eszközöket tudnánk vásárolni a farm segítéséhez. És legyen ez választható, nem konkrét ajándék, hiszen mindenki másképp játszik és más dolognak örülne. Pl. tapasztalatnövelők, termésekre, érési időre ható bónuszok, stb. Ezek fix áron lennének megszerezhetők és meghatározott ideig lennének mondjuk használhatók, aztán lehetne belőlük újabbat szerezni a gyopáros melóval.
    Persze ennek a gyopáros haladási technikának is mennie kellene, mert azt gondolom sokan nem vagyunk hajlandók ezt a taposómalmot folyamatosan csinálni.
    És nem utolsósorban ideje lenne egy működő farmot adni a játékosoknak. Ezzel a selejtes játékkal nagyon sok fizető játékost bosszantanak nap, mint nap. Jelen pillanatban azt gondolom egy igényes cég ilyen sz..t nem ad ki a kezéből. A türelem előbb-utóbb elfogy sokaknál. Ma az embereknek az ideje a legdrágább és egyre inkább megnézi szerintem mindenki, hogy mire fordítja azt.
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A mai munkásod adta ajándék : 3 temérdek fatermés
     
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Már nem emlékszem, hogy hol találtam három háttérképet gyopiról.
    Ez a "nyári" változat:
    https://kepkuldes.com/images/cd7471eda818cbc13bf6e6974c87c939.jpg
    Ebből az látom, hogy lesz bőven hely a "fejlődésre".
     
    Kuzdern, babar.bandesz, nagymami2 és 6 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok:)

    Én még csak a 11-es szinten járok, de egy nagyon nyugis tempóval, FA vagy Ft költés nélkül.

    Többször eljutottam oda, hogy hiába értek be a fák, nem aratom, mert nincs hova beadnom. A 9-es szinten kiváltottam a bükköt, de az is csak 1-2 napig hozott egy kis „izgalmat” (többször is beléptem naponta).

    A megrendelők hétköznap átlagosan kérnek 250 barackot 25 makkot és 50 meggyet.
    Fedort kétszer tudom kiszolgálni a reggeli és az eseti belépésnél, Scarlettet pedig a cukorkás ismétléssel tudom kétszer a reggeli belépésnél.

    Ehhez a terméshez 9 barackfát kell naponta 3x aratni, 1 bükkfát 4 nap alatt és 3 meggyfát 2 nap alatt kell learatnom.
    Mivel 14 hely van, ezért 10 barack, 1 bükk és 3 meggyfa van kint. Hétvégén még Irina szokott kérni barackot és meggyet, ilyenkor a meggyfákat is aratom napi 3x, a barackot 4x (de olyan keveset kér, hogy ez se mindig szükséges).

    Jelvényből van 6-6 db. Mind a 3 fa összes rúnája kiváltva, és ahova csak be lehetett adni beadtam. Fákból tartalékban 7 bükk, 7 meggy, 14+1 barack. Fatermésből 400 bükk, 500 meggy és 600+ barack.

    Újrahasznosítás minden nap elvisz 1 bükkfát. Két átalakító megy (ehhez mindig használok kulcsot, máshoz csak nagy ritkán) egymáshoz képes 24 óra csúszással.

    Az 1 bükkfa napi pótlásához szükség van 5 gyakori faanyagra.
    2 napi adaghoz, vagyis 10 gyakori faanyaghoz 5x kell bepakolni 2 közepes + 5 kicsi vagy 17 kicsi farönköt. 10 barack és 1,5 meggyfa 2 nap alatt (napi 3 aratást követően) kiadd 6 közepes és 63 kicsi farönköt, vagyis még marad is 14 kicsi (ami jól jön a meggyhez, de ennyi nem kell).

    A lényeg, hogy a napi 3 aratással, nagyjából önfenntartó az ATP-s haladásom. Amit a fűrészmalomba kell bedobálni, az észrevehetetlen mennyiség. A farmos megrendelőkhöz viszonyítva meg pláne.

    A farmon több olyan terület is van, ahova csak belépek, aratok egyet és nem igazán foglalkoztat, hogy mennyi TP/BTP vagy láda jön onnan. Ez csak egy újabb ilyen terület, de még megvan (nálam) az újdonság varázsa, ráadásul itt nem géppel aratok villámgyorsan, hanem egyesével kattintgatok (ez egyelőre inkább előnyt jelent nálam, de persze csak addig, ameddig kicsi a terület, meg az egyéb kapcsolódó dolgok).
    Viszont ezt a fakivágós visszakérdezést nem tudom hova tenni. Hogy lehet ekkora baromságot berakni? Mégis mit csinálnék az utolsó fázisban? Nézegessem a learatott, több termést már nem adó fát? o_O „Nooormális vagy Margit?” :wuerg:

    További jó gyopározást mindenkinek! :)
     
    hóóvirág, Kuzdern, PZoli64 és 23 más kedveli ezt.
  15. Robi7474

    Robi7474 Utánpótlás-írogató

    Én már vágtam ki fát véletlenül az utolsó fázis előtt, akkor még nem kérdezett rá, pedig jó lett volna. Gondolom ezért rakták be.
     
    -gyöngy-581, alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Napok óta sztrájkolnak a vásárlóim... Így bizony nem nagy haladást tudok elérni.. Nem értem hogy nem lehet ezeket a minimálisnak tűnő dolgokat kijavítani a játékban. Lehet félrepakolom egy időre a gyopárost, mert így csak idegelem magam. Nem sok hiányzik már a 10 szinthez pedig, de ez így nem öröm és nem kihívás, ha valami nem működik rendesen.
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Cselezd ki őket, mert úgyis te vagy az okosabb.;)
    Én először a piros kerek házra kattintok, ha nem jön, akkor megpiszkálom a gyopáros bal oldalán, a piros kosár felett kettővel.
    Előbújnak hidd el.:)
     
  18. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Negyedszerre való ide-oda kattintgatással végre előjöttek, de ez így akkor is egy borzalom:mad: És az újra jelentkezési időt is onnan számolja, amikor sikerült kiszolgálni őket.
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!Amerikai bükköt nem lehet a jelvények előállítására felhasználni?Több mint 300 darabom van!
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az Arborista 2.sz. jelvényekhez tudod felhasználni.
    Valóban bosszantó, egyenlőre azonban a javításig nincs más megoldás. Sajnos itt megint a játékosoknak kell "kierőszakolni" a kiszolgálásukat.
     
    Sali~*.*.*, alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.