Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Szerintem ez érdekel téged.
    [​IMG]
    A nyáricseresznye nincs nálam véglegesen befejezve, még két fejlesztés hátra van.
    A többi fa teljesen be van fejezve fejlesztésből.
    [​IMG]
    Az amerikai bükk is teljesen fejlesztve van.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.23
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Apropó változások...
    Az előző közleményben heteken belül érkező új vásárlókat jósoltak;)
    Ugye azért nem várják meg amíg felküzdjük magunkat a 15. szintre... ezzel a 2-3 vásárlóval:music: bár még 11000 pont kell a 14. szinthez... s onnan már csak egy ugrás a 2. felhő:inlove:
    Ha jobb lesz az értéke mint a hagyományos meggynek... Az nagyon pozitív lesz;) Bár én kicsivel alája várom az eredményt...
    Igyekszem úgy termelni hogy meggy és bükk a jelvényekhez a többiből pedig 250 körül legyen a vevőknek:music:
    4 területen bükk, 4 területen váltva a vevőknek szánt fák... a maradék 6 területen meggy vagy barack... ez most jól működik...
    8)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.23
    alex0824, Puszpang és zoldert kedveli ezt.
  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok, lehet már tényleg ideje valami változásnak, 12.5-ik szinten gyakorlatilag leálltam a fa ültetéssel, mivel minden rúna kiváltva, arborista jelvények nem férnek a limit miatt, ahogy a megtermelt fatermések sem, a kereskedők ritkán jönnek, így nem fogy a pajta, tényleg nem tudok mit csinálni, 3 fa van kint és várom a fél négyet, högy jöjjön Fedor. :eek:o_O
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az átalakítóba pakoltam a felesleges jelvényeket;)
     
    alex0824, zoldert, Goran és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia!
    Én is így állok.....már kínomban az egyes jelvényeket dobáltam az átalakítóba,hogy tudjak újat előállítani,és fogyjon a fatermésem....
     
    alex0824, Goran, -Holdfeny-. és még 1 ember kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Így legalább van remény arra hogy könnyebben szintet lépünk;)
     
    alex0824, Puszpang és Goran kedveli ezt.
  7. Goran

    Goran Fórum hercege

    Ez megoldás (lenne), de akkor mit csináljak a nagy tuskókkal? xD Igaz, csak a 32 órásat használom, a 40-est nem merem, mert hülyét kapnék, ha a pontok helyett benyomná az instafát annyi cuccért meg időért cserébe :D:pxD
     
    alex0824, -Holdfeny-. és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Hasonlóképp jártam tegnap. Meg kellett várnom amíg a UH. egyik helye szabad lett. Bedobtam egy Arborista 1. sz. jelvényt, a gyümölcsökből pedig gyorsan készítettem egy másikat helyette. Így lett helyem és tudtam tovább folytatni a gyopárosi teendőim.
    A pakliban sajnos bent van az instafa "ajándék" is ATP helyett. Jó lenne, ha a játékmesterek ezt innen valahogy kipiszkálnák, mert annyi holmi beadásáért talán mégsem kéne kiszúrni a gazda szemét egy sokkal kisebb értékű elhasználódó termékkel. Nálam már volt rá példa, sajnos nem 1-szer.
     
    vje0315, Sali~*.*.*, cumoci és 4 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én jellemzően 40 órásat indítok... bár ma becsúszott egy 32 órás indítás is...:music: Na ja az egyéb ajándékok nem örömteliek... de szerencsére ritkán vannak;)
    A nagy tuskókat éjszakára teszem be a fűrész üzembe... majdnem maxra húzva a csúszkát... -1 állással... :music:
     
    alex0824, nagymami2 és Goran kedveli ezt.
  10. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    A kis farmomon is elindítottam a gyopárost, mondván jól jön az a kitehető.
    Könnyítés képpen kiváltottam a 30 napos fürész molnárt.
    Ez volt 15-én, de a mai napig nem íródott jóvá.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A mai munkások adta ajándék : 1 db instafa .
     
    -gyöngy-581, alex0824 és zoldert kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamelyik hiba, vagy segítségkérő fórumon kérj egy ellenőrzést. ID. számmal.
    Talán itt:
    Minden egyéb kérdés ide

    Gondolod, hogy a Jégszarvas cserélhető lesz? Nem gondolnám, hisz párat begyűjtve mindig + fatermést arathatnánk.;)
     
    Sali~*.*.*, zoldert és alex0824 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nézd meg a nagyfarmodon...:music: lehet oda sikerült venni:wuerg:
    Én egy alkalommal jártam így vásárlásnál... nagyfarmról ki... kisfarmra be... a nagy farm fórum oldala nyitva maradt mellette nyílt meg a kis farmról nyitott banki oldal... így ott íródott jóvá vásárolt dolog... - nem fűrészmolnárt vettem.. -és biztos a kis farmon vásároltam.... Azóta vásárlás előtt mindig bezárom a fórumot;) Nem reklamáltam miatta... csak érdekességként írtam le.
     
    nagymami2 és alex0824 kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Olyan ez mint tövisbokorról mézet nyalogatni. Van benne jó, de hosszútávon már nem biztos, hogy értékeljük a méz ízét a felmerülő mellékhatások miatt!
    :D
    Ez a változtatás magában foglalja a többi játékelemmel kapcsolatos jövőt is. A megrendelők közül kettőnél olvasható az igényelt tárgytípusoknál a felröppenők és a bármi mellet hogy " jelenleg csak fatermések". Ez azt vetíti előre, hogy a megrendelők lehet a későbbiekben olyan alpesi állatokat, terményeket is kérhetnek majd, amik az alpesi fák mintájára, már az új területek azonnali használatánál, kérik majd azokat a dolgokat amik szintén nincsenek a játékosoknál még feloldva, ez a lehetőség azokat is lefogja lassítani, akik most a fáknál mindent aktiváltak.
    o_O
    Én azt is nézem, hogy a következő területeken elképzelhető, hogy az ólak, terményesek megépítése leginkább fákat, ólakat, terményeseket, esetleg farmos szerszámokat is igényelnek majd. Ezek megépítése sokkal több beadandó tárgyat kérhetnek majd mint most a fák. Viszont ebben az esetben az üzemanyagpótlás már nem önállóan vinné el karöltve a szerszámkészletekkel az ólakat, terményeseket, stb. a pajtából. Tehát sokkal hamarabb ürülne ki a pajtából a felhalmozódott felesleg, amit most többen bőven elegendőnek tartanak a pajtájukban.
    :sleepy:
    Az is megfordult a fejembe, hogy nem ok nélkül 20 szint van egyelőre bevezetve. Bár lassan haladunk, de tegyük fel valaki az alpesi fák segítségével gyorsan jutna el a 43. szintre, az jobban járna mint az, aki lemaradva a 15-18. szinten, azzal szembesülne, hogy a későbbiekben például bevezetnék a következő területeket 20. szinttől de neki már a 20. szinttől a 43. szintig már ólakat, terményeseket is kellene gyártania és a megrendelőket ezeknek a termékeivel kiszolgálnia. Szóval sokkal nagyobb kihívással és pajtaigénnyel kellene szembesülnie.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.23
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Le tudod fordítani , hogy milyen hibajavítások történtek , és hogy ez jó lett vagy rosszabb ?
     
  16. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    [​IMG]
    Azért csak eljutottam a legutolsó fejlesztésig, de ahhoz még rendesen termelnem kell ;)
     
  17. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Ha én lefordítanám, akkor feleslegesen dolgozott itt egy moderátor.
    Biztos nálunk is meg fog jelenni ez a közlemény.
    :)
     
    PalMa, juliannakoczkas, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Alig várom , hogy magyarul is olvashassam . :inlove:
     
    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Már alig várom, hogy a fák mellett mást is kelljen majd termelgetni xD

    A mostani változásnak is borzasztóan örülök:music: Maximum az eddiginél is lassabban haladok majd. Másokhoz képest csiga vagyok, mert itt toporgok a 10. szinten, 4 db fa van kiváltva, de a bükköt is csak azért váltottam ki, mert kellett a második szintű jelvényhez.

    Valamit biztosan rosszul csinálok, mert nekem már ez 4 fa is egy logisztikai rémálom. Figyelni hogy miből mennyi van, az anyagoknál 100 db a limit tehát nem tudom feltölteni normálisan, mert hely az nincs, és akkor most váltsam ki az Ansu barackot is? Végülis 9 alap fa kell hozzá, amit szerencsére 2x25 perc alatt lehet letermelni, már akkor ugye ha itt ülök a gépnél és malmozok arra várva hogy kész legyen. Az alap faanyagból eddig is nagyobb készletet kellett tárolnom, ha nem akartam arra várni, na most mivel az Ansuhoz kell 10 alap humusz is, akkor próbáljak abból is tárolni, mert különben kifutok abból is, mellett legyen közepes faanyag is a bükkhöz, és akkor 13.szinten jön majd a nyári cseresznye 21 alap faanyaggal... Sebaj addigra lesz raktáram 200 tárolási lehetőséggel.

    Egyszer kiváltottam a fűrészmolnárt 5 FA-t, na akkor rájöttem miért is van ez igy kitalálva :p Akinek az ki van váltva folyamatosan, azt tényleg megértem hogy unatkozik.

    Arra leszek kiváncsi, mikor jön el az első event ahova megpróbálnak valamit becsempészni innen a gyopárosról.

    De ez a plusz terület is érdekes lesz, mert lehet hogy hirtelen elfogy majd a több százas sárga terményes készlet is. Bár egyébként azért a kisebb farmokon, állatos nullázás nélkül már most is érdekes lehet amikor az állatokat kell beadni a szerszámkészletért. Nálam 12 tukán 4 db alap szerszám, és ha termelem a fákat, akkor azért be lehet oda dobálni apránként :)
     
  20. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    A Google fordító a következőket írta:
    Sziasztok Gazdák! Azt az információt kaptuk, hogy holnap további hibákat távolítunk el, és új fejlesztésekkel bővül a Dolina Szarotek (Gyopárvölgy):
    - a gyártás befejezését jelző ikonok a Fűrészmalom és az Asztalosműhely épületeibe kerülnek,
    - a szövegek elhelyezése a Bölcsesség ösvényén lévő rúnás eszköztippekben javulni fog – eddig ezek a leírások átfedésben voltak a grafikákkal,
    - a sárgabarack megrendelésével kapcsolatos vásárlói hiba megszűnik,
    - megszűnik a lehetőség, hogy időnként fákkal fizessenek bölcsességjelvények előállításáért,
    - a gyártás végére vonatkozó jelölések felkerülnek a Fűrésztelep menübe,
    - a maximális tárolókapacitás növelésére szolgáló gomb eszköztippjében a követelményekre vonatkozó információk, beleértve a szintet is, hozzáadásra kerülnek.
     
    PalMa, mókás15, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.