Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Nálam is. Köszönöm hogy megnézted. A jelvénykészítésnél is be lehetett adni, de vagy változott, vagy rosszul emlékszem.
     
    stb_farmer és Sylja kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Köszönöm, beírtam.
    No a mai 2 megrendelő se kért meggyet. Levettem a bükköt és a fenyőt is. Ajánlom neki, hogy ne kérjen abból se. :D
    Csak alpesi barack és ansu van kinn. Kíváncsi vagyok az esti Fedorra, mit mer az orrom elé dugni. Jó lenne, ha pár napig így maradna, ez most így elég jól kezelhető.
    Itt is bevezethetnék az ajándékozást és lehetne cukrot küldeni egymásnak. :D
     
    stb_farmer, farmerogirl, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  3. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Változott, sajnos. Csak hiba volt ... :(
     
    Borzas.Kata és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!!
    Én mindig azzal indítom az átalakítót.
     
    HéricsBáró, Anulu73 és szabokukac kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Lassú lesz valóban:wuerg: Ha csak az újítások nem érnek bennünket ezen a szinten...;)
    Beadásra váró jelvényhelyem már nincs... De képtelen vagyok normál tempóban felduzzasztani a jelvények számát a maximálisan tárolhatóra...:( Talán ez a 14. szint kihívása lesz.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  6. KisValéria

    KisValéria Fórum-zöldfülű

    Szeretnék segitséget kérni hogyan lehet belépni az uj földterületre meg van a 2500 csillagom söt több 2700nál több de nem fogadja a a nagyfánál hiába probáltam azt írja nem értzem el a 2500 csillagot ,nem tudom ,hogy kell elfogadtatni.Nem értem hogy kellene elfogatadni,és hogy belépni az uj területekre.Segitségét elöre is köszönöm tisztelettel.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én ha oda beadom, mindig gondom lesz a fa gyártással:wuerg: Persze valószínűleg más fakombinációban van a titok:music:
    Akkor hogy szolgálnánk ki a rengeteg megrendelőt:music:
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  8. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Lehet, hogy van még néhány rúna a tölgyön a gyopáros előtt, amit még nem váltottál ki. De ez csak tipp.
    Javaslom, írj valamelyik segítségkérő topikba, pl. ide: Általános témák. Ott gyakrabban járnak a moderátorok, akik segítséget tudnak adni.
     
    stb_farmer, kukori80 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ügyes vagy, majd megoldod. :D Nem kell azonnal felhasználni. Amikor van időd rákészülsz. Az nem baj ha van, a nincs a baj. ;)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sikerült szintet lépnem.
    [​IMG]
     
    soresne, stb_farmer, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    óóó hogy erre nem gondoltam...:music: De azt hiszem ez a lehetőség nem fenyeget bennünket...
    Talán előbb lesz cukorka vásár8)
     
    zoldert kedveli ezt.
  12. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Ez a név....:D Gratulálok.
     
    stb_farmer és zoldert kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tőlem ide lehet akármilyen vásár, teljesen hidegen hagy.
    Most is magammal viaskodok, a bal felem azt mondja, hogy hagyjam itt az egészet, a jobb felem azt mondja, hogy lassan csinálgasd. Nem tudom még, hogy melyik fog kiütéssel győzni. :D
     
    Borzas.Kata, stb_farmer, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csemege ubi nincs hozzá ?

    Újabb hibajavítások :

    A mai frissítéssel (13:10-kor) a következő hibákat javították a játékban:
    • A játék hibát jelez a raktárakban lévő dolgok cseréjekor.
    • A játék hibát jelez, amikor a készletben lévő ládákat kinyitjuk, és nem jelenik meg az információs ablak a megszerzett tárgyakról, és kinyitunk más ládákat.
    • Hiányzik az asztalról az érett tételekre vonatkozó információs jel.
    • Hibás őrlési idő kijelzés és malom hibás viselkedése.
    • Az Alpokban egyes ablakok nincsenek középen.
    • Az arborist jelvények nevei egyes nyelveken nem jelennek meg teljes egészében.
    • Néhány régebbi dekoráció hibás mérete.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyre többen habzsoljuk a nokedlit:inlove:
    Kíváncsi lennék... van már valaki a 15. szinten:music:
    Az öreg indián azt mondaná lelked azon farkasa fog győzni akit etetsz;) A döntés a tiéd:inlove:
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azért vagy nokdeliszaggató , mert ügyes vagy , Te vagy a példaképünk , és mutatot az utat , hogy merre kell menni . :inlove:
     
    Samborg kedveli ezt.
  17. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    gratulálok, üdv a klubban:)
    gratula Neked is, már féltem, hogy ma már senki nem követi Holdfenyt kettesben maradni iccakára, az én koromban, ajajajjj-.-
     
    stb_farmer, -Holdfeny-. és zoldert kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mai munkások adta aji : 4 db Hajtass fát .
     
    stb_farmer, -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Nagyon együtt halad az élmezőny...:music: Itt nem igazán lehet előre szaladnio_O
     
    stb_farmer és zoldert kedveli ezt.
  20. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    En nem tudom learatni a fákat ?Mi a baj?