Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Sziasztok, most értem el nagy nehezen a 15. szintre ahol elvileg meg kellene kapnom a második felhősort, de sehol semmi. Tudtok valami tanácsot adni?
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Frissítettél? Ha így sincs meg akkor a hiba topikba tudnak utána nézni!
     
  3. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen, valami hiba lehet mert már ki és be léptem felhő még mindig nincs.
     
    juanita74 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mi a mai munkás aji : 3 hajtass fát
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép ez a nap;) Cukorkásan szép;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  6. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nem váltottam ki az Alpesi vörösfenyőt, Irina a hétvégén semmi mást nem kért, csak és kizárólag Európai vörösfenyő tobozt....
    Nem, és nem, mehet oda, ahonnan jött!
    Legyen szép napotok :)
     
    Anulu73, Puszpang, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője


    igen ,ez így van! én kiváltottam, de minek, eddig adtam de ....

    ezután nem kap ha kér , mivel nincs metszőolló -.-
     
  8. palfizsu63

    palfizsu63 Utánpótlás-írogató

    Óriási izgalommal gyűjtöttem a csillagokat, hogy bejuthassak az új kertbe, gyopárvölgybe. Nekem is érthetetlennek tűnt, de belevágtam.
    Most a 4. szinten állok, szó szerint állok, mert két hete nem tudom kivágni a letermett fákat. Mi lehet az oka?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    tele van a tárolód a termésekből csinálj jelvényt havalami nem fér el a raktárba meg kell nézni a kapacitást.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.3.23
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a gyopárosban jársz érdemes a Raktárba kezdeni. Itt látható, hogy miből mennyi áll rendelkezésre. Kell-e esetleg valamit törölnöm az
    Egyéb fül alatt lévő felreppenőkből, hogy az értékesebb kulcs, olló röpiknek legyen hely aratáskor.
    Ha nem tudom a termést leszedni, akkor a faterméseknél van telítődés. Ha közel van a megrendelő megrendelési ideje akkor ha kiszolgálom szabadul fel hely, esetleg arborista jelvényt tudok gyártani. Ha nem tudom kivágni a fát/fákat, akkor a tuskóknál kell erre számítani és egy-egy új fa előállítása megoldja a problémát.
    Szia!
    Ezek az ollók bizony ritkán reppenek fel. Jönnek majd, csak türelem.
    Szia!
    Előbb-utóbb ki fogod váltani, ha hosszabb távra tervezel a gyopárosba. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy haladni /ATP/ csak az átalakítók indításával, a megrendelők kiszolgálásával lehet.
    Tartalmas, szép 7végét kívánok Mindenkinek.:)
     
    Boccio71, stb_farmer, Sali~*.*.* és 5 más kedveli ezt.
  11. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Elértem a 10. szintet és a 9. befejezésénél kaptam valamit amit a felhőre lehet rakni? Nem igazán jegyeztem meg, de a felhőn nem találom. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! Íme a felhő, amit elértél, ezekre a felhő pamacsokra azt teszel, amit szeretnél.;)
    Alpesi rét felhősor - Gyopárvölgy 10. szintjétől

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 40:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Több TP vagy BTP a jutalmazó tárgyaknál, Bónusz: 1.000 %, Hatóidő: 06:00 óra
    • Nem tematikus felhősor, 10 db 1x1-es dekor helyezhető rá.
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Gyopárvölgy jelenleg elérhető jutalmai jelenleg a következők:

    Szintfüggő egyéb jutalmak

    A Gyopárvölgyben történő alpesi szintünk lépésével 2 db új felhősort és 1 db dekor elemet is szerezhetünk, amelyeket a fő farmon tudunk birtokba venni!

    Jégszarvas - Gyopárvölgy 5. szintjétől, valamint a farm 100. szintjétől

    [​IMG]
    • Töltési idő, érési idő: 40:00 óra
    • Tapasztalatpont: szint x 500 TP/BTP és több bevétel a "fa" típusú elemek betakarításából minden játéktéren, Bónusz: 100%, Hatóidő: 20:00 óra.
    • Méret: 2x1
    • Kihelyezhető: minden területre (kivéve a teliholdas területek), felhők
    Alpesi rét felhősor - Gyopárvölgy 10. szintjétől

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 40:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Több TP vagy BTP a jutalmazó tárgyaknál, Bónusz: 1.000 %, Hatóidő: 06:00 óra
    • Nem tematikus felhősor, 10 db 1x1-es dekor helyezhető rá.
    Alpesi ösvény felhősor - Gyopárvölgy - 15. szintjétől

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 40:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorai
    • Jutalom:
      • Több TP/BTP a betakarításokból mindenhol és a tenyésztésből is, Bónusz: 1.000%, Hatóidő: 06:00 óra
    • Nem tematikus felhősor, 10 db 1x1-es dekor helyezhető rá.
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Északi-erdő.23079/#post-1291219

    Az üres, szürke felhősorok között a legegyszerűbb megtalálni, beírva a nevét a keresőbe.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Araszolok a 19. szint felé;) Bár gyorsítás nélkül... Úgy tűnik nem csinálok semmit...:music:
    Az újrahasznosító már egyszer megtréfált ezen a szinten is...:music:
     
    zoldert, juliannakoczkas és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az UH-ba mindig ugyanazokat a tárgyakat teszed? Az a tapasztalat, hogy minden szinten, minden átalakító mennyiségnél becsúszik 1-1 nem annyira óhajtott elhasználódó tárgy is.
    Már nem gyorsítok én sem, gyártom a jelvényeket szaporán, majd mehetnek az UH-ba, ha nem férnek a menübe.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyszerre indítok 3 40 órás átalakítót....
    nagy és közepes szerszámkészlet, luxus humusz, európai fenyőfa, Amerikai bükk, jelvény s ezeket egészítem ki némi gyümülccsel...
    -Legszívesebben csak európai fenyőt tennék bele de azért annyi metsző olló nem jön...:music: Ez most egyensúlyt hozott...
     
    juliannakoczkas és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Azt tudtam, hogy a legnagyobb beadandókat használod.
    Én szerényebben 32 órásokat indítok, kivéve ha szükséges 1-1 24 órást. Az ollókat nagyon beosztja a rendszer, pedig jobban járnánk, ha az ágakat ritkítaná. Addig míg nincs valami megerősítés gyopár ügyben, marad a tingli-tangli. Ha viszont lesz "meglepi" meg lehet lódulni.:)
     
    Boccio71, Sali~*.*.* és juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én a 20. szintről szeretnék meglódulni;) Persze lehet, hogy ez azt jelenti, hogy állni fog a játék a hírekig...:music:Olló valóban kevés jön... viszont amikor gyorsítóval arattam... simán be tudtam adni az újrahasznosítóba 3-4 estenként 5 európai fenyőt... most gyorsítás nélkül 2 csúszott bele. Az olló értéke miatt megéri bedobni... Csak akkor teszem ki ha fogytán van a termés... szerencsére nem kérnek belőle sokat a megrendelők;)
     
    Sali~*.* és juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Köszönöm

    Köszönöm
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.3.23
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azon gondolkozom... De jó lenne ha az újrahasnosító aktív maradna a 20. szint elérése után... - Hiszen a megrendelők nagy eséllyel nem lesznek aktívak:music: Álmodozom... Majd felébredek ha odaérek;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.