Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Nem csökken a zöld csík...nem tudom ettől egyértelműbben megfogalmazni...amint átléped a 20. szintet nem gyűjti a rendszer tovább az Atp-t.

    Igen van, a németeknél és a lengyeleknél biztosan...amit írtam nem a fantáziám szüleménye.
     
    Anulu73, Kuzdern, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  2. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia, sziasztok
    nekem scarlett tegnap reggel 240 tp-t adott, de este már csak 230-at.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. paraszt57

    paraszt57 Járnitanuló

    Szervusztok. Segítsetek legyetek szívesek. Hogy kaphatom meg az ansu barackot? Nem értem még mindíg. :-( Végig nyomtam már a buburékokat hozzá, de fám még mindíg nincs.
     
  4. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Szia!

    Ahogy én látom, 10. szint kell hozzá és két arborista jelvény. Ezek a feltételek megvannak?
     
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Az ácsműhelyben az alpesi sárgabarack alatt találsz egy legördülő listát, ott tudod készítéshez kiválasztani az ansu barackot
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Az alpesi baracknál,nyisd le a sárga nyílnál a választási lehetőséget;) Ott rejtőzködik;)
     
    paraszt57 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. paraszt57

    paraszt57 Járnitanuló

    Szia, igen, 12.

    Uhhh... aki vak az vak! Köszönöm.. rá nem jöttem volna.. :cry:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.3.23
  8. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Jó reggelt.
    Tegnap este elértem a 15-ös szintet, a két felhő beüzemelve, jégszarvas kint legelészik. Minden fából van négy az alpesiből nyolc.
    fejlesztés amit lehetett megvan. Szépen elköszöntem, ennyi volt a cél.
     
    PZoli64, Sali~*.*, -Szemecske- és 11 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata:)
    Gratulálok, ügyes vagy :)
    A jégszarvas egy nagyon hasznos dekor, én is örülök neki, hogy megkaptuk. A felhők is jók, ha valaki fontosnak tartja a csíkon való haladást, de a jégszarvast szerintem mindenkinek el kéne érnie, mert a pajtás haladás a legkényesebb játékmódban is hasznos és fontos lehet :)
    PS: Én is imádom a kakaós csigát :D Lehet, hogy ez lesz a desszert ma nálunk? Még megálmodom délutánig :)
     
  10. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szia:)

    Erre nem tudok referálni...napok óta nem szolgálom ki teljesen a vevőket, csak azt a gyümölcsöt adom oda, ahol kapok is valamit a tp-n kívül...illetve teljesen csak akkor, ha cukorkát vagy kulcsot ad...átmentem gyűjtögetőbe...xDEddig vezettem a haladásomat is, most ezt elhagytam, ezért nem tűnt fel mindjárt a változás...de akkor a megfigyelésed figyelembe vételével Scarlett a napi első megrendelésnél 240 Atp-t, ha aznap még visszatér akkor csak 230 Atp-t hoz...

    Valószínű egyébként, hogy már magyar játékos is van a 20. szinten...lassan két hete dekkolok a 19-en...leállítottam az átalakítókat és erősen visszafogtam a vevők kiszolgálását is és valamivel több, mint 4000 Atp kell a szintlépéshez...tehát már meglenne nekem is...
     
    Sali~*.*, juliannakoczkas, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sajnos ez sem ilyen egyértelmű. scarlett ma csak 1x jött volna, de cukorkával vissza hívtam. 230 TP-t adott elsőre és a cukorkával vissza hívott is 230-at adott.
     
    zsona416 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Kb itt tartok én is, de még normál tempóban...
    A hogyan továbbot még nem tudom...:music:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  13. Enikő65

    Enikő65 Haladó

    Sziasztok :) Tudnátok nekem segíteni ? Ma reggel el értem a 17-s szintet. Mit kell itt csinálni ? Minden fa ki van váltva ,teljesen fel fejlesztve mind. Talán egy új felröpi jön még ha jól látom ,de nem értem a toboz jel mit takar ? Nem találtam róla semmi infót :(
     
    juliannakoczkas és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A 17. szinten nincs új felröppenő, csak a tároló kapcitását tudod a táblázatban leírtaknak:
    17.14500---Alpesi fatermések
    Egyéb
    vagyis az egyéb és a fatermések férőhelyét tudod bővíteni. Én nem találtam semmi mást a 17. szintre.
     
  15. Enikő65

    Enikő65 Haladó

    Köszönöm szépen !!
     
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mit lehet tenni az "Egyéb" kategóriával a megrendelők kiszolgálásán kívül? Ha sok van, megy a levesbe? Köszi.
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    igen megy a levesbe... a törlés gombbal:wuerg: Kivéve a fához szükséges felreppenő a metsző olló és a gyümölcs szedő!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    A virágzó ágra és a borostyánra gondoltam.
    Nekem még csak 10 szint van. Másfél hónapig nem jártam be ide, mert meguntam, nem ér annyit, amennyit kell vele szöszölni. De aztán most előszedtem, de lehet ismét csak pár napot bírok ki itt. :)

    Csak egy megjegyzés. Milyen játék az olyan, aminek minden eleme nem hasznosítható? Valahol akkor a játékban bibi van. Soha semmi nem mehet pocsékba.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem a 20. szinten ennél is nagyobb bibi vár ránk....
    Bár egyenlőre folytatni tervezem...:music: Aztán majd kiderül, hogy a háttérben mi történik...
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    A biztosan az olyan mint a lehet, talán...
    Konkrétan láttad, hogy valaki elérte a huszas szintet és utána nem gyűjti neki a TP-t és erről tett ki képet?
    Én semmi ilyet nem látok, csak a riogatást.
    A biztos hogy van, és a biztos hogy nem fogja számolni dolgokat felejtsük el addig, amig valóban nem lesz biztos.....
    Mivel nincs erről semmilyen tényszerű bizonyíték, ez bizony addig csak légből kapott felesleges siránkozás. Ráérünk akkor aggódni, ha valóban tény lesz és nem csak biztosan....