Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Normális? Szerintem nem az, de nálam sem jön rendesen a metszőolló. Örülök, ha két hét alatt tudok egy-egy fát készíteni. (ma kaptam ugyan, de kevesellem még így is)
    A gyümölcsszedő még viszonylag gyorsan jön, de a metszőollót nem tartja fontosnak a rendszer a Gyopáromon...:music:xD:cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.23
    HéricsBáró, GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Lehet a metszőollót majd más is adja és már ahhoz van leprogramozva a gyakorisága. A növényes területen van egy üvegház is, és kertészek is használnak metszőollót, lehet onnan is fog felreppenni valami növény, virág aratásából.
    :)
     
    HéricsBáró, stb_farmer, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  3. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    alex0824, PalMa, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Így van.... ha tömegével jönne, mi az ördögöt csinálnánk vele? törölgetnénk ki hogy legyen hely másnak...
    Tehát teljesen jól van optimalizálva a felreppenési esélye;) Még az újrahasznosítóba is tudnék fát gyártani;)
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezzel a kóddal találkoztunk mi is, Babí valamilyen szám, (most nem jut az eszembe) írta itt a csevegőben is elkeseredve és felháborodottan anno, hogy miért pont nekik adta a BP. emlékszem rá, hogy valahol a lap tetején volt a hozzászólása. De akkor eléggé kötekedő hangulatban volt és az ügyeletes moderátorral cirkuszolt, így elterelődött a figyelmünk arról amit írt ( a kódról.)
     
    HéricsBáró, alex0824 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :eek:o_O
    Hűűű itt divat lesz az elveszett dolog;)
    No sebaj, legalább látjuk, hogy dolgoznak;)
    Köszönöm, hogy áthoztad!
     
    alex0824 és zsona416 kedveli ezt.
  7. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Aki már kiváltotta a vérbükköt és az európai vörösfenyőt légyszíves tegyetek fel róla egy kivágás előtti képet. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy néz ki. Köszönöm!
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pillanat és hozok át képet

    https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/4/9/20/40951777_1680029089.jpg
    PS: Most nézem, hogy Te kivágás előtti képet kérsz, no ezen olyan nincsen, ha igaz
    Sajnos akkor nem tudok segíteni neked, most vágtam ki fél órája a fákat.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezeknek a Vértölgyeknek még legalább 3 érési ciklusa van;) - Nálam is így állnak... az európai fenyőm meg ki sincs rakva....
    Így nem tudok képet hozni.
     
    alex0824 és Anulu73 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én viszont igen, most húztam el az egeret a fák között és rájöttem, hogy van két ilyen fám- A képet aminek a linkjét hoztam tegnap estefelé készítettem ez friss amit itt látsz:

    [​IMG]
    Vérbükk 6/7
    Vörösfenyő 5/6
     
    HéricsBáró, nagymami2, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Van húsz perced? Kb. akkor lesz vágásérett az európai vörösfenyőm, hozok neked egy képet az utolsó aratás előttről, egy képet pedig a kivágás előtti formáról. Megfelel?
     
    alex0824, Sali~*.*.*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  12. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    az európai vörösfenyőt most arattam a 4. ciklus után, ha ez esetleg segít Európai vörösfenyő a 4. ciklos után.jpg
     
  13. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönöm mindkettőtöknek. Nem sürgős nekem a kép. Azért szeretnék kivágás előtti képet, mert olyankor a legszebbek a fák.
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  15. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen! Nagyon szépek! És a vértölgy nagyobbra nő, mint a sima bükk! Gyönyörűek! Nekem ez egész gyopáron a fák tetszenek a legjobban.
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen csodaszépek a fák, nekem is tetszenek :)
    Pont ezért örülnék neki, ha több felröppenő hozzávalót kapnék belőlük.
     
  17. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen. Kíváncsi vagyok rá!
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, hogy hoztad az infót. Utána néztem és azt látom, hogy nálam már meg is jelent.
    Tehát, lehet a malomban x törölni. Vigyázat! A törléssel minden "kellék" elveszik!!
    [​IMG]

    Parancsolj:
    utolsó fázis 5/6 [​IMG] vágás előtt 6/6---->>[​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.23
    nagymami2, alex0824, Sali~*.*.* és 6 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon mi értelme van a törlésnek? Hacsak az nem, hogy hamarosan több dolgot kell készítenünk?:music:
    Az átalakítókat aratta valaki a 20. szinten?:music: Vajon ugyanazokkal a beállításokkal kapjuk a jutalmat mint előtte?o_O
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Értelme biztosan nincs /saját vélemény/ a "nehezen megszerzett" kellékek, hozzávalók törlésének egy-egy malom leállítására, hisz a gyorsításra meg ott van a rakéta. Ám tudod: ez egy őrült játék! De még mennyire őrült!:D
     
    alex0824, Sali~*.*.*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.