Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Szinte biztos, hogy az akció időtartama alatt... meg jelenik a további ismertető;)
    xDxDxD
     
    kakukkszegfű és **Erinnüsz** kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Háááát! Nem tudom, amiben eddig Te szinte mindig biztos voltál az valahogy soha sem úgy alakult! Valószínű a Bp-nél figyelmen kívül hagyják az optimizmus faktort.
    Inkább írd az ellenkezőjét, úgy több esélyünk van az imertetőre!
    :D
     
    sutimami57, Akela, Boccio71 és 6 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Majd kiderül;) Én bízom a szép jövőben! Max nem kell cukorka hegyeket vásárolnom.... Az meg azért nem tragédia;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok :)

    Fogom a fejemet, értetlenül és döbbentem állok a hivatalos ismertető olvasása előtt, mintha lemaradt volna belőle valami fontos tény! Ennyire madárnak néznek? Vegyek valamit valós pénzért amire azt sem tudom hivatalosan, hogy szükségem lesz még valaha? Fogom-e hasznát látni a játékomban? Gyűjteni gyűjtögetem én is, de pénzt nem adok érte, csak amit a játékból kiemelek azt raktározom el.
     
    sutimami57, JUCUS, kovácspissti és 5 más kedveli ezt.
  5. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Utánpótlás-írogató

    Üdv

    Az akció lehet nem a 20 as szinten lévőknek szánták így hát nem is biztos hogy less most ismertető a hova továbbról
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    No látod, hogy kimaradt valami tény? Nem írták oda, hogy kor- és/vagy szinthatáros lenne az ismertető...xD
     
  7. Cicamica0928

    Cicamica0928 Utánpótlás-írogató

     
  8. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Lehet, hogy jön ismertető. De én inkább úgy gondolom, hogy nem az akció ideje alatt jön. Üzleti szempontból sokkal jobb először eladni azt, amire a jövőben lehet kevésbé lesz szükség vagy nem újdonság, mintha beraknák az ismertetőt, amiből kiderülne, hogy a növényes területhez is lesz vásár, más kínálattal, más hozzávalókkal, amik haladás szempontjából értékesebbek. Így itt is költhetsz, meg majd ott is fogsz. Ha beraknák egyszerre, akkor már elgondolkodnál, hogy inkább a növényeshez vásárolsz és a fás területhez nem. Ez pedig bevétel kiesés lenne. Nem örülök neki, de simán kinézem a vásárló manipulációt.
    Nálunk a boltban is volt X mosópor akció, mindenki bevásárolt, aztán egy hét múlva jött az új belőle, ami már nem csak 30 fokon tud jól mosni, hanem már csodálatos módon akár jégkockákkal is. Ha tudtuk volna, hogy lesz olyan amivel már jéggel is lehet jól mosni, nem vettünk volna a másikból!
    :D
     
    sutimami57, Anulu73, nagymami2 és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért nem kell ennyire meglepődni... hetek óta tudjuk, hogy az akció jön előbb ... és csak utána a többi;)
    Bár ezt lehet csak én olvastam...:oops: Ja nem:music: Persze nem itt!
    Az árak nem óriásiak... tárolási kapacitás van bőven;) Itt a lehetőség, mindenki előtt... biztosan lesz aki él vele...8)
    Bár én is kíváncsian várom a beharangozót... talán kedden megjön és június elsején meg befutnak az újítások is! Vagy nem:wuerg:
     
  10. Cicamica0928

    Cicamica0928 Utánpótlás-írogató

    stb farmer, nagyon köszönöm a valaszod, nem tudom miert elkerulte ez az info a figyelmemet.. Ezt a szupport is meg tudta volna irni, anelkul, hogy valami munkaja lett volna a farmommal. A latashibam miatt nem tudok olvasni sok forumot sem Köszönöm a gyors valaszodat, igy mar ertem a dolgokat, de akkor sem ertek vele egyet. Köszönöm megegyszer cicamica0928
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ŐŐŐŐŐŐ azért ez nem lenne korrekt... - bár egyedül az édes cserére tervezek költeni... A többi a még kisebb szinten lévőknek jöhet jól...
     
    kakukkszegfű és **Erinnüsz** kedveli ezt.
  12. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia, elég kevesen vannak a Modik, akik szintén magánélet mellett próbálnak segíteni a beözonló kérdésekre. Azért jó a fórum, mert itt a játékostársak is tudnak esetleg felmerülő kérdésekre válaszolni, segíteni.
    Jó játékot!
     
  13. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ez így van az életben is!
    Az áruházakat sem azért rendezik át félévente, mert úgy jobban fog kinézni, hanem azért, hogy amíg sűrű anyázás közepette keresed, amit szoktál vásárolni, addig további 3-500 terméket is megnézel, amik eddig nem is érdekeltek, de lehet most felfigyelsz valamire és vásárolsz mást is. Mire újra kiismered az áruházat, abban hónapban ott hagysz egy húszassal többet mint tervezted. A kevésbé fogyó termékeket pedig kötelezően mindig szemmagasságba rakják! Tehát a vásárló manipuláció lehet minden napos, ahol bármit eladásra kínálnak.
    :)
     
    sutimami57, Anulu73, nagymami2 és 7 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Éés , főleg ne éhesen menj vásárolni . :D
     
    Anulu73, Othep, nagymami2 és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért ez nem ugyan az... De értem mit akarsz mondani...
    Ha az alacsonyabb szinten lévők felzárkóztatására találták ki az akciót... végül az is érthető... ;)
    De pl Hajtass fát trágya tuti nem kell a növényekhez:music: Sebesség növelő biztosan használható lesz az átalakítóban... amit most fűrészmalomként ismerünk...8) Bár venni nem tervezek...
    Azért ez az akció is ideért;) Háborgunk rajta... aztán majd ha úgy látjuk, hogy kell élünk vele...8)
    Van aki leírja... van aki nem;) De nem is ez a lényeg...
    Játszunk...:inlove:
     
    kakukkszegfű és **Erinnüsz** kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Remélem amikor azt írtam, hogy a Bp udvarolja ki tőlünk a bevételt, azt nem értették félre. Mert én a jó nyereményekre gondoltam, de eddig csak arra vannak célzások , hogy kapunk virágokat!
    Gyűrű nem kell!
    Megyek is a gyógyszertárba veszek valamit pollenallergiára mert a végén pöttyös lesz majd előttem a monitor!
    A legjobb jóllakottan, akkor spórolsz a legtöbbet, mert semmit nem kívánsz meg!
    :D
    Jelentkezz! Komolyan írom!
     
    sutimami57, nagymami2, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó tanács... :music: De ettől függetlenül a kereskedők jól megélnek;)
    A kicsiknek szóló akció...a Takarékoskodási... mert volt réges rég olyan amikor bizony cukrot azért vettünk... legalább is én biztosan...:music: Most vehetünk helyette cukorkát:p
     
    kakukkszegfű és **Erinnüsz** kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Végig olvastalak benneteket többször is. Meggyőzni nem tudtatok. Egy a 20. szinttől halott játékba nem fogok valós pénzt tenni azért, mert egy nem hivatalos meg nem nevezett oldal azt megjósolta. Ha ez az ajánlat nem nekem szól, akkor pedig a legkevesebbet az költ aki be sem megy a boltba.
    Előbb szeretném látni a kínálatot, hogy miért akarnak pénzköltésre csábítani aztán majd költök, ha nekem is tetszik amit olvasok.
     
    sutimami57, Anulu73, nagymami2 és 5 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem meggyőzni senki nem akart...:music: S biztosan nagyobb lenne az érdeklődés ha tudnánk pontos infókat a jövőről...8)
     
  20. **Éva**

    **Éva** Utánpótlás-írogató

    Az európai vörösfenyőhöz a metszőolló miből lesz, röppen fel?