Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Megnyílt a Gyopárvölgy, jó kirándulást, felfedezést az arra jogosultaknak :) Sok sikert az új kihívásokhoz!
     
    Kuzdern, -W-595-, -vadocka70- és 4 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megújult a kezdőképernyő , ahova be kell irni a farmnevet és a jelszót . :inlove:

    Ez már most izgalmas , pedig be se léptem játszani . :D

    És az ajánlatok is megjelentek , amit meg lehet venni .:inlove: Csak tudnám , hogy mi az amit megveszek . xD Jóóóó , tudom , ismertető olvasás .....
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen az tény, de téli tájunk még mindig nincs...:sleepy: Majd tavasszal talán...
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Porcukrozd le a monitort .
     
    farmer221278, mnkm, bubafejgingo és 9 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, elakadtam. Nem tudom kiváltani a sárgabarackfát. A műhelybe már beadtam jó pár dolgot, de még mindig kevés. Az utolsó kettőnél már szerverhibát írt ki és nem enged beadni semmit. Viszont ahogy látom, az első fához jó sok mindent kell beadni.
     
    Kuzdern, Fätum, bubafejgingo és 6 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az elején az ismerettő videó nem magyarul egész jó .
     
  8. kollerkatus55

    kollerkatus55 Junior szaki

    Gazda: kollerkatus55 ID: 4775476
    Sziasztok! Segits kérlek....csillagjaim megvannak, de nem tudom beváltani, megnyitni a völgyet. Másik kérés...nem tudom,hol olvashatok több mindent az uj rászröl. Kérlek,segits ki! Köszönettel: Kata
     
    cseresznye69 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Belecsaptam a lecsóbaxD már 6 db üzemanyagkannával rendelkezem. A szerszámkészlet és a humusz majd 30 perc múlva lesz kész, addig nézegetem a tájat és szívom a ... hegyi levegőt:D:D.

    GYIK - Gyopárvölgy - Északi Erdő | Farmerama HU

    Bölcs tölgy legfelső rúnába kell beszórni a csillagokat a terület aktiválásához.
     
    Kuzdern, bubafejgingo, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  10. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    Szia 100-as szintől lehet kiváltani.
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát azért , nehogymá , de azért mégiscsak , hogy van az hogy na , de mégis hogy a tyúkól csak ennyit ér ?

    [​IMG]


    Jó , tudom , ismertető olvasás ......
     
  12. cseresznye69

    cseresznye69 Törzsjátékos

    98-as szintől,bocsi.
     
    stb_farmer, juliannakoczkas és Baby72 kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó hogy jön a csere event , mert nullára lesz csökkentve az ólak száma , hogy be lehet dobálni végtelen mennyisébe a Völgybe .

    Lehet kirakok pár titok ólat , hátha lesz belőle valami .
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Te jószagú málnabokor:wuerg: Megnéztem... s hagyom pihenni:wuerg:
     
    §Böbe13§, betonkocka, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, hol írja ki, hogy mikor lesz kész?
     
    Kuzdern és stb_farmer kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ha az alkotórészeknél a zöld + jelre kattintasz, jobb oldalon megjelenik a felső ikonban. Alatta vannak még ikonok, de ahhoz kell kulcs stb. Melyek vásárlással aktiválódnak.
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, stb_farmer és 5 más kedveli ezt.
  17. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Szia

    Fogalmam nincs arról, hogy mit csináltam, de jó drága volt az érdeklődésem. Adtam neki jó sok állatot, növényt... elindult valami számoló, de azt hiszem az én sikertörténetem ezen az új részen ezzel egy jó darabig itt véget is ér. Azt se tudom, hol-mire-miért kattogtattam. Maradok a kivárásnál, megvárom az út-törőket, akik lépésről lépésre kitanítanak, mert magamtól ha 100 x olvasom is el a leírást, akkor se értem, hogy mit is kéne itt alkotni.
     
  18. kollerkatus55

    kollerkatus55 Junior szaki

    Figyuka...22ö-as szinten vagyok, 3900 csillagom van, és nem engedi, ez a gondom. Ezzel mit kezdjek?
     
  19. kollerkatus55

    kollerkatus55 Junior szaki

    Figyuka...22ö-as szinten vagyok, 3900 csillagom van, és nem engedi, ez a gondom. Ezzel mit kezdjek?
     
    juliannakoczkas és cseresznye69 kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Lépj ki és vissza, menj a tölgyhöz, ott váltsd ki. Nekem harmadszorra engedte.