Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ezt tudjuk:

    A Gyopárvölgyben történő alpesi szintünk lépésével 2 db új felhősort és 1 db dekor elemet is szerezhetünk, amelyeket a fő farmon tudunk birtokba venni!

    Jégszarvas - Gyopárvölgy 5. szintjétől, valamint a farm 100. szintjétől

    [​IMG]
    • Töltési idő, érési idő: 40:00 óra
    • Tapasztalatpont: szint x 500 TP/BTP és több bevétel a "fa" típusú elemek betakarításából minden játéktéren, Bónusz: 100%, Hatóidő: 20:00 óra.
    • Méret: 2x1
    • Kihelyezhető: minden területre (kivéve a teliholdas területek), felhők
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nagyon remélem, hogy a pezsgő hatására megálmodják, hogy milyen jó kis nyereményeket raknak be ide.:D

    Szia, gratulálok. Ha a megrendelők is úgy akarják, hogy kakaska örüljön, akkor este nekem is lesz még 4 ilyen kupacom. :D
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oksika

    Amúgy , ha ész nélkül kezdek el jelvényket gyártani , azt be kell adni valahova amikor akarom , vagy a rendszer automatikusan jóváirja ?
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pedig a gyopárral együtt lenne igazán érdekes;)
    Választhatsz hova teszed;)
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól hangzik . Láttam , hogy a raktárba 5 db fér el . Jól láttam ? :inlove:
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Ezért a kitehetőért még több barackot is adtam volna, ha kell, mert 2 naponta az xxl mamutok napi 2x 100%-al aratva igen szépen fognak termelni.
     
    zsu34a, hóóvirág, nrg18 és 9 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Feltéve , ha műxik :inlove:
    Engem jobban zavar , hogy a teliholdra egyszer lehet ellőni , még akkor is ha véletlen dupla idős lenne , mert az is 48 óra lenne . :cry:

    Prémre hat visszamenőleg , gyíktojással karöltve ? Jó tudom , még nem tudjuk .:inlove:
     
  8. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Ma délelőtt többen kipakoltuk már, majd jól levizsgáztatjuk hétfőn reggel.
    Viszont ha már kaptunk a fákra ilyen szupi kitehetőt, jöhetne állatokra, növényekre is 1-1 ilyen.
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Cserélhető ? Mert ha igen , most van csere event , dobbantsátok át nekem az összeset . És majd én letesztelem . :inlove:
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    10 év múlva? Tudod van egy mondás: a tegnap elmúlt, a holnap messze van, ezért a mának élj!;)

    Készítettem egy jelvényt, már csak a 5. szintre kéne felkapaszkodnom.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Cserélhető a megkapott dekor ? Csak egy próba ? Na ? :inlove:
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Mennyi TP hiányzik még? Nekem 125, remélem a megrendelők adnak ennyit. A jelvényt már én is megcsináltam hozzá. Mindjárt bekopogtat Irina, kávéval és sütivel várom. :D
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Bárókám! Nekem még nincs dekorom. Ám Te nyugodtan dobd át a kerítésen, tesztelgetem a mamutoknál a következő cserenapig.
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ja ok , akkkor még ideges leszek egy picit . :D
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kakaska Te nagyon kapkodod a lábad. Mennyi?? Rengeteg, még 635 ATP. Ennyi az egész Északi erdőben sincs.
    Az újrahasznosítés is majd 17, 30 óra múlva jár le. Aztaaa! Erre meg nem figyeltem.
    Azért annyira ne kényeztesd a megrendelőket. Én csak akkor adok valamit, ha kiugróan jó ATP ajánlanak.;)
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem nagyon adok nekik FA-t, mert amíg nem látom ennek a résznek a jövőjét, addig nem sietek sehova. Kiváltottam egy átalakítót 10 kulcsért és FA-ért megvettem a 3.-at, nem volt drága. Onnan jön az ATP.
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen! Gyorsan elrohantam megszámolni a kulcsokat, de csak 8 van. Km.... majd lassacskán összejön.
     
  18. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    köszi, így akkor nem foglalkozok vele , mí nem lesz javítva
     
    Kuzdern, juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A piros kosárból tudsz venni 2 db-t 4 FA-ért.
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megvan az első jelvényem . :D