Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok;)
    Nálam pedig készül az első fenyő;) s reggel már szüretelni fogom;)
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen. Azért ez az átalakító sokat kér. Figyeljen aki még nem használta. Az első helyen a barackfa van, nem a gyümölcs!!
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nincs mit. :) Ezért szerettem volna megnövelni a fák helyét, hogy fát tudjak beadni, mert jó az értéke. De az most még nem fér bele.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem ér sokkal többet, mint az összetevőinek értéke. A meggyfa 4129 pont, és kerül 14 alap faanyagba (285) és 2 alap humuszba (47). Ezek összértéke 4084. Az üzemanyagot nem számoltam bele, mert egyrészt 5 az értéke - nem oszt, nem szoroz - másrészt nem adható be az átalakítóba. Minden átalakítással - beleértve most minden alapanyag vagy fa gyártását - mindig nő, de csak kicsivel az érték.
     
    hóóvirág, maszilva, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem nincs meggyfa, csak barackfát tudok beadni.
     
    juliannakoczkas és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ugyanaz pepitában. A barackfa értéke 294, az összetevőié 279.
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi. Nekem egyszerűbb a fát beadni, főleg ha több helye lenne a fáknak.
     
  8. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Most egyetlen zombijuhért kapsz 40 perc után egy nagy szerszámkészletet. Én azokat dobálom az átalakítóba, 990 a pajtaértéke. De a luxushumus (640 PÉ) sem rossz ugyanennyi idő alatt, pl. 15 db józsuéfatermésért...:music: Ahogy elnézem az utóbbi fatermés-készletemet, olyan 52.000 körre elég lesz... xD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
    maszilva, genka53, nrg18 és 14 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Segítsetek legyetek szívesek! Itt tartok: most hogyan tovább kilépni kiléptem, nem szabadult fel a terület:oops::cry:

    [​IMG]
    Egyszerűen elkadtam és nem tudom mit kell csinálnom, hogy megkapjam a 4 kupacotxD:cry:xD
     
  10. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Lenne egy kérdésem: mit jelent az, hogy automatikusan megújul még 1 hónapra a gyopáros segítő ? Mi van akkor, ha nem tetszik, nem szeretném? Én magam nem dönthetek úgy a 30. napon, hogy nem kérem a folytatást? Per pillanat még nem áll szándékomban vásárolni ehhez a pár fához, bár a bónuszok elég kecsegtetők, de nem szeretem, ha mások döntenek helyettem.

    Ha csak egy hónapra szeretnénk erdészt vásárolni, az 629 Ft-ba kerül. Ez 30 napig tart, a vásárlástól számítva. Az erdész előfizetés 449 Ft-ba kerül 30 napra, amely utána automatikusan megújul még egy hónapra.
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kata, kösziiii. Hogy a magyarok milyen élelmesek. :) Beraktam én is 40 percre.
     
  12. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Lépj ki gyopárföldről, menj a farmra és vissza, aztán kattints a bagolyra.
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Teljesen lépjél ki felül az X-el.
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kata!
    Köszönöm szépen! ;)
    Szia!
    Sajnos nem látom a képet amit feltöltöttél.
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megcsináltam amikor Zoldertnek írta Toma, de sajnos nem működik nálam. A visszalépés után is ugyanaz a kép fogadott, mint ami látszik. Azért köszönöm, hogy próbálsz segíteni:D:inlove:
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lépj ki be... aztán katt újra ide;) Én kb 15 percig vacakoltam vele... de sikerült...
    A z ikon mellé a földterületre kattintva jött elő egy lekattintható tábla!
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem vagyok egy mumus, csak néha. :D Akkor ez elég nagy baj, mert nemsokára sokan szeretnék kiváltani.
     
  18. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Próbálkozz !!! Nekem is vagy 5.-re sikerült.
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az idézésben sem látszik? A képfeltöltő oldalról hoztam, elméletileg jónak kéne lennie...:oops::music:
    A lakat megvan, nyitva van:music::oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Már a csevegő elején írta Wolf... Én 3 közepes és 2 nagy szerszámkészlettel indítom, és a nagynál kb. 30% eséllyel 2 kicsi is jöhet,..
     
    hóóvirág, maszilva, genka53 és 8 más kedveli ezt.