Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Elgondolkodtam azon, hogy én mit várok a gyopáros játéktól a 27. szint előtt: A farmon már nincsen dolgom, a dekorok aratása és a mindenáron való TP-hajkurászás már nem szórakoztat és az amúgyis csak naponta csak egyszer van. A pajtám viszonylag jónak mondható, feladat előttem már nincsen a gazdakörben sem. /még a két új fás is nagyjából készen van/.

    Tehát ráérek szöszmötölni a gyopáron, miután a játékot nem szeretném még itt hagyni, de költeni sem akarok rá többet, mint amennyit jelenleg teszek. A gyopáros játékot végtelenül unalmasnak tartom, de arra jó hogy játékba tartson.

    Az új faladatok és szintek + a terület sem motiválnak túlzottan, csinálom őket, haladok is a saját tempóban, ráérek velük foglalkozni, amikor van rá időm és időm van bőven. Aranyat adni a megrendelőknek nem fogok , legfeljebb, ha a farmos játékomból bejön annyi amire szükségem lenne, de azt pedig inkább extrákra költöm, hogy játszani tudjak...

    Szóval és tettel én csak játszani szeretnék a farmon is és itt a gyopáron is.
     
    PZoli64, Samborg, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy játék:music: Ez a célja8) Játszani8):inlove: Csak játszani:inlove:
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Én a halakat részesítem előnybe a szerszámkészleteknél. Jönnek a ládákból.;) Növényeknél pedig a Baha növényeit részesítem előnybe, Tiszmia, piros kosár vásárlási lehetőségét mindig kihasználom, a farmos pajtám egyenlőre kímélgetem.
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Összeszámoltam, hogy egy kis kedvet csináljak. :D:D Ha megcsináljuk Alicét a 25. feladatig és Karcsit a 19. feladatig, akkor 28 db Édes cserét kapunk. ;)
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha képes lenne a játék, hogy megjegyezze, amit be szoktam adni, akkor talán válogatnék én is. De pl. a halat név szerint kell keresni minden egyes alkalommal. Nekem sokkal egyszerűbb valamelyik rendezési szempont szerint beállítani, majd az első oldalról választani. Azon is elgondolkodtam már, hogy érdemes lenne nullázni egyet a méh/teve/tehén/kacsa csoport valamelyik tagjával, mert ezek vannak az első oldalon, ha megnyitom a beadási ablakot. A növényeknél ez nem megy.
    (Arra még nem sikerült rájönnöm, mi az alapértelmezett sorrend rendezési elve... Az állatoknál pl. az eleje - a szamárig - ABC, utána meg nagyjából a játékba kerülés dátuma. A növényeknél mintha szint szerint indulna, de akkor mit keres az elején a spárga és a paradicsom? A végén itt is az újak vannak, de a többi rejtély. A spárga még lehetne egy angol ABC szerinti rendezés kezdete (asparagus), de a paradicsom angolul is, németül is T-vel kezdődik.)
     
    PZoli64, Samborg, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egyre jobb;) Szóval cukorkára fel... s jöjjenek a feladatok;)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm a számolást. Karcsikánál nyugodtan tovább tudunk lépni, hisz addigra már el kell érni a 28. szintet. Annyi ATP jutalmat kapunk a feladatok megoldásáért, hogy hűűű ha!
    Általában mennyiségi beállítást használok és ott próbálok válogatni azokból amiket ritkán használok, illetve amik a ládákból "potyognak".
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Engem ez nem zavar. Beírom az első 2-3 betűt és már ki is adja.
    A jelvényeknél mindig beírom, hogy 888 és átjavítja arra, amennyi kell.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A lustaság nálam is működik!:music:
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  10. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Semmi. :D

    Pontosabban a szám alapú id-juk, ahogy anno egymás után fel lettek töltve az adatbázisba.

    Érdekesség, hogy a tyúk hamarabb volt, mint a tojás. :D
     
    Samborg, -gyöngy-581, kasszás és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Akkor legalább az egyik örök talány megoldódott!8)
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ezért az egy hozzászólásért tartok a 14. szint közepén . :D Hova siessek ? xD
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Van neked éppen más dolgod is, ott ügyeskedj! Gratulálok és h a j r á! Nagyon szurkolunk itt sokan neked!;)
    Nem kell sietni, egyszer mindenki oda ér, ahová "engedik".
     
    PZoli64, Samborg, kr.lola és 3 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika!

    Sietni nem kell! Csak ráérősen játszani... :inlove:
    De ha még azt is bebizonyítod , hogy több helyen is tudsz kiválót alkotni a fórum és a Csp lista mellett akkor az extra Jancsikás lenne:inlove:
     
    kakukkszegfű és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A gyopár a kezdetektől kezdve nem tetszik , ezért tartok , ott , ahol . :D:cry::inlove::p
     
    PZoli64, Samborg, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezzel nem vagy egyedül. No nem azért, mert elégedetlen vagyok a haladásommal, sőt...:D hanem mert annyira nem tetszik nekem sem. De erről írtam ma már eleget, nem ismétlem magam. :D
    Áruljál egy titkot nekem aztán csendben leszek: Hányas piacot boldogítod a listán? Csak egy számot írjál, mert kirakják a szűrünket innét :D és joggal :D Szőjed bele valahogy a témába légyszi :inlove:
    A tyúk és a tojás között el kell hogy férjen ;) Azok is megvehetők a piacon is :D
     
    PZoli64, sutimami57, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hány ujj van egy kezemen ? És nem asztalos vagyok . :D
    Na , emmá valami . :D
     
    PZoli64, Samborg és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha tetszene már a 31. szinten lennél:music:
     
    kakukkszegfű kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen :) :inlove::D
    Előkaptam a kezemet és iszonyatos sebességgel el kezdtem számolni :D Már képben vagyok, ugyanis én sem vagyok asztalos, így tudtam puskáznixD:cry:xD
     
    Samborg és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Nálam a szomszédok ajándéklistájában korom szerepel 9.12- i dátummal amikor megnyitom a Gyopárososon, de ha lent a végére lapozok, akkor a mai nap (9.26) kapott ajándékait látom. Meg lehet fordítani ezt a listát valahogy? Köszönöm, ha válaszoltok, most nincs időm visszaolvasni.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.