Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nálam még több mint 10 nap van vissza, akkor majd kb 4 nap múlva kiderül mizu.
    Bár nem volt sehol feltüntetve, vagy nem figyeltem, hogy a FP-ért kiváltott rabszolgák nem adnak ajándékot.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    hm... Köszönöm... Lehet ez a titok nyitja...
    DEEEE már abból csak 18 óra van hátra....:music: Tegnap előtt meg tuti volt ajándék....:music:
    Szóval bármi lehet;)
    Én sem olvastam...:music:
    Viszont az aranyért vettek nem adnak:wuerg:
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az ismertetőben úgy van, hogy a "nem FA-ért vett munkások" adnak. Ha a FP-s dolgot nem számítjuk, ez egyenértékű azzal, hogy "valós pénzért vett" munkások. Nálam csak az az egy hét volt aktív, amit FP-ért vettem, és nem kaptam ajándékot.
     
    Sauvage, csopke1, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én nem firtattam, hogy ki miért és mit vett vagy mit nem vett. Azt tudom, hogy én havonta szoktam megvenni a segítő munkásokat és, ha elmaradt az ajándék az, azt jelezte, hogy lejárt a munkás ideje. Megújítottam és megkaptam az az napra való ajándékot is.
    Tehát nem volt megszakadás, kimaradás 24 órán keresztül, mert mindjárt észrevettem és pótoltam.
     
    Sali~*.*, Sauvage és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tehát akkor a farmpengőért vett időszakot tolja maga előtt a rendszer, mint a plusz prém esetében... a sima prémet...
    Hm... Ha ezt tudom... nem váltom ki... :(
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ok. akkor gondolom1 hétig fognak működni, de ajándékot nem adnak, ha majd lejár az idejük.
     
    Sauvage, farmerSS és -BombadilToma- kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :( No akkor a kertészemnél is -7 ajándék lesz...:(
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi!
    Én úgy gondolom, hogyha fontos neked a napi ajándék akkor ne vedd figyelembe a farmpengős hetet, hanem amint elmarad az aji azonnal fizesd ki-be a hosszabbítást. és kapod az ajándékot megszakítás nélkül is.
    PS: én ezt fogom tenni :)
     
    Sauvage, aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Persze, úgy lenne jobb, de nem akarom görgetni magam előtt állandóan. A napi ajándékoknál a felröpi fontosabb, végül is
    azért vannak rabszolgák, mert állandó borostyán hiányba szenvedek. Kicsit inkorrekt volt ez az FP kiváltás, na de ez van.
     
    Sauvage, farmerSS, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mivel percenként pontosan számol.... amikor nincs ajándék.... kivárjuk az estét... akkor is megjön az ajándék, ha megújítjuk az előfizetést... meg ebből a spórolós verzióból is fogy valamennyi...:music:
    Talán így a káposzta megmarad... és a kecske mégis jól lakik;)
     
    kakukkszegfű, zsu34a és Sauvage kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam a kecske elszokott szökkenni a káposztával. :D
     
  12. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Sziasztok.Segítene valaki.Elértem a gyopárba 26-os szintet és kaptam egy alpesi kürtfújót. Nem tudom mi az és hogy hol keressem.Köszönöm ha valaki segít.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Alpesi kürtfújó... talán a szint neve?o_O:eek:
    Már rég elhagytam ezt a szintet... de nem találkoztam vele!:music:

    Esetleg egy véletlenül bekerült újításként tudom elképzelni;)
     
  14. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Köszönöm a válaszod. Valóban a szint neve. Hát erre pont nem gondoltam.Még egyszer köszönöm.
     
    -Holdfeny-. és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Segítség:cry:Hóembört akarok a Gyopárosra:wuerg:, olyan szomorú így a birtoko_O. Holdfény te tudsz segíteni:p, hiszen régi bicajos vagy a tájon:D.
     
    -Holdfeny-. és kincsembogaram67 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hóembört az udvarba is szeretnék;) De az se igazán jön össze:wuerg:
    Olyan unalmas ez a szint a gyopáron, hogy véletlenül az összes gombakosarat töröltem...:wuerg:
    Már rég volt amikor várnom kellett rá...:music:
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  17. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Nagy nehézségek és ültetések árán sikerült szereznem 5 ásót :)
    Gondoltam ha már van, akkor legyen 5 papucsnövény is és mellétettem külön sorokba 8 gyopárt.
    Munkások akcióra készen vártak és én reménykedtem, most beindul erre az ásóhozam... hát nem indult, de ezek gyüttek nagyon-nagyon, pontosan:
    - 24 gombakosár
    - 29 virágkoszorú
    - és 1 kulcs is benézett!

    Akkor most megint pár hétig türelmesek leszünk, addig csak jön pár darab :)
     
    Sauvage és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt a képet ma reggel mentettem el aratás előtt. Sajnos lassan törölnöm kell, csak nem tudom mit töröljek?

    [​IMG]

    Reménykedtem benne, hogy a vevők elvisznek egy csomót, de tévedtem, meg sem látszik. Kosbormagom van bőven, bár tuskóból lenne annyi, hogy el tudnám használni az összes ásót.
    Ha valaki megfigyelte, hogy a felröppenőkből mennyi az a max mennyiség amit kérnek a vevők legyen szíves írja meg, mert én nem tudom mennyi az a biztonságos határ amin tartani érdemes felröpiket. Ha törlök mindig azt kérik amiből kevés van :(
     
    farmerSS, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Szertném meg kérdezni, hogy hogyan tegyek 20 db. vargánya spóráját a Alica falu terén ha nincs annyi területem.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Érdekes gyűjteményed van. Ilyet nálam sosem látni.
    Az ásó-olló fixen 12 db, a kék kapa 5, kulcs 60, és a felröppenők 80-120 db. között vannak.
    A 31. szint elérése óta a 16 órásakat csak napi 1x szolgálom ki, a 8 órást 2x.
    Általában minden 3. nap van csak olyan, hogy visszahívom őket. Annyira unalmas és monoton a gyopár.
    Ja ! a kicsimen tegnap a heti ingyenes dolgoknak köszönhetően elértem a 10. szintet, ma már az ezres felhővel arattam ott is, és este ott elköszönök a gyopártól.