Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nyugodtan rakd ki kétszerre, csak mielőtt aratod, menj Alice-hoz. Fogja számolni 2*-re is.
    Lesz még sok fatermés is, amit nem tudsz egyszerre szüretelni, igaz nem mutatja, de számolja, hol tartasz.
     
    PZoli64, Sauvage, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  2. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Szia!

    Én a virágzó ágat szoktam főként törölni, mert tőlem csak borostyánt kér már kb. 2 hónapja.
    A koszorút és a kosarat 50-60 környékén szoktam tartani, azt nagyjából egálban kéri. Ritkán hívok vissza, így elég annyi.
    A mennyiség meg szerintem szintfüggő, mint a beadandó terméseknél, mert alacsonyabb szinteken kevesebbet kért, így nem tudom mi a maximum.

    [​IMG]

    Tegnap reggel óta nem töröltem, de lassan kell majd.
     
    -gyöngy-581 és semmirevaló kedveli ezt.
  3. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Köszönöm szépen! A magok meg vannak. Én arra gondoltam, hogy a ki rakást hátulról rakom ki és 2-re osztom és így ki fér. A darabszám nem érdekes.
     
    Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Azért én ültetnék mellé kankalint, az úgy is kell a jelvényekhez is.
     
    BlackPanther, Sali~*.*, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Szép mennyiséget felhalmoztál ollóból és ásóból...
    Én - ha lenne felesleget faanyagon átalakítanám... fává és maggá őket... aztán ki a földbe, vagy csak simán az átalakítóba...
    ha egyik sem opció akkor ezeket törölném... - mármint az ollót és az ásót.. a többi felreppenőből 80 maradjon mindig... akkor visszahívásra is elég;) - legalább is a saját tapasztalat szerint;)
     
  6. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    No sok szépet Mindegykinek:)! A 10. végén a slikk szemű tehenész scarlett :wuerg: a sárga kőből napi szinten vinné a 14-16 db-t-.-. Fedor Kvasztics a ritkán józan bárzongorista:oops:, mindennap vinné a 7db koszorút no meg a fákat hozzáo_O, de nem adogat szinte semmit így ma és már tegnap is csak félfogára kapott árut8). :inlove: Irina Sas anyó ritkán jön keveset kér és minden áruhoz kapok ajándékot, fákat, +termésadókat szóval örülök ha jön:D.
     
    PZoli64, -gyöngy-581, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én igyekszem mindent duplázni egyszer;) Mert különben megtelik a pajta:wuerg:
    Ma volt cukorka vásár:inlove: De úgy tűnik nem kapkodnak érte a szomszédok:wuerg:
     
    kakukkszegfű, Sauvage és BlackPanther kedveli ezt.
  8. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Az egyéb tárgyak(borostyánkő, főkulcs, stb.) megteltek a raktárban. Kapacitás bővítésre nincs lehetőségem. Mennyiségileg ahhoz kevés, hogy a megrendelők igényét teljesítsem, viszont aratáskor kiírja, hogy valamelyik elveszett, mert nincs helyem. Ilyenkor mi a teendő? Pillanatnyilag beszüntettem az aratást, de azért jó lenne tovább lépni. 13. szinten vagyok.
    Köszönöm előre is a segítséget.
     
    Sauvage és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Szerintem is ne arassál most, reggel rögtön nézd meg a megrendelőket, hátha kitudod szolgálni őket a meglévő készletből.
    Ha minden kötél szakad, akkor sajnos törölnöd kell valamit.
     
    Koppi, Sauvage, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Neni60

    Neni60 Járnitanuló

    Sziasztok Gazdatársaim!
    Már több mint egy hónapja nem kapok cukorkát sem a megrendelőktől, sem az átalakítóból. Vajon ez csak nálam van így, vagy esetleg volt valami változtatás?
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Véletlen szerűen jön a cukorka! Azért nálam minden héten előfordul! Csak a 40 órás átalakító adhat;)
     
    kakukkszegfű, Sauvage és semmirevaló kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pont ezt a kérdést tettem fel én is itt (katt az itt szóra és odavisz.) Olvasd el és az utána következő beszélgetést is, talán találsz benne valami számodra is használható ötletet, segítséget. A 30. szint közepén ugyan ezekkel a problémákkal nézek szemközt én is. A különbség mindössze annyi, hogy kétszer is ki tudom szolgálni a vevők igényeit :) így ritkítottam meg a mennyiséget, szinte törlés nélkül.
     
    Sauvage kedveli ezt.
  13. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Akkor még egy fél szint,és bővítheted!
     
    Sauvage és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kálmán :)

    Már alig várom, bár siettetni nem akarom a haladásomat :) és úgyis kinövöm azt a mennyiséget is (bővítettet) ismerve magamat
    xD:cry:xD
     
    Sauvage kedveli ezt.
  15. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Köszönöm szépen!
     
    Sauvage és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Vagy lehet vásárolni, most is van akció.
     
    Sauvage és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    óóóóó azt már megvettem tegnap:inlove: sajnos csak egyszer lehet megvenni a csomagokat:wuerg:
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  18. Neni60

    Neni60 Járnitanuló

    Azt tudom, hogy véletlenszerűen jön, de mivel korábban azért minden héten kaptam legalább 1-2 cukorkát a megrendelőktől, most meg hosszú ideje semmit. Akkor ezek szerint mostohagyerek lettem a megrendelőknél!
     
    Sauvage kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :( Nagyon változó sajnos:(
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Valóban úgy tűnik.
    Lehet akik eddig rendszeresen vásárolták már mind bőven a 25. szint felett járnak. Azért egy idő után a szintkövetelmények miatt, ez a cukorka vásár is már csak olyan lesz, mint a farmon a szintlépőcsomag adta haladás. Egy gyengusz sebtapasz, aminek a felhasználásával is messze messze lesznek az újabb szintek. De az is lehet, hogy csak a hibákkal van tele mindenki hócipője.
    :(
     
    Sauvage, Kuzdern, Neni60 és 3 más kedveli ezt.