Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt még nem próbáltam, de egy próbát megér. Nálam általában mindenki azt kér, ami ültetve van. Hetente kb. 2x kérnek olyat, ami nincs. Majd írd meg légyszi, ha kipróbálod, engem is érdekelne.
     
    gomboc58, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Sali!
    Erre én is kíváncsi vagyok, kérlek szépen írd majd meg a tapasztalataidat :)
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mindenféle képpen.
    Szia Gyöngy!
    Nekem egy próbát megér. Sőt tovább megyek, még a raktárból is eltüntetek minden fa- és növénytermést.:)
    Hozom majd, a megrendelők kéréseivel együtt.
     
    Sziszi1950, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi.:) De csak akkor törölj szerintem a raktárból is mindent, ha már nem kell sehova semmi, mert nekem van egy gyanúm, hogyha nem talál semmit a megrendelő, akkor mindenből fog kérni és senkit nem fogsz tudni kiszolgálni.
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ha eljutok arra a szintre, ahol egyenlőre majd megint nem lesz tovább, akkor lesz a próba. Az UH-ba fogom beszórni a terméseket. /fák, növények/, nem kitörlöm, egyszerűen eltüntetem. Nem történik semmi, ha nem fogom tudni kiszolgálni őket.:)
     
    Boccio71, Swartsch, Marika312 és 4 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pont ezt szerettem volna leírni kukorinak én is. Csak közben most jöttem meg az orvostól és elkezdtem a felszaporítást, kicsit kapkodok. Az égvilágon semmi sem történik, ha a vevők egyszer/kétszer kiszolgálás nélkül mennek el.
    Ha nem kapunk komolyabb célt a gyopin teljesen mindegy, hogy mit adnak vagy mit nem adnak :)
     
    Sali~*.*, Boccio71, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jaaa, a 35. szinten jó lesz. :) Ott lehet nyugodtan próbálkozni. Én most nem próbálom ki, mert most nagyon jó egyensúlyban vagyok mindennel. Megtaláltam magamnak azt a megoldást, ami nem idegesít és azért haladok is.
     
    Sziszi1950, Boccio71, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép jó reggelt!
    A falu főterén, Füles Karcsi már vagy 3 hete várja a növényszinkronizálót-.-és nem tudok rajta segíteni, mert nem adja a rendszer, vagyis a megrendelők nem hoznak magukkal...még jó, hogy ott a falu főterén mindig jó idő van, és nem esik az eső xD
    És láss csodát Fedor megérkezett [​IMG] 192 alpesi rózsát visz érte...:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.24
  9. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Sajnos ezt én is megtapasztaltam:( Ezért is döntöttem a szinkronizáló akció kihasználása mellett a jövőben...:music:
    Ügyes ez a játékmester:inlove:
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum hercege

    Sziasztok

    A 3. szintre léptem. Aktív a meggyfa előállítása. Megvan minden feltétel hozzá, de mégsem tudom előállítani. Mi kell még hozzá?
     
    Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves pecanegra1976!

    A Meggyfa kiváltásához szükséges 1x Arborista jelvény - 1. szint, amennyiben ezzel a jelvénnyel rendelkezel, akkor a Bölcsesség Ösvényén tudod a kiváltani a hozzáférést a Meggyfához.
    Itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Északi-erdő.23674/#post-1325326
     
  12. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum hercege

    Köszönöm a válaszodat. Csak 524db barackot kell beadnom? hát a jó***... :)
     
  13. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Érdemes előgyártani a különböző jelvényeket;) Sok kell belőle!
     
    SparrowC és pecanegra1976 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Ritkábban látogatom, de akkor nagyot tudok szakítani. :D
     
    Kuzdern, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  15. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Sziasztok kedves játékos társak. Egy kis segítséget szeretnék kérni mert látom itt már sokan vagytok akik előrébb járnak mint én. Az Arbirista jelvény 3. szintjét nem tudom előállítani. Vajon miért? Többször próbáltam de az utolsó lépésnél nem lesz zöld a gomb.
    Lehet csak a 28-as szinthez tartazó terület kiváltása után tudom megtenni? Most már kiváltottam, de elfogytak a jelvények és az alapanyagok is. Szóval várnom kell egy kicsit hogy ez kiderüljön. Nektek mi a tapasztalatotok erről? Köszönöm a segítséget és jó játékot mindenkinek!
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves gomboc58!

    Az Arborista jelvény - 3. szint a 15. szinttől elérhető, itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324695

    Szükséges hozzá 2x Arborista jelvény - 2. szint + 2000 értétű fenyők/diófélék beadása, itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324700
     
    gomboc58, .barbi1., GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gyanítom, hogy nem volt meg a kezdő 2. szintű jelvényed száma (2 db), ezért nem sikerült a gyártás.[​IMG]
    Ha jól megnézed a képet amelyik nálam készült 2 darab 2. szintű jelvényre van szükséged egy 3. szintű előállításához, + 2000 értékű fatermés a megadott fákból.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.24
    Dolphin, gomboc58, .barbi1. és 5 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Mintha magamat látnám, ma szintén zenész. Ami a legjobban bosszant, hogy nem a kosárból és koszorúkból vette el a felesleget.
    Abból amire épp vártam. Ugrott pár ásó, ágacska és borostyán.
    Lassan, de biztosan haladok a "megtelt" tábla felé, pedig még csak a 33 felé tartok. Szerény számításaim szerint a héten elérem. Már csak a UH. és Irina adományait kell szaporán bűvölni.;)
     
    Sali~*.*.*, .barbi1., zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  19. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Szuper aratási eredmény;)
    Nem is értem miért nem töröltél aratás előtt:music: Persze időnként becsúszik ilyen galiba is:wuerg:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  20. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Ohhh nahát....azt láttam hogy 2. szintű jelvény kell de az hogy ebből kettő kell elkerülte a figyelmem :) Köszönöm a segítséget.

    Köszönöm! A szint meg van de figyelmetlen voltam és csak 1 db 2. szintű jelvényem volt. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.2.24
    SparrowC, Swartsch, aida2330 és 2 más kedveli ezt.