Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Három kiegészítés ahhoz, amit Gyöngy leírt a számodra:
    Ne csinálj túl sokat belőle. Azért mert sok tíz- vagy százezer elfér, nem kell annyit csinálni. Készíts pár ezret alap mennyiségnek, aztán figyeld, mennyi fogy nagyjából egy hét alatt, és azt pótold.
    Ha kifogysz a felesleges ólakból és a fákból, akkor vehetsz CSP-ért. Úgy láttam, nagyjából mindegy mit veszel, az előállított zöld üzemanyag értéke arányos a befektetett CSP-vel. Nézd meg előre, mit tudsz beváltani, ami a számodra elérhető, és azt vedd. Amikor néztem anno, akkor nem minden ól volt beadható, de ezen talán már változtattak. Így viszont csak fák és állatos ólak jöhetnek szóba, hiszen terményes ólakat nem vehetsz CSP-ért. Viszont ha sok a szerszámod, akkor akár barkácsolhatsz is terményes vagy színes állatos ólat - itt nem néztem meg, mi éri meg, ez a feladat Rád vár, ha ezzel a móddal élnél.
    És végül, a fák kivágásakor kapsz gyújtófát is, abból is tudsz zöld üzemanyagot gyártani. Csek éppen nálam a kapott mennyiség nem elegendő arra, hogy az elfogyasztott zöld üzemanyagot csak ezzel pótoljam. Szoktam használni az értékek kipótlására is. Például a csúszkát jobbra tolva 968 db zöld üzemanyaghoz 3400 pont értékben kell beadni valamit. Ez 6 db sárga terményes (tehenészet, birkanyíró), plusz 25 db gyújtófa.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.24
    Kuzdern, vihence, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  2. Kertlandia

    Kertlandia Utánpótlás-írogató

    Köszönöm ezt is.
     
    GA-BI-O-Farm és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. gődények

    gődények Törekvő

    Sziasztok szeretnék kérni egy kis segítséget, mert nem nagyon értem ezt a játékot még.
    az Északi erdőben a I-2. földterületet hogyan tudom megnyitni. a 10. szinten vagyok és nem tudom mit kell csinálni
    Köszönöm, ha segítene valaki
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    A pihenő bagoly közelében kell kattintani, valamelyik fűcsomó lesz a nyerő. Nem könnyű megtalálni. Kattintgasd körbe a baglyot, egyszer csak sikerülni fog.
     
  5. gődények

    gődények Törekvő

    Köszönöm szépen :)
     
    GA-BI-O-Farm és Sylja kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tegnapi újrahasznosító nyitás 3*40 órá 400 Atp-t adott... Hát nem volt őszinte a mosolyom...:music:
    De mivel nem is tudom mikor volt ilyen utoljára... még belefér8)
     
  7. .szupernagyi50.

    .szupernagyi50. Utánpótlás-írogató

    még csak a 7 szinten vagyok van 166 borostyánom és 11 főkulcsom mire jók ezek mit kezdjek velük??
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. borderland57

    borderland57 Fórummogul

    A kerti ásóhoz mit kellene ültetnem, vagy csinálnom, mert nem akar egy darabot se adni, pedig a papucskosborhoz kellene.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    bármi adhat... Csak ültess szorgalmasan;)
     
    Swartsch és borderland57 kedveli ezt.
  11. gődények

    gődények Törekvő

    Sziasztok tegnap kértem segítséget a Északi erdőben a földterület megnövelésével kapcsolatosan valaki segített, amit nagyon szépen köszönök, mert még azt sem tudtam, hogy a fekvő macira kell kattogtatni, és nehezen megy. Hát nekem sehogy sem sikerül.
    Mit lehetne még tenni?
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Először is nem maci, hanem bagoly. De ez mindegy, mert nem arra kell kattintani! A földterület feloldásához a földterületre kell kattintani. Nem a bagolyra, nem a táblára, hanem valahová a földre.
     
    vihence kedveli ezt.
  13. gődények

    gődények Törekvő

    Köszönöm szépen sikerült és elnézést kérek bocsánat a bagolyért köszönöm szépen
     
    vihence, Swartsch és -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bagoly vagy medve... Mindegy:music: Nehéz kinyitni az új területeket;) Némelyikkel fél órát vacakoltam én is...:oops:
     
  15. damien

    damien Haladó

    Sziasztok!
    Tippeljétek meg 1-10 skálán, hogy szerintetek mennyire örülök, hogy a 3x40 órás átalakítás után mindig ilyeneket kapok? Esetleg néha 400, vagy ritkábban 800 pont. És kérdezném, hogy másnak is így adja, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?


    forumra.PNG

    Szia.
    Képed jóval meghaladta a fórumon engedélyezett 550 x 300 (szélesség x magasság) pixelt.
    Ezért kisebbre vettem.
    Kérlek ügyelj erre a jövőben, Paint-ben méretezd át, vagy linkként hozzad a képeket.
    Megértésedet köszönöm. (Othep)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.24
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Na igen, mostanában ez gyakran előfordul, nem igazán szeretnék, ha gyorsan haladnánk.
    Nem mintha gyors lenne azzal is a tembó. Szóval csak elvacakolunk a gyopin.
    Néha még magamon is meglepődöm, mennyire nem érdekel már, hogy mit ad, vagy 1-1 megrendelést nem tudok teljesíteni.
     
    farmerSS, Swartsch és Kuzdern kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    mínuszos számra is lehet tippelni?:wuerg::oops:o_O

    Ilyen eredményt már több szint óta nem láttam szerencsére....:music:De én sem örülnék neki... 8)
     
  18. damien

    damien Haladó

    Szia!

    Igazad van, olyan mérges voltam, hogy egyáltalán nem figyeltem erre, legközelebb körültekintően járok el!

    Üdv!
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt még lehet fokozni :(
    Mentett képem nincs róla, mert mérgemben azonnal bezártam az ablakot, de nekem kizárólag hajtass fát adott egyszer, pár szinttel előbb.
     
    farmerSS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sikerült elérni a 36. szintet:inlove: Jöhet a következő;)
     
    farmerSS és Swartsch kedveli ezt.