Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ha a fás részen teszek ki fákat, akkor úgy mutatja, mint a farmon az ültetést, vagyis 2 külön sorban, egymás alatt jelennek meg a fák. Viszont a növényes résznél egymás mellett vannak és csúszkával tudom csak megnézni, miből mennyi van. Ezt nem lehetne megváltoztatni, hogy itt is egymás alatt legyenek? A másik dolog szintén a növényes részhez köthető, mikor ültetnék, név szerint mutatja a növényeket. Ezt átállítom szint szerintire, akkor a már kiváltottak előre kerülnek, de minden új ültetésnél a név szerinti keresés jelenik meg újfent! Itt miért nem jegyzi meg a beállítást?
    Jó lenne, ha ezek javításra kerülnének!
     
    Swartsch, Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Valóban sokkal nehézkesebb a növények ültetése, túl sok a még el nem ért növény közöttük, sokat kell keresgetni és állítgatni a csúszkát, de majd talán átláthatóbbá teszik ezt is, mint a fáknál.
    ******
    Tegnap átléptem a 36. szintre. már parkoló pályán vagyok és várom a 39. szintet a főtéri feladatoknál. Érzésem szerint eléggé sokáig fognak várni rám, mert nagyon sokat kér a zöld csíkért.

    Úgy döntöttem követem kukori példáját és a magam módján örömjátékot fogok játszani.

    A fáknál a kedvenceim lesznek kint, hogy tudjak gyönyörködni bennük.
    A növényeknél minden 3. sorban egész nap gomba lesz amit reggel aratok és ültetek munkások segítségével. Közé pedig azokat teszem amiből kevés van. Ha beértek akkor kézzel aratom, hogy a gomba maradjon meg. Így a felröpiket is kordában tudom tartani, amióta ezt csinálom azóta nem kellett törölnöm egyet sem.

    Így próbálom meg túl élni ezt a két hosszú szintet. Hogy ez mikor lesz arra még tippelni sem vagyok hajlandó, majd csak odaérek egyszer, semmi sem sürget rá...
     
    aboga, jófarmerlány, Crispello és 5 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jobb reggelt!

    Az átalakító 400 Atp-t adott az 1200 helyett... :oops: Illik az új tempóhoz.... :music:
     
    joti54 kedveli ezt.
  4. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Járnitanuló

    Szia!
    Így van, egyetértek, de legalább akkor jegyezné meg azt a ***** beállítást és maradna a szint szerinti mutatása a növényeknek! Nem hinném, hogy olyan nagy dolog lenne ezt megcsinálni. Meg persze a többit is :)
     
    Sali~*.*, -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Álmodozok én is eféle elvárható fejlesztésről...:music: Ezt sok sok játékos értékelné és használná... 8)
    Értelmetlen öncélú ca... okra van kapacitás....8) Állítgatni a felreppenőt...:mad: s egyéb mezei fejlesztésekre>:(
     
    Bokalmgazda és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Sziasztok. Én még csak a 26.szinten járok a gyopárosnál, pedig a föfarmon szépen haladok, a 245.szinten vagyok. Most ott akadtam el a gyopárnál, hogy kéri a fötérnél az elhasználódó fejlesztesét, de már elötte fejlesztettem fel, most igy nem tudom, a kérdésem, hogy most innen már nem is tudok több feladatot megcsinálni Alicénél? Elakadtam végleg, vagy van valami megoldás?. Köszönöm elöre is a választ. Üdvözlettel: zsóka56 ID: 1412578
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Játsz tovább, egy későbbi szinten tudod teljesíteni Alice kérését!
     
  8. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Köszönöm.:inlove:
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép napot!

    Ma is csendes nap köszöntött ránk;)
    Annyira nem zavar már semmi a gyopáron, hogy a reggeli első aratás felreppenője a kukába kötött ki... a telített tároló miatt... :oops:
    Ilyent is régen csináltam már...:wuerg:
     
  10. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Én most léptem,be a Gyopárvölgybe,de azon vagyok kiadadva,hogy fát kell előállítani,-hülyeségnek tartom! -alapból egy fát megveszel! nem állítod össze pld :üzemanyagból.(Gratula az értelmi szerzőnek.)úgy érzem 2500 csillagot nem ért meg ez a Gyopárvölgy!Szerintem ezt a terülrtrt egyszerűbb lett volna a fő farm mellé becsatolni.fák állatok kihelyezésére!.-nem sok értelmét látom ennek a völgynek!
     
    Neni60 kedveli ezt.
  11. _livia70_

    _livia70_ Fórumlakó

    Bocsánat ma kaptam egy 4 órás termelési segítőt hogy tudom fölhasználni
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Termelési segítő a gyopárvölgyben ad egy plusz rekeszt a termelési helyeknél. Eggyel több adag faanyagot, humuszt, stb. tudsz most indítani.
     
    vihence, Swartsch, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Annyiszor írtunk már arról, hogy tele van a farmos és bahás menü felesleges ólakkal, fákkal és megtermelt javakkal... Itt kaptunk lehetőséget a felhsználásukra;) Nem ezt kértük... de ezt kaptuk...:oops:
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  14. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Most már elmehet oda ahova gondolom az, aki a beállításokat csinálja! Egy 400-ast mindig be tudok tenni az átalakítóba, mellette azt amit, nagyjából minden 4. alkalommal mindkettőbe 400-as megy. Most a nyolcadik alkalom, hogy a a 400-asra sallangot ad, érdekes módon, ami mellette van arra mindig ATP-t! Számolhatom elölről, hátulról, de 8×400 az 3200 ATP lenne! Most 2 db 400-asra 3 insta és 2 cukor jött, egyiknek sem tudok örülni! Hagyni fogom az átalakítót a picsbe és haladok, ahogy! Amúgy is idegesítő ez a gyopáros már egy jó ideje, bár lenne már meg az a nyamvadt 30-as szint!
     
    Sali~*.* és vihence kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnálom:(
    én egyszerre indítom a 40 órásat...8) jellemzően nem szokott cserben hagyni...8) persze egy egy egyéb néha becsúszik... :music:
     
    Spanlotus776367 kedveli ezt.
  16. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Járnitanuló

    Én nem vagyok hajlandó költeni erre a részre semmit, így kevés rakétám van, gyorsítani nem nagyon tudok, csak akkor használom, ha nagyon muszáj. Ezért nem jön össze mindig annyi, hogy a 2 rekeszbe is 400-as menjen.

    ui.: sőt, most több cukrom van, mint rakétám :)
    [​IMG]
     
    Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Rakétára nem szoktam költeni de nagy szerszámos készlet folyamatosan készül;) Meg fatermésből is van felesleg:music:
    Nálam még 3 jegyű a cukorka mennyiség... de vészesen fogy:wuerg:
    De értem az érved;) Majd eljön az a 30. szint is;)
     
  18. _livia70_

    _livia70_ Fórumlakó

    köszönöm
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  19. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Az én problémám az, hogyha pl. gombát szeretnék ültetni, akkor min. 5x kell kattintanom, mire elültetetem. Mivel ugye nem látszik a sor első felén. Kérdésem az lenne, hogy ezt direkt a mi bosszantásunkra találták ki? Miért nem lehet ezzel valamit csinálni? Nemcsak a játéktól, az élettől is elmegy az ember kedve.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  20. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia lenoxa !
    Igen, hosszú a növényes sor. DE megoldás lehet, hogy a Kedvencek közé kirakod a növényeket, így mindig látható lesz. Nálam 7 hely van, én oda raktam, így mindig azonnal megtalálom és ültethető egy kattintásra. Remélem Nálad is működni fog. ☺
    kiegészítem = ez a fákkal is működik.
     
    Sali~*.*, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.