Visszajelzés Házavató - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mi a gond ezzel a felülettel? Nem vesz el területet, nem vesz el KK-t meg szupertrágyát, nem kell hozzá pörgetni... Jó, jó, nem lehet végezni 1-2 nap alatt. Na de miért is kellene itt rohanni? :wuerg: Egyetlen teendőnk van: nem szabad elfelejteni, hogy itt is arassunk ;) Nagyjából olyan mint egy nyitogatós naptár, csak ez egy kicsit gyorsabb, és értékesebbek az ajándékok :)
     
    almáspite48, nyuszi63, barnus06 és 20 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nem tudom valahogy nem az én világom.:oops:Nekem monoton.:oops:Mindig megfogadom hogy többet soha.;):)
    Persze ezt mindig elmondom aztán belekezdek;):wuerg:De most szerintem kihagyom.:music:
    Erősen küzd az értelem és az érzelem:)
     
    kovacstne, Ananke, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  3. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!
    Szerintem...... aludj rá 1-et!:p Ha a bahát csinálod, csak fél perc az eventesen is learatni!;)
    A gyümölcsdzsemes palacsinta nem feltétele a teljesítésnek!:p:D
     
    almáspite48, barnus06, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Na ez az eventes terület nem a kedvencem :( Nem szeretem, hogy csak víz és trágya használható gyorsításra. Ez a palacsinta dolog is nesze semmi fogd meg jól :( Most igazán meg kell fogni a pénzt mindenkinek. Én biztosan nem veszek, jutok ameddig jutok. Belekezdek, mert tetszik a grafika és a nyeremények is. Maga a monoton ültetősdi kikészít :(
     
    bakosagi54, spagetti24, daszi és 12 más kedveli ezt.
  5. niki0013

    niki0013 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A ti farmotokon se tudtuk páfrányt ültetni? mert 2 farmomon nem tudok ültetni, ez a farmom 87-es színtű a másik 95-ös színtű.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Hogy lehet monotonnak nevezni napi 4 aratást? :wuerg: órákon keresztül pörgetni és 0 percezni, na az monoton o_O de ez? még kézzel aratva sem ;) de te tudod, én csak csodálkozom :)
     
    zit67, almáspite48, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát az még rosszabbo_O:oops:Nem is vagyok a híve. ;)
    Persze ha így közelítjük meg akkor nem ez nem az.:music:
    De hogy nem tudok rá hatni az a gond.:sleepy:
     
    Ribiszke és Éva0315 kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen, inkább ez lehet a gond.
    Ez egy jó kis pálya ahhoz, hogy lenyugodj, és rájöjj, hogy nem kell rohanni sehova. Mit érnél el vele, ha 1 vagy 2 nappal korábban végeznél az eventtel? ;)
    Azokat megértem, akiknek a farmja dekorokkal van tele a TP miatt, és az eventeket villámgyorsan le akarják rendezni, hogy folytathassák a TP gyűjtést, mert 240-es szint fölött már sok TP kell a szintlépéshez...
    Viszont van aki villámgyorsan lerendezi az eventet, elszórja az értékes készleteit, majd termelget valamit a pajtába/piacra/gazdaköribe. Most már jó ideje minimális mértékben "terhelik" az eventek a farmot, és nagyon jól lehet párhuzamosan eventezni és termelni. Az eventek teljesítéséhez nem kell semmi extra, maximum a növények felszaporításához egy kevéske:)
     
    ~cicus~, almáspite48, Gio és 13 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezen a pályán sokminden kiderül. Elsősorban a játéktudás. Másodsorban a pontosság. Harmadsorban a türelem és az állhatatosság. (A farmos társadalomban ebből van a legkevesebb.)
    És akkor minden világos, hogy miért is indokoltak a kosarak. Mindenképpen a pénznek kell nyerni. Ha nem lennének, akkor fair lehetne az event. Ki látott már ilyet?
     
    kovacstne, nyuszi63, DevilMókus és 12 más kedveli ezt.
  10. Magicbarca

    Magicbarca Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Nekem nem volt nehéz döntenem,minden lakásból az utolsó,azaz harmadik részt vállalom be :) Talányos fa és ól mindig jó,farmpengő szintén,a party pörgetés,meg a bónuszláda szintén :) nem is beszélve a 31 csillagról :D nekem az ismertető alapján tetszik :)
     
    Éva0315, inanna11 és ildiko44 kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a játéktudás szerintem a bahás eventnél jobban kiderül. Ki milyen hatékonysággal tudja a farmja adottságainak megfelelően gyorsan lepörgetni az eventet. Ott lehet tervezni, meg gyorsan száguldozni :)
    A kosarak pedig mindig indokoltak :) ha valaki pénzt akar költeni, meg hozzájárulni a fejlesztési forrásokhoz, akkor meg kell adni a lehetőséget. Az eventek normál teljesítéséhez soha nem volt szükség kosarakra, és nem is lesz, de ettől még nem baj, ha ott van a kínálatban:)

    Mosolygós szép napot neked! :)
     
    almáspite48, Kuzdern, Zatini és 12 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez a különbség köztünk. A játéktudás a legritkább esetben mérhető a száguldozással. Pl. F1ben igen. A hatékonysággal mérhető a játéktudás, és mindig hosszú távon.
     
    Boccio71, Gio, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Én is úgy döntöttem, h inkább magam sütök palacsintát:)))
     
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Nem csak ez a különbség köztünk, még hosszan lehetne sorolni ;)

    Azt írtad, hogy ebben az eventes területen zajló házavatóban sok minden kiderül, elsősorban a játéktudás. Szerintem itt nagy játéktudásra nincs szükség, de elfogadom, hogy te így látod :)
    Nem baj, ha különbségek vannak a játékosoknál, ettől csak színesebb az élet itt ebben a játékban is :)
     
    -kaktuszable-, Zatini, Gio és 7 más kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Páfrány egy régebbi eventnél nyerhető automatából jön. Nem volt ültethető, de piacon meg lehet venni!
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Öhhh...
    tegyük tisztába a dolgot.
    Odáig stimm, hogy eventnyeremény volt, és van egy dekorja, ami ad magot.
    De ez csak arra szolgál, hogy a gazdaboltból nem lehet venni, viszont ha van magod, akkor tudod ültetni, illetve tudsz vele kereskedni a piacon. Kezdőmag mennyiség a piacról is beszerezhető, ha valakinek nincs ilyen automatája.
     
  17. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszi! Pontatlan voltam, elnézést!
     
  18. Gabimami

    Gabimami Járnitanuló

    Szia!
    Vegyél páfrányt a piacon utána tudod termelni,
    szeretem ezeket az eventeket, amik a külön területeken folynak!
    Gabi mami
     
    almáspite48 és Éva0315 kedveli ezt.
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Egy területen napi négy aratás és semmi más napokon keresztül, az mi, ha nem monoton?
    Úgy gondolom, hogy kézzel kéne vetni, mert úgy érdekesebb, esetleg mintába a kétféle növényt, és remélem, szépek lesznek a házak, hogy lehessen nézegetni. :inlove::)
     
    szellorozsa, Éva0315 és heureca3 kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a bahán kezdődik ma egy ideiglenes gazdaköri és jön még kettő állandó új növényekkel, új terménnyel, ma még tart a teliholdas és a farmon is van tennivaló. Itt például gazdakörikhez termelek egy-egy fajta növényből százezres nagyságrendben, és nem mindegyiknél oldható meg a napi 4 aratás. Van bőven tennivaló, én nem bánom, hogy erre az eventes területre nem kell óránként belépni, pont elég a napi 4 alkalom :) Ha unatkoznék (ami soha nem fordul elő) akkor inkább a húsvéti tojások készítését folytatnám :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.