Visszajelzés Házikecske - gazdaköri feladat sorozat - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 6.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Gyékénnyel 180 felröpit kaptam, de most még ennek sem tudok örülni. Tegnap kaptam meg a második oltást és mára belázasodtam nagyon rosszul érzem magam. Nem elég, hogy az állandó fájdalom miatt már egy éve ágyban fekszem most még ez is hozzá jön.
    Eddig nagyon jól ment az event, remélem be tudom fejezni.
     
    marcsi152, he1951, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  2. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    100 arany állat év végére?A má döfi.Nekem egy se lesz nemhogy év végéig,de még utána se.Örülök ha a felröpi összejön holnap kettőig.Nem gyártok sok állatot tenyésztésre meg főleg.Ha összejön gazból a röpi összejön ha nem nem.Ilyen ez a vízibicikli.
     
    jutka190226 és Leho69 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jelenleg 29 figyel a menübe;) Ez olyan apró cél saját magamnak:music: Mivel a gazdaköröm üres... így kellenek egyéb célok:p
    Még némi felreppenő mindig kell... de remélem a reggeli aratásnál meglesz a szükséges mennyiség!
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Mai feladat is készen van. Holnap már csak az új növény kell, ha jól emlékszem, úgyhogy most 2 területen termelek néhány növényt, amiből megcsappant a készletem.

    Sok sikert mindenkinek :)
     
    Nagyii58, marcsi152, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gyógyulást és jó egészséget kivánok.
     
    Nagyii58, marcsi152, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  6. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Mielőbbi gyógyulást!
    Holnap már jobb lesz!
     
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Ma nekem is kevesebb felröpit adott a gyékény. Az előző 201 helyett 173-at.
    Holnap 2-ig még sok idő van.

    A lázad holnapra várhatóan elmúlik.
    Kívánok mielőbbi jobbulást!
     
  8. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Sziasztok!
    Most én le leszek dorombolva, mert csak panaszkodni szeretnék, és sírni, mert nem tudok tenyészteni, csak repdes az árnyékmadár, a gazdaköribe se tudom beadni, amit termeltem. Ilyen rövidre szabott eseménynél, ez igazán bosszantó. Klienst letöltöttem, azzal játszom. Hiába csinálok bármit, nem haladok, mert állandóan kidobál, egyik földről a másikra megyek a birkák sétálgatnak, na bocsi, de ideges lettem. Kiléptem, ismét beléptem, semmi változás. Mit tegyek? Ne mondják, hogy tisztogassak, stb., túl vagyok rajta, itt valami más gond lehet. Persze, nem tudom végigcsinálni régóta az eventeket, mivel nem áldozok rá a kis nyugdíjamból, ezt már megszoktam, de, hogy ezt a gazdakörit se tudom megcsinálni? Na, megyek, inkább pihenek egyet. Mindenkinek további jó kapálást-kaszálást és sok jó eredményt kívánok!
    Üdvözlettel: Supernagyi Utóirat: kicsit módosítok, most már kilépni sem enged. Akkor erőszakkal kidobom a farmot és kész. Talán holnapra helyreáll a rend.
     
    kuekev kedveli ezt.
  9. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    1x2 földön szegfű 102-őt adott, kezdetnek a hortenzia 127-et. Most bazsarózsa van a földben, majd éjszakára narancssárga árvácska, ami a gazdakörihez is jól jön.
     
    Nagyii58 és -katalinjani- kedveli ezt.
  10. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy az mit jelent, hogy az eventben megnyert talányos fa , az event végén eltünik a játékból.... ?????
     
  11. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Jobbulást kívánok! Remélem hamar rendbe fogsz jönni! Az eventhez meg sok sikert :)
     
    Nagyii58, marcsi152, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  12. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A talányos fát ki kell tenni a farm termőterületének bármelyikére és öt óra múlva valamilyen fa fog kifejlődni belőle. Ne, eltűnik, átalakul.

    Pár gondolat a titokfákról:

    Nincs garancia arra, hogy a megkapott titokzatos csemetékből új fa fejlődik ki.
    Hagyományos fák xl változatai nem fejlődnek ki, de titokfák xl változatai igen.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  13. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    Szia!
    n
    Azt tudom, hogy mit jelent a talányos fa és ki kell tenni és stb.... de a gazdaköribe ahogy rámész a fára, a buborékban ezt írja ki, hogy az event végén eltünik a játékból. Ezért lepődtem meg.
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne törődj vele, egy régóta létező hibás feliratról van szó.
     
    Nagyii58, marcsi152, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Ne aggódj ez egy téves felirat. Amit megnyertél, abból semmi nem fog eltűnni.
    Nem sürget az idő nem kell azonnal kitenned.
     
    Nagyii58 és GreenmesteR kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jelenleg bahás 33, és 74 farmos figyel a pajtában. Volt már 120 felett is.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ;) Ügyes vagy professzor;)
    És ma reggelre ismét üres a gazdaköröm;)) Jöhet a 2 órakor kezdődő feladat;)
     
    Leho69, tandem6, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  18. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Most értem haza leszedtem a tegnap ültetett hortenziát már csak 65 kesztyű kell. A gazt ismét sikerült túltermelni, de ez legyen a legnagyobb problémám az életben is. Most napraforgó érik mert abból van kevés utána egy kör zsálya mivel ma az kell az utolsó feladathoz. A többit megcsinálom tenyésztésből. Inkább nem 0 percezek táppal jobban állok mint zöld cseppel. Ha a digi is úgy akarja ez a feladat is meglesz. Ezt arra értem, hogy lesz netem. Nagyon ritkán van vele gond, de azért nem szeretem az utolsó percekre tartogatni a befejezést. Most viszont muszáj, mert nem szeretnék többet tenyészteni mint amennyi kesztyű kell. Nekem még sok gazdakörim vár befejezésre, mert szelektálok mi az amiért érdemes kapálni az event szünetekben ami nem sok van. A tenyésztéses gazdakörikből is csak azt vettem ki amire szükségem volt felesleges dologért nem pazarolok tápot. Persze ez csak az én véleményem mindenki saját maga dönti el, hogy mennyi ideje van és mit akar megcsinálni. További szép napot és jó játékot kívánok mindenkinek.Ismét sziasztok kezdőmag elvetve 54 perc utána még egy adag és ez a véghajrá.Eddig sikerült mind remélem nem a felhőt bukom el. Addig a saját igazi kertemben kapálok szó szerint, mert rengeteg a gaz és esős idő jön ami még több gazt eredményez. A dughagymák sajnos még várnak, mert nagyon kemény a föld, de talán eső után javul a helyzet.A kicsírázott babok viszont nem várhatnak tovább úgyhogy kapára kapok. Mivel felröpi nem kell közben mehet a pajtatöltés is. Tudom, hogy türelmetlen vagyok, de már nagyon várom a holnapi leírást a következő 2 eventről. Sok sikert mindenkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
    Nagyii58, PZoli64, he1951 és 2 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Feladatrész kipipálva...mindig tartok az ilyen eventektől, de a végén mindig összejön;)
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kitartást és meg lesznek a kesztyűk;)
    Ebben a játékban az a legjobb hogy millió célért játszható;) Mindenki találhat benne olyant amiért érdemes kapálni / itt lenni!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.