Visszajelzés Házikecske - gazdaköri feladat sorozat - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 6.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Goran!
    Kár lenne elbukni a felhőt, ha az összes többi eddig meglett. Mobilon nem tudsz vetni - aratni a szédült szántón legalább?
    Mivel a mai 14:00-tól holnap 14:00-ig a beadandó "csupán" 1.660 zsálya és 1.970 db kék csillag petúnia, mely utóbbi csak a szédült szántón termelhető le, próbáld meg hátha mobilon sikerül teljesítened.
     
    Goran, -Fülemüle-70, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  2. zazu-

    zazu- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm az ötletet és a segítséget. Már többször frissítettem, kiléptem és vissza. Már a földet is töröltem, újra kiraktam. Két játékkal játszom, az egyikhez megkaptam a kezdő magot a másiknál 0-át jelöl a vetőtáblán. Sajnos az ID számot ebben az új kliens programban nem tudom hol kell megnézni.
     
  3. Búvész

    Búvész Haladó

    Jobbulást kívánok!
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek egy segítségkérő topikban jelezd farmnév és ID szám feltüntetésével a problémádat.
    Pl. itt: https://board-hu.farmerama.com/thre...e-Ól-fa-dekor-elem.19461/page-10#post-1192160
    A kliensben itt tudod a farmnevedet megnézni:
    A játék beállításainál [​IMG] a standard fülön [​IMG]
    a jobb felső saroknál találhatod a farmnevet és az ID számot.
     
  5. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Jó reggelt mindenkinek 8) gondoltam kipróbálom a szerencsémet a kerekkerékenxD: 7 partypörgetésből lett 3 db sárga birkagyapjú izé, 1 db narancs kaméleon lak és némi csillag :music:xD d hogy ne legyek off: eventgaz felszaporítva és elültetve , mindenkinek jó játékot :D8)
     
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    A felhő megpakolva, az event kész.... :D:D
     
    Fuhur, jutka190226, Fätum és 10 más kedveli ezt.
  7. zazu-

    zazu- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a segítséget. Elküldtem, majd meglátom jön-e válasz. Bár az eddigi leveleimre sem kaptam csak annyit, hogy olvassam el az event ismertetőt.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Megpakoltam 44 komfortot minden jóval utána még sima 2*2-n tolok egy két kört aztán meglátom hogyan tovább.Beértek a jacobean fáim is.Két almafa xxl mellé jött még sárkányfenyő xxl,vörös éger xl,tule fa és egy görbe fa.
     
    Fuhur, erzsike511, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    6 fából főnyeremény nem is rossz;)
    Én egyenlőre kiskockán termelgetem a növényt... minden jóval megszórva... ;)
    Szerencsére nem kell túl sok belőle:music:
     
  10. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Az ólakra sem panaszkodhatok mert nekem azok is megfelelőek.sárga vörösbegy,narancs szalamandra,sárga tengerimalac és egy kékszajkófészek.Azért tolok én is egy komfortot mert utána 2*2-n szupizva alig egy óra alatt beér a gaz.1970 kell belőle összesen.Nem akarom túlságosan elhúzni ezt a mennyiséget.Szezonpont,jó fák,ólak.Most már nem bánom hogy mégiscsak belekezdtem.
     
    Fuhur, jutka190226, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Dani !
    1 óra múlva én is kész leszek, már csak 50 db kis kockán termelem a maradék e.gazt
     
    jutka190226, szellorozsa, Koppi és 7 más kedveli ezt.
  12. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    Az event kész, a plusz dekorok is bezsebelve.

    [​IMG]

    Szerintem kényelmes event volt, még ha 24 órás is volt. Úgy tudtam időzíteni, ahogy akartam.
    Nem kért sokat semmiből.

    Kellemes estét, jó játékot kívánok.:)
     
    Fuhur, jutka190226, erzsike511 és 8 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Eme event kecske kedvence lesz , event lerendezve . :D
     
    Fuhur, jutka190226, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hűűűű de gyorsak vagytok;) én most bónusz nélkül 93 kiskockán termelgetem ráérősen... :music:
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szuper vagy nálam még érik az utolsó kör, lusta voltam cserélni 2*1-es földet így 3 kör növényre van szükségem :)
    Bónuszom nincsen (nem indítottam, nem pörgettem, mert nem láttam értelmét, hogy túltermeljem a gazt) KK-t trágyát és vizet használok a zöld cseppen kívül, még fél órám van vissza az eventből :)
     
    jutka190226, szellorozsa, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igazság szerint a felhő van meg , ez még nincsen kész . De egy eventben asszem a felhő a lényeg .

    [​IMG]
     
    jutka190226, szellorozsa, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  17. agika48

    agika48 Törekvő

    Nagyon szomorú vagyok reggel fél 8 óta nincs internet, 8 órakor kellett volna aratni és felröppenővel készen lettem VOLNA. Most 17.30-kor jött vissza a net - egész városba nem volt. Küzdök a felhőért, de nincs meg a kitevő - küzdjek????
     
    jutka190226, Nagyii58 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Igen, hajrázz a felhőért, meglesz a felhőre a kitehető, ha ezt az utolós napot végig viszed. A mai gazdakörivel meg lehet szerezni a tegnapi virágzó üvegház kitehető is. :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
    jutka190226, PZoli64, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  19. agica48

    agica48 Aktív író

    Köszönöm, hajrázok!!!!
     
    jutka190226, PZoli64, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  20. Goran

    Goran Fórum hercege

    Szia, váratlanul megoldódott a helyzet, egy órája megjött a net :D Sajnos a mobil sem segített volna, mert wifi van csak, az meg ugye nem volt, de most már termelek ezerrel :p


    A felhő a lényeg, a kitehetők cserenapon is beszerezhetők, de ma megszerezheted a tegnapit is. Nálunk sem volt, de most már hajrázok ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.