Visszajelzés Hímes tojás festő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 16.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _tarantino_

    _tarantino_ Utánpótlás-írogató

    Ez tipikusan az az event, ahol a nyúl viszi a vadászpuskát ;):p

    Komolyan várom már, hogy legyen egy ÉRTELMES event is, amiben a BP emberszámba veszi a játékosokat!
     
    Cyra65, SMAR57, Lillapilla73 és 11 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Végülis tényleg rossz ez a felhő . Én se örülök neki , hogy a repülő rénszarvas tojással hamarabb kapok csillagot .
    Ez tényleg nagyon rossz .
    Vagy a neon pillangó tojással hamarabb kapok +1 állatot .
    A farönk hangárról meg ne is beszéljünk , hogy közelebb kerültünk a fák nullapercezéséhez 10 %-kal megint .
    Igaz , ez a kriptamécsest nem érdekli , de az Xxl almafa biztos szeretni fogja
    De mondhatnám a szellemtöktojást , ami a teliholdason segít + termést hamarabb idő alatt
     
    Cyra65, z2856, zebrina04 és 9 más kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nagyon tetszik az event, szeretem a memória alapú mini-játékokat, és a felhősor is nagyon jól jön! Végre! :D

    Úgy tervezem, hogy végigviszem az eventet teljesen.
    Sok sikert mindenkinek! :)

    És kalózunk se elhanyagolható bahán, a 10% faérési gyorsítóval. Az is nagyon rossz lesz így sajnos. :( xD
     
    zebrina04, Lillapilla73, Gio és 5 más kedveli ezt.
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    :D:D:D:DxDxDxDÁááááááááá, csak egy kötőjel maradt ki, elnézést! Javítottam.
    De Jack nem pénzzabáló szerintem, sőt...ár-érték arányban az egyk leginkább megérős kitehető. Főleg, ha okosan használjuk. Nekem pl. a másodikból még van 1 aratási lehetőség, a harmadikból 13, a negyedik pedig majd most fog kikerülni a második helyére. Ha a farmpengőt meg miavackot, amit még ad a csomag Jack mellett, nem számolom, akkor 1 aktiválás 45 forint, amiért kapok plusz kb. 2300-3500 eventgazt, attól függően, hogy 2 vagy 3 aratás fér bele. Nekem ennyit nagyon is megér, hogy elérjem a célomat.;) Különösen mikor ennyire időhiányban szenvedek.
     
  5. ragica

    ragica Fórum-zöldfülű

    Szia! Ne haragudj hogy ismeretlenül így rád írok. Folyamatosan olvasom a fórumon a hozzászólásokat,írni nem szoktam, de nyomon követem a fórumon lévő eseményeket. 2011-ben kezdtem el játszani, de most az elmult 5-6 év kiesett.Szeretném kérni a segítségedet ill. magyarázatodat a nemmrég beirt bejegyzéseddel kapcsolatban, a mostani eventen szerezhető felhősor adta lehetőségről, ami a bónuszokra ható 10%-t érinti. Jelezted többek között a repülő rénszarvasra vonatkozó előnyöket. Én nem tudom értelmezni ezt a 10%-t adó bónuszt.Lecsökkenti az idejét 10%-al? Akkor 168 óra helyett 151,2 óra az érési idő.? Viszont a felhősor csak 2 órán át aktiv. Akkor visszaáll az érési idő az eredeti állapotra? Ill.következő nap megint learatom a felhősort, akkor megint csökkenti 10%-az időt? Köszönöm szépen a válaszod,kiváncsi vagyok hogy te hogyan értelmezed?
     
    genka53, Kuzdern és Leho69 kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ne is mondd . És még ládát adó dekorok is hamarabb érnek be . :cry:
    Szia
    Számolásban nem vagyok otthon . :cry:De úgy érzem jóóóó lesz , főleg a tojásokra valahogy . :p
     
    zebrina04 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. ragica

    ragica Fórum-zöldfülű

    Talán akkor Tamás is olvassa a bejegyzést és segít nekünk ebben! :p:D
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Csak nézek ki a fejemből. 45 ft egy aktiválás! Még 2-3 dolog fejben tartása. 3. ! 4.! Hú mi van itt. Annyi matek nyuszika, hogy az oroszlán a tigrissel sem tudna utána járni.
    Én valahogy úgy vagyok ezzel, hogy van, aki Jack nélkül nem tud eventet teljesíteni, van aki azzal se, és van, aki anélkül is tud. A többi nem számít, mert az csak versenyezni akar, de még pálya sincs.
    Két dologért nem szeretnék pénzt adni soha: nyereményért és ajándékért. Valahogy ezekre nem vagyok vevő. A legnagyobb szélhámosok mesés ajándékokat és nyereményeket adnak el mesés áron. És még egyszer sem járt jól a vevő. (Sok ilyennel találkoztál már biztosan a postaládádban, de már mennek az emilek és a telefonos megkeresések is.)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    osztrak12, nagymami2, Gio és 9 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A felhő a dekorokra hat. Minden dekort, amit az alatt a 2 óra alatt aratsz le vagy aktiválsz, amikor a felhő aktív, legközelebb 10%-kal hamarabb arathatod. Ennyi. Reggel indítod a felhőt, majd a normál napi nagy aratást. És minden dekorod hamarabb érik be; ami elsősorban a pont 12 vagy 24 órás dekorokra jó. Így lehet kompenzálni naponta azt, hogy nem pontosan ugyanabban az időpontban tudsz aratni. Én nagyon is hasznos kis felhőcskének tartom, nekem nagy segítség lesz, ha sikerül megszereznem.
    És Jancsika: ezzel semmivel sem kerülsz közelebb a fák nullázásához...
     
    Fuhur, maszilva, Domos52 és 20 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De, pont ezzel került hozzá a legközelebb. Most már tudhatja, hogy lenullázhatja az összes területen az összes fát. (Bocsi! Látva válaszát megfontolandó a jóslatom. Sokkal több időre van szüksége.)

    Az a baj a dekorokra való hatással, hogy a legtöbb bónusz a felhőkön van és ott van a legtöbb 12/24/ stb is. Így hiába érnek be a dekorok hamarabb, jónéhány felhőre várni kell. A +5% is sok volt, ezzel meg mégtöbb lesz a felesleges dolog. Kb. 7 kitehetőm van, aminél fog valamit használni.
    És a +5 %ot meg hazaküldte, vagyis értéktelenítette, mert az pont 24 órás. Szóval marad az alsó középkategória. Amolyan turbó Trabant.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    nagymami2, Gio, farmerogirl és 10 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De ami a fákat rövídíti , kalózpapagáj hajó és farönk hangár hamarabb érik be . :p
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az igaz, de attól a fák nem érnek be hamarabb...
     
    Gio, juliannakoczkas, -vadocka70- és 7 más kedveli ezt.
  13. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    sziasztok!
    igazabol mar elso olvasasra se tetszett ez az event..itt a csevegobe meg csak meggyoztetek hogy ne csinaljam xD 3 teruleten semmi kedvem ennyi gazhoz, raadasul a felhot se hasznalnam semmire..Napi egyszer aratok dekorokat, fuggetlenul attol h hogy ernek. Még 10 szint hianyzik a 200hoz, az meglesz enelkul is.
    Szep napot nektek :p
     
    DevilMókus, nagyjuli és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Holnap 14 óráig akkor semmi aratás?....addig bevásárolok az ünnepre....xD
     
    Gio, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, a felhőket illetően teljesen igazad van. Pedig az 5%-os felhőnél is bosszankodok, hogy miért 24 óra múlva lesz újra aktív... Mentségemre szóljon, hogy sose nézem, melyik felhő aktív: amelyik nem, az kimarad az aznapi aratásból; így járt, majd legközelebb jobban igyekszik...
    De még egy-két ilyen felhő, és Jancsikával nullpercezni kezdünk a Bagoly fájával...
    De tényleg, most egy felhőkre ható felhő lenne soron. Sajnos elég régen, és sokak részéről felmerült óhaj a 12-24 órás felhők idejének csökkentése 11 illetve 23 órásra, és az új felhőknél van is e téren javulás. Így talán nem lehetetlen kívánság ez sem.
     
    ursa11, jófarmerlány, Samborg és 19 más kedveli ezt.
  16. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Hol is kezdjem? Mert.....háááát...izé....?
    Szóval Húsvétkor lányokat vízzel szokták locsolni a fiúk délig. Délután már csak lányok-asszonyok locsolnak. Itt arány?:music:
    Az 1x biztos,hogy a szegény Modikról úgy fog a víz folyni,bármely nemhez tartoznak,mintha 1 egész település fiai-lányai támadták volna.Helyükben Én elülnék,mint Nyuszi a fűben.;):p
    Nem kell nekik sütni-főzni, mert itt a millió és ugyanazon kérdés, már előre megüli a gyomrukat.-.-

    Még mentes vizet sem fognak kérni.;):inlove:
    Ismertetőt elolvastam,most ülepszik bennem és utána vélemény,ha BP fiai ideérnek locsolni.:D No,de komolyra fordulva!
    Saját véleményem: Nagy hűhó, szinte a semmiért!:pNem! Nem a nyereményre gondolok!
    Ez az Ismertető nagyon túl van ragozva és nem ok nélkül.:eek:Talán kezdő készítette vagy nagyon a Szájba rágós kategória lett.
    Tulajdonképen a lényeg,hogy az Ecsetvirág le legyen termelve és röpik jönnek,mint a hangyák mindenből.:D Malomba kevergetni NEM Tilos a készletet,de ildomos mellé keverni Időzítő bónuszt( amit oly célt szolgál,mint mágnes),ami visszatart.E 2 termékből ha van Nyugi és jó pár,akkor lehet a tojásokkal kezdeni játszani-festeni.
    Még mutassa Festett tojást,addig ne feszülve nézze senki,hanem csík indul és festés is.xD
    +7-nél,játék felénél ZÖLD CSÍK,akkor nyomd meg a zöld X-et és ÁCSI! :p 1-2 levegővétel és újra indul játék és Mi is a festést folytatjuk,befejezzük szépen. Zöld X-el leállítás félúton, A LÉNYEG ÉS NULL PONTOS NINCS, AKKOR!;):D
    Ecset csak festékekbe mártva és SENKI NE AKARJON PÖTTYÖKET FESTEGETNI,mert az a minta magától lesz!!!xD
    Senki ne zúgolódjon előre,minden 2-dik kérdés ne legyen ugyanaz, hanem KIS ÖNÁLLÓSÁGOT ezek után.
    Nem nehéz,csak az Ismertető készítőjének volt nehéz dolga,hogy mindenki megértse a lényeget!;)
    Ők is szeretnének pár kellemes, jó hangulatú napot nekünk és maguknak is.
    TEGYÜK LEHETŐVÉ MAGUNK ÉS MODIK SZÁMÁRA IS EZT!!!:wuerg:
    Kellemes Húsvéti ünnepeket, jó játékot kívánok minden Gazdatársnak,Modiknak és BP-nek is!:inlove::inlove:
     
    ildiko44, kati-cica, zoldert és 8 más kedveli ezt.
  17. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Egy ideje már nem csinálom az eventeket. Ezt sem fogom. Talán ha egyszer lesz egy igazán normális,érdekes,megérős,akkor elkezdem újra. Ezek már vicc kategóriások. Emlékeztettem magam,hogy azért ez csak egy online játék,nem az életem. Igy az ész nélküli kapálás helyett mostanában inkább számomra kedvesebb időtöltéseknek hódolok. Olvasok,nagyokat sétálok,gyerekjátékokat készitek,jókat főzök. Na és nem rohanok sehova. A farmom megvár. Természetesen akik nem hagyják ki,azoknak sok szerencsét,és élvezetes játékot kivánok.
     
    SMAR57, daszi, ildiko44 és 19 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Kb 1000 db csillagos érmére lenne szükségem, hogy betudjak vásárolni most már betegesen kell gyűjtenem a Zöld csöppöt.....
     
    Gio, osztrak12, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  19. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Sziasztok ! Na megint egy event amit minden sajnálat nélkül kihagyok!
    Kényelmesen készülök a húsvétra, festem a tojásokat, várom a locsolókat:p, jó időben sétálok a zöldelő erdőben, piknikezünk a barátaimmal...kell ennél jobb? ;)
    Aki pedig az event miatt szobafogságra ítéli magát, annak sikeres befejezést és kellemes Húsvétot kívánok :)
     
    Lillapilla73, osztrak12, JUCUS és 6 más kedveli ezt.
  20. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Event-felhővel, így belevágok. A felhőig tervezem csinálni, bár az is sok-sok növény és felröpi. De, nem is lesz más dolgom nagyon :) Évek óta az első Húsvétom, amikor csak én és a férjem leszünk itthon, szóval én nem is készülök semmivel sem, majd kiruccanunk valahová végre gyerekek nélkül. A többi időmben ráérek eventezni, így csinálom. Az már más kérdés kinek mi éri meg, illetve megéri-e egyáltalán. A tény az tény viszont, hogy tényleg egyre több gazt, és röpit kér egy-egy event, lassan már csak a mindennel felszerelt játékosok rúghatnak labdába min. 100-as, 200-as szint felett. De ez van. Játszunk, nem megy ez életre-halálra :)
     
    csio70, daszi, maszilva és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.