Visszajelzés Hímes tojás festő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 16.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Hát én nem tudtam:( jaj, Zsu...akármi is az oka, sajnálom. Hiányozni fogsz.:cry:, de remélem, azért "egyszerű" farmerként köztünk maradsz:inlove:.
    ééés akkor itt van a mai 3. csapás:(
    reggel volt a Notre Dame:cry:, utána délután szegény Bács Ferenc:cry:, most meg a Te távozásod híre:cry:. Mára megvolt a 3:(
    Átnéztem kicsit nyugisabban az ismertetőt, megnéztem a videót még1x, és szerintem nekem nagyon fog tetszeni a tojáspingálás:D. Ismét eldöntöttem, hogy hiszek Wellwishernek és egy életem, egy halálom, én bizony lekeverek vagy 100 időbónuszt a malomban.:music:Jó lenne végigmenni ezen a cuki nyuszis eventen;) Te mit tervezel? Eventezel?
     
    rozo52, marcsi152, -W-595- és 12 más kedveli ezt.
  2. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Amennyiben a Húsvét 2015 felhősorral együtt aratod az új felhőt, a rénszarvasnál tényleg egy nappal hamarabb kapsz csillagot, viszont a neon pillangóbábhoz már összesen legalább 30-35% kellene, hogy hatékonyan ki lehessen használni; és a szellemtök miatt sem fogsz felkelni hajnali 2-kor aratni. (Bár nálad ki tudja...)
    Nem áll vissza semmi sehova. Ha a felhőt learatod, a hatóidejében aratott (vagy kihelyezett) dekorok érésidejét csökkenti 10%-kal. Az érési fázisban lévő dekorokra nem hat.
    Pont ez jutott eszembe, mikor az ismertetőt olvasgattam. Ennyi gazhoz már igazán dukált volna egy ilyen felhő. A dekor érésidő csökkentés önmagában édeskevés, ha be kell várni velük az őket csökkentő vagy rájuk ható 12-24 órás felhőket. (Egyébként ha nem érnek be időre (mármint az én aratási időmre), nálam is úgy jártak. De valahogy legközelebb sem igyekeznek jobban...)
    -------
    Az eventet illetően 3 terv körvonalazódott bennem:
    A.) Lemondom az összes húsvéti programom, a meghívott vendégeknek megüzenem, hogy maradjanak otthon, a velem egy háztartásban élőket pedig elküldöm melegebb éghajlatra, akarom mondani wellness-elni. Eme előkészületek után pediglen éjt nappallá téve fekszem neki a pixel tojások mázolgatásának. (Ahogy nézem, játékonként 22 pontos átlaggal számolva az event végére pont ki lehet végezni a jobb oldalt, Jack nélkül is.) Ezzel két legyet is ütnék egy csapásra: az event is meglenne és a sütés-főzést is megúsznám...
    B.) Eddigi farmos pályafutásom alatt kb. másodszorra magam is alkalmazom a sokak által kedvelt J.A.J. stratégiát (azaz jutok, ameddig jutok). Persze azért a felhőig csak el kellene jutni így is, különben semmi értelme. (Ja, lehet, hogy azzal sincs, de az már más téma.)
    c.) Hagyom a csudába az egészet és festem a valódi tojásokat.

    Na most az első verzió, attól tartok, komolyabb családi hadviselés nélkül megoldhatatlan lenne (és bevallom, a fogam se fűlik hozzá), ezért kilőve. A másik kettő közt még vacillálok. Mindenesetre az előkészületeket megteszem, aztán holnap néhány kisfarmon jobban szemügyre veszem a minijátékot. Ha nagyon macerásnak tűnik (már az alapszínekkel is), akkor a C.) verzió győz.
    Jack nem magányos, 100 FP és 10 AB kíséri...
     
    Anulu73, marcsi152, Leho69 és 19 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Engem is az ábrándít ki, hogy egyszerűen képtelenség a felhőket összehangolni. Hetente 2x talán? Akkor meg minek...
     
    spagetti24, rózsabimbó, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Minek ezt ragozni? Mindketten tudjuk, mire gondoltam. Jack önmagában vehető meg, nem kosárban......:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.19
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jack nem önmagában vásárolható! De valóban nem kosárban van.

    Egy csomag részeként tudjuk megvásárolni!

    Neve: Jack ajándékcsomagja
    Tartalma:

    • 100 farmpengő
    • 10 aranybanán
    • 1 dekor, ami aratáskor 10 órán keresztül +2 termést ad a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is), de maximum csak 20-szor aratható
    A csomag ára: 899,-Ft
    Csak egy alkalommal lehet megvásárolni a jelenlegi akció során.

    [​IMG]
     
    rozo52, GA-BI-O-Farm, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Speciel van xy számú Felhő.o_O Alapestben reggel aratom. Ha event van 14h- kor. ;)Ha valami csúszik megvárom vele?o_O Mennyi ideig az összeset ?Azaz egyszer elvesztem az időt amit majd megnyerek?;):pPersze rövidít ha aktív a többiekkel de ha nem akkor meg minek?:music: Nem kizárt hogy hasznos lehet de érzésem szerint nagyon speciális helyzetben csak. Nálam inkább az a jellemző hogy a fontosabb dekorok felhők aratását inkább halasztóm mint sietettem. Pld Neon pillangóbáb, virágos felhős ,virágbonuszok stb .A többi megy egyszere ahogy jön. Ergo ha ezt leveszük marad egy olyan event amire ha ráköltöd azt a zöldcsepp pörgetés kk mennyiséget akkor megnyered ( ha jól játszol)egy csomó melóval amit ráköltöttél.o_O;)
    Nálam ez húsvétkor nem éri meg, egyébként azokért az ajándékokért amik jók: és 1 kényelmes játékkal lehozhatók máskor igen. :wuerg::(
    Így marad a piac és készülés egy fontosabbra;):p
     
  7. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Igen, tudom, de igazság szerint a kosárra reagáltam!Betesznek a zsebébe(már ha van neki) egy kis pluszt, de egyedül van a drágaság. Társa nincs:DAzért köszönöm az írásod, mert sokan kérdeznek Jack felől, így legalább ismét olvasható és érthető.Szia;):)
     
  8. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Sziasztok!
    A hozzászólásokban olvasom, hogy videón lehet látni a tojásfestést, de valamiért nem találom a videót. (Ma egy kicsit zűrös napon volt, lehet, hogy ezért siklok el felette.) Köszönöm előre is a segítséget.
     
    osztrak12 és Kuzdern kedveli ezt.
  9. _tarantino_

    _tarantino_ Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Reagáltál ugyan a hsz-emre, bár köze nem sok van hozzá. Én úgy érzem rosszul értelmezted.
    Nem mondtam semmit a felhő adta bónuszról!
    Én az eventek vs. emberségesség szemszögét állítottam reflektorfénybe, hiszen nem vagyunk gépek, de a BP szép fokozatosan átesik a ló túloldalára.

    De ha már így felsoroltad a felhő bónuszokat, akkor megragadom az alkalmat... Hogy kinek mi éri meg egy-egy event alkalmával, az mindig az adott játékostól függ. Kinek mi a célja stb. Ilyenbe bele se mennék inkább, mert meddő vita, sőt inkább értelmetlen, pont azért amit írtam, egyéni játék.

    El kell tudni fogadni a véleményeket, még ha úgy érzed, hogy a te értékrended szerint nem is értesz vele egyet.
    Látod én se álltam bele senki hsz-be, mert tetszik/nem tetszik neki. Az ő játéka neki kell tudnia mérlegelni.

    Pingálom majd én is a tojcikat, de az ünnep és a jó időre való tekintettel a VV az első :).
    Kirándulás, fotózás, kerti sütögetés stb. ezek nekem többet érnek!

    Jó eventet, sok felröpit és gyors pingálást azoknak, akik a csillagos eget tűzték ki célnak!;)
     
  10. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    32-es hsz, Genka tette fel:)
     
    szekulagábor, osztrak12, Gio és 5 más kedveli ezt.
  11. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Nagyon szépen köszönöm gyors válaszodat. Így már meg is tudtam nézni. Köszönöm még1x
     
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Drága Beko!
    ÉN SEMMI ROSSZAT NEM AKARTAM ÍRNI RÓLATOK!!! MI AZ AMIT ÍGY FÉLRE ÉRTETTÉL VAGY ÉRTETTETEK???:cry::cry::cry::cry:

    Leho69!
    ÍRD MÁR MEG LÉGYSZÍVES PRIVIBEN VAGY ITT,HOGY KIT ÉS MIVEL BÁNTOTTAM MEG ÍRÁSOMMAL,HISZ EZ MOST OLY TÁVOL ÁLLT TŐLEM.
    ÉN MINDENKIT ÖSZTÖNÖZNI AKARTAM ARRA,HOGY NÉZZE A MÓDIK ÉS BP MUNKÁJÁT ÉS KEZDJE EL AZ EVENTET.:cry::cry::cry::cry::cry:
    :cry:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.4.19
    miranda7979, times84, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Annyit tudok, hogy Wellwisher valamit zokon vett az írásodban. Ami tény és való, hogy sokféle képpen olvasható. *****
    Tekintettel arra, hogy jó ideje nem folytatok modikkal párbeszédet (ma is csakis miattad szegtem meg ezt a fogadalmam), a félreértések elkerülése végett, sejtéseim lehetnek, vannak is, de ezek nem bizonyosságok, csak sejtések.
    Ne feszegesd a témát. Fátylat rá. Nem kell a modikkal és munkájukkal foglalkozni. Sem dicsérni sem kritizálni, sem zölddel, sem kékkel, sem barnával, sem pirossal, nem éri meg.
    Ejtsd a témát, minél hamarabb. Kérj elnézést és készülj az ünnepre, és természetesen az eventre.
    Minél hamarabb fátylat rá, mert ha a magyarázatodban is lesz egy fél félreérhető szó véletlenül, biztos lehetsz benne, hogy legalább egy valaki félre fogja érteni. És akkor jöhet a magyarázat magyarázata és egy másik fél félreérthető szó, és akkor megint magyarázat magyarázata, és akkor lassan Karácsony lesz, és még mindig itt fogunk tartani.

    * Politikai rész eltávolítása |Tamás|
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.4.19
    times84, Ribiszke, Döbi65 és 4 más kedveli ezt.
  14. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    :cry::cry: Köszönöm szépen neked a tanácsot és tanult ember módjára,csöndben maradok, inkább!:cry::cry::cry:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.4.19
    times84, Ribiszke, Döbi65 és 4 más kedveli ezt.
  15. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok, először arra gondoltam kihagyom az eventet mert nincs kedvem ennyit kapálni de ahogy nézegetem a boltoto_O az egyik farmra mocsárciprus kéne a másikra tulipánfa és ki kéne próbálni azt is hogy a Felszereléses láda IV ad-e 5 vagy 20 farmaranyat... Szóval játszom egy kicsit ezekért a nyereményekért amik érdekelnek és csak annyit amennyi még szórakozás és nem robot.
    Mindenkinek sok sikert az eventhez és kellemes időtöltéseket a Húsvéti Ünnepeken:)
     
    ildiko44, Döbi65, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kb 1000 fabatkáig, a bolt mindenki számára kihagyhatatlan. Még akkor is, ha nem pontosan ugyanazokra költik azt az 1000 fabatkát. Ettől több fabatkánál már nem mindenkinek egyformán megérős.
    A felhő nem túl ütős, de ritkaság. Sokaknak nincs hasonló a tarsolyban, vagyis a paszulyon.
    Ha nem is sokat, de azért a játékmesterek egy hangyányit besegítenek a vasárnapi (21. Rackó-ajándék) 4 órás +1 növénnyel is. Ebből azért +1 malomtermék kijön.
     
    marcsi152, Döbi65, libuskafarm és 6 más kedveli ezt.
  17. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Na itt van végemxD Bizonyára ha a vakond feltúrja a rókalyuk bejáratát, akkor a szentjánosbogár nem lenne a pók tápjának alapanyaga.............:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.4.19
    Kuzdern, Leho69, osztrak12 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Kedves Modik, Gazdatársaim!

    Még el sem kezdődött a Hímes tojás .... event,de a Csevegő tele volt panasszal a növények, röpik db száma és Húsvéti ünnepek miatt.
    Holnap 14 órától pedig még az event utolsó napjáig is minden 2-3-dik kérdés ugyanaz lesz. Mindez annak ellenére,hogy megint,mint mindig, 1 nagyszerű, mindenre kiterjedő ismertetőt kaptunk kézhez.

    2019-04-16-án a 76-os hsz-em ezért próbáltam kicsit poénosra is,komolyra is venni,annak ellenére,hogy utolsó 14-15 éves munkám elég komoly volt. Hozzászoktam bizony,hogy 1-1 tömör mondatba kifejezem a lényeget és illetékes már tovább tudja gondolni,mert ha nem,akkor van magyarázkodás,de az is 1 tőmondatban kell,hogy sikerüljön.
    Nálunk 1-1 névelő hiány nem hiba. Tudom és jelzi piros aláhúzással gép,hogy nem helyes 2 szó egybe írása,de nekem azt akkor is úgy kell hagyni,sőt kivastagítani feketével,mert az ott lényeg.
    Mi ponyva regényt nem írhatunk 1 témáról,mert ki volna az,aki elolvasná és még értené is a lényeget? 1,5-2 oldal cakk-pakk!+ a többi,de minél kevesebb adalék anyag.Nehéz volt ehhez szoknom itt,hogy másként van.
    Én célom ma az volt,hogy első olvasás után vagy növény-röpi db szám láttán senki ne jelentse ki,hogy nem csinálja.
    Tartjuk annyira tiszteletben a Játék és a Játék Ismertető készítő modik munkáját,hogy álljunk neki feladatnak vagy maradjunk csendben.
    Amúgy megjegyzem,hogy ezen a napon állandóan ez megy és másnap már szinte mindenki,ha teheti,akkor remegve várja event kezdést.
    Amit még kértem,hogy most az ünnepekre való tekintettel,az a kis Önállóság illetve,hogy minden 2.-3-dik hsz-ben ugyanazon kérdés legyen.Senkit nem neveztem meg.
    Senkit nem akartam ezzel megbántani és főleg nem a Modikat. Én tuti,hogy smittelést alkalmaznám 1 linkkel bizonyos idő után már. Többször számoltuk már azonos kérdést,de 1x már Ismi napján 60 db felett abba lett hagyva.
    Sőt, zölddel,poénosan meg is jegyeztem,hogy Ismit biztosan kezdő készítette,mert oly szájbarágós,mindenre kiterjedős.
    Olvassátok vissza a 76-os hsz-em.
    Nem állt szándékomban hangsúlyozom senkit megbántani és főleg nem bárki munkáját is minősíteni!!! Főleg modiét?
    Nem is vágyom senki helyére,mert van itthon és az irodában is ott a székem, csak hiába vagyok még fiatal,ha ott fityeg,hogy D csoportú 71%-os. Jaaa,amúgy aki ezt nem tudja,az nem is mondja meg rólam,mert erre azért még vigyázok. Ennyit csak megteszek orvosoknak,hogy példakép legyek,hisz 2018-ban még nem voltam itt,párszor élesztettek újra. Aztán valamit tettek a csigolyám összecsúszása,Lengőbordám törése és Bordák sorozatos repedése miatt is. Robotruha használata. Jól éreztétek,hogy nagyobb a baj,mint az,hogy elhagytam volna önként játékot.
    Köszönöm mindenkinek,aki aggódott e hosszú idő alatt értem. 2017. karácsonyt követő naptól 2019. január közepén jöttem vissza,hogy fekve is tudok játszani és kicsit elfoglalni magam a 4 fal között,de lehet,hogy ez még sem fog menni?
    Elsősorban Wellwisher, Beko elnézését kérem és mindazokét, akik érintve érezték/ érzik 76-os hsz-em miatt magukat,bár nincs érintettség számomról pont feléjük! Amúgy sem feketével,sem zölddel,de még hupikékkel sem jelöltem nevén senkit és nem is céloztam úgy,hogy bárki beazonosítható lenne.
    Beko! Téged külön is megkövetlek,csak asztalra Ne csapkodj,mert hamar megijedek és akkor plusz munkád lesz.
    Jobb esetben sárga villogó és hangot adó, rosszabb esetben szomszédom és szürke és csendes kocsiját kell riasztani,de egyikre sem fáj a fogam még.
    Amúgy pedig, nekem még nem volt gyerekszobám,de mivel állandó ellenőrzés alatt áll családom,így tudom,hogy viselkedni tudok. :)
    Nagy-nagy ölelés és ami nem a saját ingje valakinek,az másét ne vegye már fel!
    Leho69! Neked mindent köszönök. Sokat tanultam és egyik példaképem voltál e játékban,akire mindig számíthattam!

    Minden Modinak, Őstermelőnek, a BP vállalkozás tagjainak, dolgozóinak kívánok Kellemes Húsvéti Ünnepeket és szebb, jobb és kisebb szájú,de nagyobb tehetségű és többet tűrő játékosokat,mint Én!
    Semmi kommentet nem kérek sem itt,sem priviben,mert részemről az ügyet LEZÁRTAM!
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.19
    PalMa, SMAR57, Anulu73 és 17 más kedveli ezt.
  19. murtaz26

    murtaz26 Utánpótlás-írogató

    A táblázatban a retek 6:30 ott vízzel és trágyával 4:56 perc
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A táblázat nem veszi figyelembe a "Nő, mint a bolondgomba" rúna hatását, és a trágyát csak 5%-kal számolja.
     
    rozo52, sutimami57, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  21. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Hát nem mondom, hogy így az ünnepre való tekintettel szűkmarkúan bántak volna az enövénnyel :), de mind1, legutóbb vettem Jack-et, majd segít, aztán ameddig jutok, jutok. Nem a F1-ben vagyunk :)
     
    sutimami57 és genka53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.