Visszajelzés Hókristály kupa - event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Nagyon jó kis event! Szeretem ezt a fajtát! Nem kérdés, hogy belevágok. A nyeremény is tetszik: szép is, hasznos is. Hajrá mindenkinek :)
     
    ikivid, picku, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Köszönet a gyors számolásért Neked, és Mindenkinek :D
     
    meszimarsi, soramay72, zsani_apja és 8 más kedveli ezt.
  3. ferenc8511

    ferenc8511 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ez az event részemről úgy felejtős ahogy van. Fél millió egy RA-s csatni + ha feladatból kell kiszedni az aratót és egyebeket akkor csp- ben is milliókról van szó. Olyanoknak nem is ajánlom elkezdeni akik nem táraztak be kuponból vagy spórolták össze fél év alatt feladatból a KK-t meg az Sz.Trágyát. Meg vagy 5 milliót RA csatnira.
     
    janijanix9, imi010, mária4702 és 2 más kedveli ezt.
  4. Marosigabi

    Marosigabi Haladó

    Sziasztok, nekem is tetszik az event , semmit nem sporoltam előre, jutok ameddig jutok, minden csepp kis ajándéknak örülök majd, még nem játszottam ilyent, biztos szuper lesz. Hajrá mindenki aki jó kedvvel játsza majd.
     
    ikivid, drunyi, Zatini és 9 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor neked fogok szurkolni. Te még a géppel is meg kell küzdj, nemcsak a sok felröpivel és eventgazzal.
    Jó, ha már ma egy pár kör napraforgót le tudsz termelni, és késő délután, vagy este egy jó hosszú gazzal beveted mindhárom területet röpi várásra. A napraforgó termelésénél nem árt megenned egy tavaszi kitűzőt és egy téli koszorút, hogy jobban menjen a dolog.
     
    Kincső52, Gio, inanna11 és 13 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Nincs extra jó nyeremény, így akinek nincs farmmunkása, meg tudom érteni, ha a napi 1 vagy 2 aratását inkább neon ólakra meg terményesekre szánja (egyszerűbb 2x2-es ólakat kattintgatni, mint 1x1-et), és a TP vadászok se valószínű, hogy lecserélik a kitehetőiket kamelinára :music:

    Viszont aki szeret eventezni, meg ideje és farmmunkásai is vannak, annak megéri ez a ~120 kisebb-nagyobb nyeremény a 2-3 napos "kapálásért", ha az éves szinten ~24 millió TP-t adó felhővel nem is tud mit kezdeni. Aki időben feltöltötte a pajtát napraforgóval, még a piacról is ki tud szedni néhány 10 millió CSP-t ;) Az a +2 napraforgó sem olyan rossz (tavaszi kitűzővel, meg csatnival már egész jó mennyiséget lehet begyűjteni 2 aratással), amikor úgy jön ki a lépés (1-2 havonta) akkor érdemes kihasználni ;)
     
    meszimarsi, inanna11, Imi* és 16 más kedveli ezt.
  7. Anyóca12

    Anyóca12 Fórum-zöldfülű

    Ezenkivül még közbe jön a "Kacsa Kata koszorúja 2. event a Főfarmon" !?!?
     
    Gabimami kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az a bahán lesz, de sok farmos cucc fog kelleni a beadandókhoz.
     
    -kaktuszable- és Gio kedveli ezt.
  9. Madreel

    Madreel Utánpótlás-írogató

    Jó kis eventnek nézhetünk elébe én már várom akik számoltak és megosztották velünk utólag is köszönet érte! :)
     
    Gio, Rékuci1111, Csengbong és még 1 ember kedveli ezt.
  10. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Szeretek játszani. Amint megjelenik az event kiírás, azt nézem mi kell hozzá. Ha hiány van, mint pl, most kell vagy 1000 db. napraforgó, délután letermelem és este hosszú érésű növényt ültetek a felröpik miatt. Az ajándék hogy megéri.- vagy sem általában nem befolyásol. Minden amit kapok az plussssz:p Szeretek játszani. Mérlegelni akkor kellene, ha 2 eventre kell készülni és az egyikhez nincs meg a beadandó. Akkor kérdés : melyiket szeretném jobban. Jelenleg az adventi gyertya felülírna mindent. Az lenne az első és nem csinálnám az eventet. DE: minden megvan ami kell, tehát mehet az event, jöhet a gyertya, siklunk a havon, hajrá .... Szeretek játszani!!
     
    maszilva, meszimarsi, Zsoka7510 és 16 más kedveli ezt.
  11. Marosigabi

    Marosigabi Haladó

    Köszönöm Leho a tanácsot, már termelem is a napraforgót, 2000 volt, a többi meg lesz estig, habár nem ettem semmit, de a következő ültetésnél meg lesz az is, ha nem irod eszembe sem jut,
     
  12. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Sziasztok!! Leho csatlakozom hozzád. Nekem is felejtős. Megyek szurkolni Hozzál pattogatott kukoricát én viszem a colát. :):)
     
    -kaktuszable-, csio70, Gio és 4 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Aratás előtt egyed, mert már akkor az aratáskor mindkettő hatni fog. És csatni vagy tökleki mehet a gyémánt rekeszbe.
    Kukorica nem játszik, csak szotyolázni lehet.
     
    inanna11, Othep, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  14. erika260665

    erika260665 Törekvő

    :D:D Az is jó. :D
     
    Leho69, Gio és bendi1121 kedveli ezt.
  15. ejelaci

    ejelaci Aktív író

    Hali. Küldtem neked a csatnit. Hajrá, ne add fel ilyen gyorsan! ;)
     
    inanna11, ferenc8511, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szokásos, semmivel nem több.
    Köszönettel elfogadom a számításokat, gyors és ügyes Toma és Rékuci. Köszi.
    Igazából napraforgó nekem mindig van pár 10ezer, mert általában az enövények felszaporítása mellett mindig azt ültetek, a 45-60 percbe belefér mindig, így az rendben van.
    Az nincs, hogy ismét csak a 3 "farmos" terület játszik 20 ezernyi növénnyel, tudom, hogy lesz kk a bahán(cirka 2 nap!!), de közben mehetne máshol is.
    Ilyenkor bedobhatnák a + területet, azon úgy sincs semmi komoly, évi 2-3 event. A fenntartása többe kerül, mint a nyeresége :D :D
    Első ránézésre mást nem látott a szemem, mint tp-t szintszorzósan és az 1 órás kupont, mivel veszek havi munkásokat, így igazából nem éljeneztem annyira. Majd legfeljebb, ha összegyűlik annyi, 1 hónap kimarad a vásárlásban.
    Persze belekezdek, mert most volt időm kissé pajtát tölteni, de egyre inkább gondolkodom: a tp-s nyeremények vajon megérnek-e ennyi ültetést. 72 órás felhő hmm, majd ezt is csak véletlenül fogom kihasználni 1-2 szer, mert amikor lejár, nem biztos, hogy virág lesz a földben :D Többnyire tp jutalom az is.
    Csinálom, mert event, ennyi.
    Őszinte vagyok, többet vártam.

    Még az is eszembe jutott, hogy a névválasztás felülmúlta a csomagot :), mert az event elnevezése jó :), hogy némi pozitívum is legyen :D
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.18
    maszilva, Gabimami, Napsugaram és 15 más kedveli ezt.
  17. Marosigabi

    Marosigabi Haladó

    Sziasztok, a rutinos játékostársaimtól kérdezném, hogy mi a legjobb modszer a szaporitásnál. Holnapra lenne jó egy kis tanács.
     
    Gio és Marika312 kedveli ezt.
  18. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Marosigabi, szép délutánt !
    Leírom én hogyan csinálom, -mert nem tudom van-e gesztenyés felhősorod- : , Aktíválom a gesztenyés felhősort, majd elfogyasztok egy répás-almás csatnit, karácsonyi sütit, fehér ártatlanságot. A kezdő magokat 2x2-es kockákba ültetem- s rászórom a Zöld cseppet+Kkatát, vizet (esetleg trágyát). Aratás után még visszaültetem mindaddig 2x2-es kockába, míg elérem a 810 db-ot. Ekkor Komfort talajba ültetem, -mert még tart a gesztis felhő hatása, (Zöld csepp+Kkata, víz, trágya). ((Ez esetben minden koomfort kocka ad 1 db felröppenőt)(. Ezután 1x1-es kockákra váltok.
    A felröppenők miatt a rákészülés a leghosszabb idejű növénnyel nagyon fontos, s a kapott mennyiségtől teszem függővé, hogy éjszakára ültetek-e már az első naptól 18-20 órás növényt egy területre, a többin az eventnövény termelése folyik.
    Ennyit tudtam segíteni, remélem tudod használni Te is ezt a módszert.
     
    Kincső52, Gabimami, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  19. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Event lesz, felhős - megcsinálom, lelkileg rákészültem ;), de vannak észrevételeim. 8)
    Amíg most csakis kizárólag a farmos művelhető területekről kaphatunk üzemanyag kanna felröppenőt, addig a röpcsisnél, meg a traktorosnál is a szigetes művelhető (mindhárom) területről kaphattunk. :sleepy: Igaz, hogy most tenyésztésből is kaphatunk ... :p Viszont úgy tűnik, a repcsisnél előírt irányváltáshoz szükséges + alapanyagok helyett sikerült kitalálni ehhez a hófutó versenyhez a furfangosságot, mert egyszerűen, leleményes módon megemelték egyes tételek mennyiségét. Természetesen ki így, ki úgy, de mi is megtaláljuk az ellenszerét ;):D.
    Nagy-nagy köszönet a számításokért
    mindenkinek, akik megtették, és közreadták, amely a leggyorsabb útvonalat tartalmazza a felhő eléréséhez. :inlove:


    Üzemanyag-
    malomtermék
    üa.kanna
    db
    kamelina
    db
    napraforgó
    db
    Bio ü.a. (1 lépés)58050
    XL ü.a. (3 lépés)1322075
    XXL ü.a. (6 lépés) 25400100
    Eventvárás a szokásos lesz, hosszú érésűek előnyben! ;):D:inlove:

    Sikeres előkészületet, sok felröppenőt és a lehető minél több ajándékokat kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:



     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.18
    Fatther, Gabimami, vízinyuszi és 9 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    1x1 en várod az eventet úgy, hogy 14 óra körü érjen be. Event előtt ránézhetsz a kerékre, hogy kínál-e valami + termést növényre vagy 100-200%os termésbónuszt. Ha van ilyen a keréken akkor egy próbát megérhet.
    Eszel egy csatnit, és aktiválod a felhősoron az összes barkácsnövelő bónuszt, ha vannak. Utána learatod egyik területet, 40 1x1 kiskocka töröl, és 10 darab 2x2 kocka megy a helyére. Arany rekeszekbe egy fehér ártatlanság és egy karácsonyi süti mehet.
    10 darab mag a 2x2be kerül elvetésre, rá víz, szupertrágya és KK. Így lesz másfél óra múlva 100 magod.
    Ha ez megvan, 1 területen földek ki, helyette 101 2x1 föld menjen, s abba vesd el a magokat. Vizezve 4:48.
    Ízlés szerin lehet KKzni. Ezen a területen hagyod a 2x1 és mellette az 1x1 földeket. a többi területen 1x1. Éjjelre elveted, mind az 505 magot (fog adni még 5 darabot.)
    Ha pörgettél +1 termést, vagy %osat, akkor érdemes 2x2n sztrágyával haladni a második körben is, illetve amíg az tart, de akkor mind a három terület kell.
    Ezt tudom neked ajánlani. Nem a villámgyors termelés, de a leggazdaságosabb és nem túl időigényes.
     
    Kincső52, Gabimami, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.