Visszajelzés Hókristály kupa - event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) legjobb módszer nincs, csak 1-2 praktikus megoldás ;)

    A szaporítást 2x2-n gazdaságos végezni, amíg minden magot el lehet ültetni.
    A 10 db növényből alap esetben 50 növényt lehetne aratni, de a répás-almás csatnival jön még +2, és ha Kacsa Kata trágyával is megszórod, akkor még +3 területenként, vagyis összesen 100 növényt lehet aratni első körben.

    Annak érdekében,hogy minél gyorsabb legyen a felszaporítás, szupertrágyával is érdemes megszórni a földet (vízen és trágyán kívül). A trágyára és a szupertrágyára hat a "Nő mint a bolondgomba" rúna (Bölcs tölgyön kell kiváltani), a szupertrágyára a Gesztenyés felhősor (ezt nagyon régen lehetett megszerezni, ne foglalkozz a hiányával), a Fehér ártatlanság és Karácsonyi süti (ezeket az arany rekeszben kell aktiválni ültetés előtt)
    A 100 növényt 2x2-n visszaültetheted és lesz 700 növényed (KK már nem szükséges), vagy ha takarékoskodni szeretnél, akkor csak 82 db 2x2-be ülteted, és lesz 592 növényed, amit már tudsz 1x1-be ültetni.
    Előfordulhat, hogy valaki jobban áll KacsKatával mint szupertrágyával, és nem sietős neki, akkor azzal lehet variálni, és második körre elegendő 72 db 2x2...
    Szóval több mindent kell mérlegelni, és akkor még nem is néztük, hogy érdemes előre számolni, hogy mennyi növényre lesz szükség, mert a második körös szaporítást arra is lehet használni, hogy pontosan annyi növényed legyen, amihez már csak x alkalommal kell 1x1-en növényt ültetned, és maximum 1-2 növény marad meg feleslegesen a beadás után;)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.18
    ikivid, LadyM77, Gabimami és 17 más kedveli ezt.
  2. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója


    "Ha egyszerre több szakaszon, több kis osztáson, több ajándékon áthaladunk a haladási sávban, akkor is minden jelzett nyereményt megkapunk. Vagyis nem kell minden ajándéknál "megállnunk"

    Kedves Genka! Én nem így olvasom az eventleírásban. Minden "útba eső" ándékot megkapunk, nem kell megállni és számolgatni miatta ;)
     
    Marika312, -kaktuszable-, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  3. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Szintén!:)
     
    Gio, -kaktuszable-, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  4. R.Daneel

    R.Daneel Junior szaki

    Szia, van egy jó hirem a számodra:)

    A verseny folyamata felfüggeszthető, a következő belépésnél ugyanonnan tudjuk folytatni a haladást, ahol abbahagytuk.
    Ha egyszerre több szakaszon, több kis osztáson, több ajándékon áthaladunk a haladási sávban, akkor is minden jelzett nyereményt megkapunk. Vagyis nem kell minden ajándéknál "megállnunk".

    Sziasztok.
    Tetszik az event, célom végigvinni, remélem sikerül.
    Egyenlőre termelem a napraforgót ezerrel, ( KÖszi Leho a tavaszi kitűzős tippet) aztán éjszakára megy a szegfű és tönkölybúza 1x1be. Remélem a felröppenőkkel nem lesz baj.
    Sok sikert Mindenkinek aki belevág, a Többieknek jó pajtatöltést:).
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.18
    brekkencs., ursa11, Gio és 5 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Jól esett számolgatnom, meg időm is volt ;), mindenesetre nagyon köszönöm - de tényleg - hogy szóltatok, úgy látszik efölött elsikkadtam (nem vettem fel olvasás közben;)) , magyarul, csak felületesen olvastam. Megyek és korrigálom a hsz- t nehogy bárkit is félrevezessek. Nem is tudom, melyik sarokba bújjak? Megyek olvasni újra xD
    :)
     
  6. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Szia!
    Megosztod velem hogy mi volt a tavaszi kitűzős tipp?
     
    szekulagábor és R.Daneel kedveli ezt.
  7. R.Daneel

    R.Daneel Junior szaki

    Szia.
    Leho emlitette egy hozzászólásában a tavaszi kitűzőt, ami plusz egy termést ad a napraforgóra.
    Nálam meg napraforgó van jelenleg mindhárom területen, igy jól jött nekem is az infó, mégha nem is nekem irta:)
    A piacon nálam már 550 Cspbe megy.
     
    nyuszika215, Fatther, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  8. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!
    Szerintem nem nagy durranás ez az event, már ajándékok tekintetében. Ha jól számoltam 1 db 3 órás ls 1 db 1 órás kupont kapunk, a szupitáp farmpengő stb. nem számoltam össze de 2 -3 db-onként jön. Az olyan felhőket meg nem szeretem ami csak valamire valemennyi ideig hat, mert nem egyesével szedem le őket és arra végképp nincs időm hogy melyik felhő éppen mire hat.
    Én a munkásokra mindíg előfizetek amikor akció van, mert kézzel biztosan nem csinálnám, azért lehetne azokra is gondolni akik kézzel babrálnak, hogy egy - egy eventnél használható kupont betennének.

    Elkezdem de ha nem tudom végig csinálni nem fogok a kardomba dőlni, és farmot sem bontok.;)
     
    taga1, Gio, Olli1227 és 8 más kedveli ezt.
  9. Marosigabi

    Marosigabi Haladó

    Rékuci, Marika, Leho, köszönöm szépen a tanácsokat, szemezgetek belőle, biztos jobb lesz mint eddig.
     
    Gio, Rékuci1111, szekulagábor és 3 más kedveli ezt.
  10. 83kzsz

    83kzsz Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy miért nem látom/tudok ültetni eventnövényt a Főfarmon? (94.szint)
    Köszi!
    Jaaa! Ma ötödike van. ... :)
    Bocsííííííí
     
  11. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Fantázia nem nagyon lett az event által megmozgatva. Azért csinálom. Felhő nem egy egetrengető ;)
     
    kovacstne kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt mi nem tudjuk megmondani. Te kell úgy összerakd majd a dolgaid, ahogy időd, tudásod, lehetőségeid szerint a legjobb. Ezen mindenki átmegy. Aki nem, az elmegy.
    Ezért nincs egy tuti recept, hanem szinte mindenkinek van legjobb módszere. Neked is lesz hamarosan.
     
    taga1, juliannakoczkas, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  13. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    sziasztok!
    valaki megtudja mondani hogy melyik termek ad +3 at virágokra?
    köszi :)
     
  14. ferenc8511

    ferenc8511 Fórum-zöldfülű

    Szia nagyon szépen köszönöm neked és mindenki másnak is. A ma véget ért Fotószafari event kimondottan jó volt napi 1 csatni meg 2-3 belépés elég volt a befejezéséhez és arató nélkül sem volt fárasztó. De a most következő az elég húzós lesz szerintem a játékosok nagy többségének nekik sok sikert az eventhez.
     
    Zobnatica, Gio és csio70 kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !

    A paradicsomi koszorú
     
    marcsi152, Gio, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  16. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    kedves játékostársak az elözö eventet mivel lezárták csak ide tudok irni nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok majamaszkot amit ajándékba küldtetek nem számitottam rá ennyi játékos lesz a segitségemre meghálálni ugyan sajnos még most nem tudom de egy nagyon nagy köszönetet mindenki megérdemel talán majd egyszer én is tudok nektek segiteni jó játékot
     
  17. jolanda1948

    jolanda1948 Fórumprofi

    Köszönöm a matekot eszerint fogom csinálni:):inlove:
     
    juliannakoczkas, Gio, Zsoka7510 és 2 más kedveli ezt.
  18. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Végre egy event,:p amit szerencsére már kezdés előtt elengedhetek...
     
    lanácska kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Hoztam egy motoros szánt, gondoltam letesztelem a ház körül, de hó sehol, így marad a holnapi kezdés.. :D ;)
    Sok sikert mindenkinek!
    "Szánra várva" lesz a mottóm :cry:
     
  20. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Na jó kis event lesz ez is. A repülős sem okozott gondot, de most külön tetszik, hogy nem kell le-fel szálldosni, hanem minden nyeremény megszerezhető, nem kell választani. Farmot kezdés miatt nem bontok, 1 terület hosszú növény, 1 terület fa, 1 terület állat, így indulok, majdcsak jön az a röpi a többi napokon is.
    Ott vagyunk már? :p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.