Visszajelzés Hajótörés! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 26.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. moosbeer

    moosbeer Utánpótlás-írogató

    Segítenétek? Biztos sok helyen le van írva, de annyi az információáradat, nem is tudom, hol keressem :)) Mi az a "mamutozás"? És hogy lehet hozzájutni? Répás almás csatnin kívül mit használtok még ehhez az eventhez? (köszönöm, és bocsánat... egy kicsit lemaradtam...) :))
     
    -forrest-gump- és juliannakoczkas kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pannival 1*1-ben is tudhatja ezt;) De én ráérek.... s sokak játszanak panni nélkül;) Nekik talán segítség volt amit írtam;)
     
  3. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Vannak mammutfák, amelyek pl. szupertrágyát / kacsakata trágyát termelnek, ITT olvashatsz róluk.
    Hogy event során mit érdemes használni, illetve ki mit használ, az attól is függ, ki milyen régóta játszik. Minden event csevegő első bejegyzésében vannak segédletek az eventhez, ezeket érdemes áttanulmányozni - kattints ide: #1 és a bejegyzés alsó harmadában találod a hasznos linkeket.
     
    quidy22, inanna11, -forrest-gump- és 6 más kedveli ezt.
  4. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Nekem a Sisakbab éjjelre ültetve 1x1-en majamaszkkal, viz+trágya 163 db-ot adott. Pannin csak a bölcs tölgyön van. A 4 órás növénnyel kezdetem, mert napközben most jobban ráértem.
     
    maszilva, Éva0315, .barbi1. és 5 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Megkezdtem a 4 órás növény ültetését. Majdnem a hosszút kevertem le a malomban. Na akkor megint egeret kellett cserélnem, mert szétvertem volna. :D
     
    anci091551, Fuhur, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Nálam ez a mutatvány sikeresen össze is jött amikor váltottam növényt, lekevertem az összeset hosszúnak és a rövidet sajnos nem...
    Mivel én békés természetű vagyok, az egerem megmenekült, az olcsóbb megoldást választottam, vettem egy kosarat, hogy ne veszítsek időt és tudjak haladni, ez a mentőötlet valamivel olcsóbb, mint egy új egér :)
    No de örülök neki, hogy ez nálad nem következett be :)
     
    PZoli64, Éva0315, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    155 PP elment, mert már idegbe vagyok. :D
    Lett egy db, +1 növényre és 3 db 100%- os termény bónusz. ;)
     
    maszilva, Éva0315, böbe764 és 6 más kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    :D huha nyugodj meg:D
     
    Éva0315, zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, ach!
    Megnyugodtam picit. :)
    Viszont eléggé szorít bennünket az idő. Valaki dobhatna egy mentőmellényt!
    Nagyon aktuális ez a szöveg most, igaz? :D ;)
     
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Hiába dobálja :D szerintem sokan már elsüllyedtek..:D talán még lesz valami.. ;)
     
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Nem is írtam, tegnap aktiváltam Gyepek urát, aztán egyből rájöttem, hogy az ólakra hat. :D
     
    stb_farmer, edina242, Döbi65 és 4 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ha csendbe maradtál volna......xD
     
    Éva0315 és zsani_apja kedveli ezt.
  13. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Hosszú érésűvel indítottam, az előbb lett meg a felhő! A célom tehát megvan! :inlove:
    Most kell még 28 db felröppenő, akkor tudom elindítani a rövidebb érésű növényt, aztán jutok ameddig jutok. További szép estét mindenkinek!
     
    Szaby200342, mamszi5107, CoraQueen és 4 más kedveli ezt.
  14. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Van még elég idő! Nyugi.:)
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Akármi lehet...csütörtök 22 óra az event zárás...én még az első rész röpiét hajkurászom, nálam felhő a cél;)
     
  16. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Köszi, nem izgulok! Csak holnaptól már munka és majd lopom a perceket az aratásra! :D
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhőt elértem...:music: A rövid gaz következne... 8)majd kedden meglátom folytatom e;)
     
    stb_farmer, Éva0315 és Evita-55 kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kedden??? Nofene. Hétfő kimarad?;)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    20 perc és meglesz a növény, holnaptól nem kell az eventtel foglalkoznom. Annyi mellény jön, ami elég lesz a végéhez. Lehet, hogy el is fogom felejteni az event végére. :D
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt! Jelentem ma nálam is hétfő van... mint mindenhol... :music: De majd csak kedden foglalkozom a témával;)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.