Visszajelzés Hajótörés! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 26.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Sziasztok! A Mayamaszk jó az eventnövénynél is?
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem, arra nem hat. :)
     
    stb_farmer, Baby72, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. roka902

    roka902 Utánpótlás-írogató


    Szia . hogy "dugdossátok" el a térképeket?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Köszi a választ. Csak láttam, hogy említi valaki az ananászos sütivel együtt. De akkor nem pazarlom el :)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A 8 órással végeztem, a felhősorhoz még hiányzik 7 felröpi. Azt már csak kiböjtölöm valahogy. Még eldöntöm, folytatom-e a rövidebb érésűvel. Tele a hócipőm momentán:wuerg::D
     
    -kaktuszable-, kovacstne, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  6. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Figyelni kell, amikor adja az utánpótlást (5 óránként 5 db), majd ilyenkor a malomban indítunk olyan tápot, ami hosszan jár le, és oda "eldugjuk" az 5 db-ot, majd a következő 5db-ot, és így tovább.
    Arra kell csak figyelni, hogy mindig legyen előtte keverendő táp.
    Javaslat: amikor pedig rákerül a sor, hogy az "eldugott" darabokat lekeverjük, akkor ne úgy, ahogy ma velem történt. Azt kevertem le, amire már nem volt szükségem.
     
  7. roka902

    roka902 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen. Gondolkodtam rajta rendesen hogy is "dugdostuk" régen.Pár évig nem farmozol rendesen el is felejted a trükköket.:D
     
    maszilva, Arrah, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  8. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    A 8 órással én is most végeztem de nekem még hiányzik 231 db felröppenő.
    A bahás eventek kb. pont olyan jók mint az elmúlt szülinapos volt. :)
    Pannik nélkül és extrák bevetése nélkül egyszerűen rettenetesen lassan lehet haladni.
    Én is gondolkodom, hogy a rövidebb érésűvel folytassam-e egyáltalán.:wuerg:
     
    maszilva, jutka190226, Mazsola71 és 5 más kedveli ezt.
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    3 x Kacsa Katáztam az eventgazt és 1000 szupertrágyát használtam el idáig. Tiszmiát és Achiote-t ültettem éjszakára. Na, erre varrjon gombot a BP.:wuerg:
     
    Andzsi1971, erzsike511, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Végre sikerült a farmaranyfa tárolót kiszednem. :) A felröpinek nem örültem, hogy egy darab sem maradt beadás után. :D
     
  11. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Szia!

    Én most éjjelre saguarot fogok ültetni mert nekem ez a leghosszabb érésidejű növényem ami persze nem fog annyi felröppenőt adni ami elég a felhőhöz. Kell majd belőle még egy kör.
    Azért titkon bíztam benne, hogyha végig nem is viszem azért ettől tovább fogok jutni. Úgy tűnik ebben ennyi van most. :)
     
    jutka190226, stb_farmer, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen, erről írtam már. Egyre nehezebb eljutni a célig, sajnos. Kinek milyen lehetőségei vannak, azzal tud élni.
    A pozitív gondolkodásod én díjazom. Cserenapon számíts egy kis meglepire:)
     
    jutka190226, inanna11, stb_farmer és 4 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Tudsz alkimista éréscsökkentőket használni?
    Ne add fel, mert ha még utána összetudsz szedni 30 mellényt, a következő beadandónál már ott az egyik dekor.;)
    Ha kell szívesen küldök majamaszkot is, azzal és az alkimista termékekkel a fent említett egymagvú tök, aminek az érésideje 15 óra, levihető kb. a felére.
     
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    219. szinten Ő úgy kínlódik mint én a kis farmon 222.szinten. Nincsenek olyan körülmények melyek optimálissá tennék az event végigvitelét.
     
    jutka190226 és stb_farmer kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az már tisztán látszott az elején, hogy nem lesz ez egy sima event. Akarom mondani ez sem.
    A kerék az kritikán aluli, elpörgettem kb. 300 -at parti is kb a fele volt és nem és nem és nem. Így nem maradt más mint bevetni a szupertrágyát, kkatát. Direkt a hosszúval kezdtem, mert úgy gondoltam az abból kapott röpi mennyiségre már lehet tippelni.
    A feladat végén kapható piccolo már nem hoz lázba, hisz már ott sincsenek kimagasló ajándékok meglepetésként.
    Bízom a februári eventekben, azt majd kiderül merre tart a tisztelt BP.
     
    DevilMókus, Andzsi1971, Lenczy és 7 más kedveli ezt.
  16. Li27

    Li27 Járnitanuló

    Sziasztok!
    A majamaszkhoz miből lehet hozzájutni?
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy nagyon régi dekor, ha jól emlékezem 2014-ből való. Azóta már volt a megvásárlására lehetőség.
    Maja maszk
    [​IMG]
    Körhinta játékóra
    Idő: 40:00 óra
    Amit ad:
    5600 Tp;
    1x Maja maszk
    (természetgyógyászat)
    Szükséges terület: 2x2
    Szeretnél belőle?
     
    Andzsi1971, maszilva, Sali~*.*.* és 6 más kedveli ezt.
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Körhinta játékóra, illetve egy felhő ad ilyen jutalmat.

    Körhinta Játékóra

    [​IMG]

    >>Neonfényes ólak felhősor 6<<
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 12:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • baha szint szorozva 150 BTP
      • 1 db Maja maszk
      • 1 db Bájitalos láda
      • 1 db Egzotikus tápok ládája
    • Tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek helyzehetők rá. (Neon majom, Neon teve, Neon panda)


    Hozzájuthatsz az Ajándékkérő topikból vagy a szomszédok is tudnak részedre küldeni, a raktár polcára kerül, onnan kell aktíválni, felhasználáskor nem foglal el rekeszt!
     
  19. Li27

    Li27 Járnitanuló

    Köszönöm a választ!
    Gondolom akkor erről lemaradtam, hátha lesz még ezután is lehetőség hozzájutni.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Li27

    Li27 Járnitanuló

    Köszönöm :)
     
    smoldering kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.