Hatodik képregény event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 5.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -ILIKE-

    -ILIKE- Haladó

    Sziasztok!
    Sajnos, csak késő este lesz megy nekem a 60 ezer Tp. így csak utána tudok nekikezdeni a 3 db Gyakornoki szárnybontogató felépítéséhez.
    Tegnap olvastam valahol, hogy a műhelyben kell majd összebarkácsolni, a kérdés csak az (már, hogy ne éjnek idején kelljen nyomoznom), egy külön fülön fogom megtalálni a 3 db építési tervet a műhelyben, amiből a gyakornoki szárnybontogatót felépíthetem, vagy netán valamelyik állathoz lett becsatolva?
    Köszönöm előre is a segítségeteket!
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A tyúk mellett a vakond ikonját kell, majd használnod. Most is ellenőrizheted ámbár most még a műhelyben az építés gomb szürke, inaktív.
     
  3. Szőkebácsi

    Szőkebácsi Fórum ismerője

    Köszi a tippet Labo, meg is lett, gyártódik a lapát :) Mehetek aludni - mert megérdemlem :D :p
     
    Gio és Marika312 kedveli ezt.
  4. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Csak ne tessen itt dicsekedni. Én meg sárgatyúkólat pörgettem, méghozzá 12 óránál a főnyereménynél:)
    Ezt űberelje valaki:)
     
    Gio, BZKati, Marika312 és 2 más kedveli ezt.
  5. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok! Én nem vagyok 1 írogatós fajta, de...:mad:Nem értem másnak nem arról szól 1 event, hogy izgatottan várom a kiírását és el is olvasom (!) aztán jövök hozzátok csalafintaságokat ellesni (amit most nagyon meg is köszönnék) és azokat is elolvasom. Most oldalról-oldalra azt nézem, hogy "elindítottam", hogyan tovább..?-.-!!!!Olvasni, Emberek!! Olvasni!!!!!! vagy menj a térre, ott mutatja mire vagy jogosult...ennyi!! Azért, hogy off ne legyek: csak varjúm van, de letakarítottam a kamra polcait és 1x1-en 8 órással estére kész a 60.000!!! Köszi a tanácsokat, matematikai gyorstalpalókat...és úgy cakli-pakli mindent!!:music:
     
    BZKati és Marika312 kedveli ezt.
  6. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Csak pár perc erejéig tudok maradni, még szerencse, hogy a lányom besegít a játékban.
    A 3. feladathoz termelem a dolgokat, nem bírtam magammal és elpörgettem mind a 10 party pörit, íme az eredmény:
    2x 13.650 csp
    8 szupertáp
    1 XXL Birsalmafa
    1 XXL Tölgyfa
    1 Gömbhal
    25 szupitrágya
    1 Piros szamáristálló
    1 Csacsi kong
    és 5 KK turbótrágya

    összességében elégedett vagyok, bár kétszer megcsillant a keréken a rósza struccászati Tsz is, de már nyertem belőle egy régebbi party pörgetésen, úgyhogy számat befogtam.
    Nagyon tetszik az event, érdekes újítással örvendeztettek meg bennünket, köszönet érte, remélem, hogy így marad, és ilyen érdekes lesz a következő képregényes event is.
    Most megyek, minden játékostársamnak sikeres eventezést kívánok, a Modiknak pedig kitartást az event alatt is;)!
     
    kutyaszálló, Gio, BZKati és 3 más kedveli ezt.
  7. czutika

    czutika Fórumlakó

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy a bagolytojásra miért nem hat a keltetősapi, nem tudom rárakni! A választ előre is köszönöm!
     
  8. -ILIKE-

    -ILIKE- Haladó

    Nagyon köszönöm a gyors válaszodat! :)
     
  9. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérek Tőled egy szívességet, a nevemet ne rövidítve használd. Köszönöm ha megteszed.
     
    kukac42 kedveli ezt.
  10. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kattints a bagoly fájára a megjelenő sapkát így tudod ráhelyezni.
     
  11. klakli

    klakli Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! MOndja meg valaki légyszi, hogy 1x1 es területen 100% TP bónusszal mennyit kell kapjak TP-ben.
    Valahogy nem értem, mert alapban 8 TP járna, és plussz a 100% TP bónusz. Nem így van, mennyi TP-t fog adni.?
     
  12. varkonyigyongyi

    varkonyigyongyi Utánpótlás-írogató

    Na a matek, az nem az erősségem. 1788 db eventnövény x 17,6 TP = 31468,8 TP. Jóváírásra került 10132 TP. Tudna valaki segíteni ebben a matekpéldában?
    Köszi
     
  13. Rajicanyuszi

    Rajicanyuszi Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ. Bár nem valami örömteli a számomra ez a helyzet. Gondolom a 24 óra lejártával viszont újra kezdhetem a feladat megoldását elölről. Az sem egy tragédia, mert addig is gyűlnek a növények a pajtában. Csak sajnos akkor kár volt (megkésetten) megennem a TP-t növelő dolgokat.
     
  14. czutika

    czutika Fórumlakó

    Köszönöm de ezt tettem és nem engedi!
     
  15. macalina76

    macalina76 Járnitanuló

    Fel a fejjel,ameddig jutsz addig jutsz,drukkolok neked hogy minnél több sikerüljön :)
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem a növények száma számít, hanem a földek száma.
     
  17. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Újraindítani ezt a feladatot nem tudod. Ha nem teljesíted 24 óra alatt a 60000 Tp értékű eventnövény termelését, rész jutalmat kapsz az első feladat nyereményeiből.
    Ezt követően teljesítheted a soron következő feladatokat.
     
  18. Évuska71

    Évuska71 Utánpótlás-írogató

    Egy event növény értéke mennyi S:eek::S köszönöm
     
  19. BZKati

    BZKati Járnitanuló

    Az sima ólakra hat. Legalábbis én nem tudok csak egy ólas felhősorrol.
     
  20. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Lépjél ki, majd ismételten be a játékba. Ezután próbáld meg "felöltöztetni" a tojást.
     
    kutyaszálló és Marika312 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.