Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kedves Játékos!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Hibák, bugok, problémák témában.

Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

mariann62, Zsuzsa1955 és kajlakert kedveli ezt.
  2. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Szia!

Ha fent a fogaskerékre rákattintasz és azután az utolsóra, amelyen egy villáskulcs és egy csapó található, akkor utána látni fogod a kijött ablak tetején.

Kuzdern kedveli ezt.
  3. pajtagyongye

pajtagyongye Utánpótlás-írogató

pajtagyöngye id 2537473

köszi pajtagyöngye id 2537473

Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.3.21
  4. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Köszönöm az azonosító adataidat.

A kliens felületén is megtekinthető a farmnév, az ID-szám.
    A jobb felső hármas kapcsoló középső gombját - fogaskerekes ikont kell választanod.
    A lenyíló ablakban a villáskulcs és a "filmes csapó" ikont választva már látható az azonosító adat.
    (idővel lesz keret a kliensben is, akkor majd visszatér a név szám felirat a megszokott helyre.)

Megnéztem ellenőrző panelről a malmod működését.
    A farmos keverőben van egy üres tároló, programozhatóan. Ott kipróbáltam a szamártáp keverését - nem helyeztem be az 50 db tápnak valót, csak a számláló működését ellenőriztem. Számmal is be tudtam írni, ha kijelöltem a keverési mennyiséget, de a lépegető adagolót is engedte használni rendszer.
    pajtagyöngye.png A képen azért van kerete a farmodnak, mert az ellenőrzéshez mi a web böngészős unityt használjuk. Hiszen a kliens minden ezzel játszó gazdánál a saját gépére telepített alkalmazás.

Nem tapasztaltam hibát.
    Kérlek, figyelj a géped billentyűzetén a numlock kapcsolóra, véletlenül is elállíthatjuk.

insel40 és ChocoBounty kedveli ezt.
  5. pajtagyongye

pajtagyongye Utánpótlás-írogató

Miután a gyerekem is ezzel küzdött kapott segítséget. megmutatta hol kell állítani a malomnál.. köszönöm.

6. Domos52

Domos52 Rutinos

Sziasztok!
    Segítség!!!
    Domos52 ID: 14286674
    Nem tudok tenyészteni! Nem veszi ba lapot a szerelem kuckó! Ki-be léptem! Takarítottam! Rám sem figyel az enter! Nagyon lassú a játék is! Tápom van, szalamandra van! Akkor vajon mi nem jó!?
    Megnéznétek? Köszönöm!

7. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kérjük, írd le számunkra hogy mit tenyésszünk és miként a farmodon. Használhatunk-e bájitalt, 4 alapállattal? És ha igen, melyik alapállat legyen az?

Havasi_Gyopár és Domos52 kedveli ezt.
  8. Domos52

Domos52 Rutinos

Köszi a gyors segítséget! Mááá sikerült! De nem jöttem rá eddig miért nem ment! Próbáltam egyszerre betenni, egyenként és nem reagált semmire! de most fel tudtam tölteni a tenyészterepet!

ChocoBounty kedveli ezt.
  9. KovácsMF

KovácsMF Járnitanuló

KovácsMF ID.:11455360 Sajnos rémálom ez a játék, nem működik a malom, az event területre szerencse ha rátudok lépni, mást sem csinál mint minden lépés után betölt a játék, a piacon lutri, hogy vásárolni tudjak mert lefagy a játék. Így kicsit idegesítő és unalmas az egész, elmegy tőle a kedve.

10. ChocoBounty

Szia!
    Kérlek, próbálj meg a CCleaner nevű programmal egy tisztítást végezni a gépeden.
    A géped tisztításához részletes információkat itt találsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/

A CCleaner egy ingyenes letölthető program. Amennyiben segítségre van szükséged, és van rá lehetőséged, környezetedben lévőktől kérj segítséget és töltsétek le közösen, és indítsátok el a programot, amely elvégzi a tisztítást a gépeden.
    Amennyiben ez sem segít, szakember felkeresése ajánlott.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  11. KovácsMF

KovácsMF Járnitanuló

Köszi! meg van a program és megcsinálom.

ChocoBounty kedveli ezt.
  12. DITKE44

DITKE44 Haladó

Kedves Modi!
    3/4 6 körül FA-ért vettem turbómalmot, a 75 FA-t levonta, eddig még nem érkezett meg. Frissítettem, ki- beléptem nincs. Ugye nem megint a supportra kell írnom! Ede2 ID32491061

13. ChocoBounty

Szia!
    Baloldalt, a bónuszsor legfelső sorában tudod ellenőrizni, hogy megkaptad-e a turbómalom bónuszt.

Kollégám ellenőrizte.
    2021-03-10 18:51:17-kor sikeresen megvásároltad a turbómalmot.

A kép a farmodon készült:
    ede.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  14. DITKE44

DITKE44 Haladó

Köszönöm szépen! Most mikor beléptem valóban megvolt. Elnézést, hogy türelmetlen voltam.

ChocoBounty kedveli ezt.
  15. Matyi2004

Matyi2004 Junior szaki

Szia!
    132 tenyésztésből a raktárban 14 db mandulatej van. Az eredményeknél meg volt minden tenyésztésnél.
    Köszönöm a segítséget!
    Matyi 2004 Id: 41516722

16. ChocoBounty

Szia!
    Kollégám ellenőrizte.

A tenyésztésed során összesen 14 darab mandulatejet ([​IMG] ), 77 szójatejet ([​IMG]) és 41 zabtejet ([​IMG] ) kaptál.

Havasi_Gyopár és Matyi2004 kedveli ezt.
  17. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Szia Matyi2004!

A mandulatej rendelkezik a legalacsonyabb az érkezési százalékkal a tenyésztésekből, a másik két felreppenő tejéhez képest.
    Ezért is kaptál csak ennyi darabot belőle most össz visz.

Matyi2004 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Matyi2004

Matyi2004 Junior szaki

Szia!
    Bocsi nem figyeltem, hogy több féle jön. A másik farmomom 132 db mandulatej lett az első tenyésztésből. Ezek szerint ott nagy szerencsém volt.

Szia Köszi, nem figyeltem.

DITKE44, -Palika17- és ChocoBounty kedveli ezt.
  19. Ayrin67

Ayrin67 Törzsjátékos

Sziasztok!A mostani "Gombafarm"eventbe be kell adni 500db.Olajfát,de nem engedi!!!Köszönöm a segítséget!!! Ayrin67 ID: 19565775

20. ChocoBounty

Szia!
    Az olajfa termését szükséges beadni, az olívabogyót.

[​IMG]Olajfa20:00 óra
    90 TP
    3.200 CSP
    18:00 óra
    90 TP
    12.800 CSP
    12:00 óra
    180 TP
    145 FA
    61.olívabogyó150

Az event ismertetőjében szerepel az olivabogyó:
    Képernyőkép 2021-03-10 215539.png

Ayrin67, Havasi_Gyopár és -ágianyu33- kedveli ezt.