Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Shark29

    Shark29 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Másnál is vannak lefagyási problémák?Tegnap óta folyamatosan fagy a játék,egy terület bearatásához ötször kell frissíteni,de persze utána kezdhetem előröl,mert igazából nem is csináltam semmit és ugyanott van minden mit előtte volt.
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én Chrome böngészőben nem tapasztalok most problémát (s eddig sem tapasztaltam a nap folyamán)
    Tegnap este 19:30 - 20:50 között valóban nem volt elérhető a játék, de szerencsére viszonylag gyorsan orvosolták a Központban a problémát.
    Kliensben vagy böngészőben tapasztalsz most problémát? Farm név és ID hiányában csak általános válaszokat tudok Neked hozni:
    Mindenképpen javasolt az internet sebesség ellenőrzése, lehet segíthet a WiFi router /modem újra indítása - lassabb internet okozhat ilyen jelenséget, amit írtál.
    Ha böngészővel játszol, érdemes másik böngészőt is kipróbálni, illetve minden belépés előtt törölni a "sütiket" (Cookies), és ürítsd a Gyorsítótáradat. Ha nem volt mostanában CCleaneres takarítás a gépeden, akkor azt is végezd el.
    Ha klienssel játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd utána egy Ccleaneres takarítás futtatása, s utána a kliens újra telepítése.
    Ha ezek közül egyik megoldás sem vezet eredményre, akkor várom az információkat és azonosító adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Igen, én is tapasztaltam időnként egy egy lefagyást, de nem folyamatos jelleggel ahogy nálad jelentkezett.
    Chrome böngészőt használok.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ez nem csevegő topik.
    Segíteni akkor tudunk, ha megadod a Farm nevedet és Farm ID-dat is. Általános válaszomat a feletted lévő hozzászólásban olvashatod.
    A pillanatnyi lefagyásokat tudja okozni egy helyi internetes hálózati probléma is.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Bocs, nem csevegni akartam és nem is segítséget kérni, csak egy plusz információt akartram adni,
    egy időnként jelentkező problémáról.
     
  6. kakas12300

    kakas12300 Fórum-zöldfülű

    a földönkivűli kockajáték eventnél megszereztem a paszujt de nem kaptam meg az egyik kitevőt sem mi ennek az oka kakas12300 id3551660 köszönettel?
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha megszerezted a felhőt, akkor a dekorokat is megszerezted rá :)
    Az eventben (+)-os dekorok szerezhetőek, amik egyből nem rakhatóak fel a felhőre (ahogy az az event ismertetőben is szerepel).
    Előbb ki kell tenni vmelyik területre, le kell aratni a pluszként kapott jutalmat (persze, ha erre nincsen szükséged, kihelyezés után rögtön is törölheted, de akkor a plusz ajándékokat elveszíted), ha ez megtörtént, akkor töröld a területről, s ezt követően fel tudod tenni a felhődre.
    Sajnos benézni nem tudtam hozzád, mert ezzel a Farm név - Farm ID párosítással nem találtam farmot, vélhetően az ID-t adtad meg rosszul.
    Ha nem találod a dekorokat így sem, akkor kérlek, hozd a jó azonosítót.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Lindyke75

    Lindyke75 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérek. A hétvégén volt "Fürge Malom" előfizetési akció, de kihagytam annak tudatában, hogy a legutóbbi alkalommal vásárolt 2 malom kitart még egy darabig. Az akció kezdete előtt megnéztem a malom óráját és az is ezt mutatta. Sajnos vasárnapi belépésemnél már nem volt aktív a fürge malmom. Már történt ilyen esetem, de akkor azt gondoltam, "rosszul emlékszem". De most tudatosan néztem meg a hátra lévő időt. Ha csak 1 hónapra lehet megvásárolni a malmot, akkor csalóka a több malom vételi lehetőség. FA-ért vettem a malmot, a játék nem szólt a vételkor, hogy nem lehet 1 hónapnál többet venni. A több malom vételi lehetőséget én hónapnak értelmeztem a leírás szerint, amit vasárnap óta már többször elolvastam az ide tartozó hozzászólásokkal együtt. Sehol nem találtam utalást arra, hogy nem lehet több hónapot előre vásárolni. Kérlek, segítsetek megoldani a rejtélyt.
    Gazda: Lindyke75 ID: 56217751
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    Üdv: Lindy
     
  9. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia!
    A Fürge malmot többször is meg lehet venni. Én van úgy, hogy fél évre megveszem. Én pénzért vásárolok. Farmaranyért azaz 75 FA-ért annyiszor lehet megvenni amennyi farm aranyad van. Nincs semmilyen korlátozás.

    Az erő legyen veled!
     
    Lindyke75 és Luminary kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kollégám ellenőrzése alapján 2024-01-10 12:58:57-kor és 2024-01-10 12:59:49-kor fizettél elő, így összesen kettő hónapra a Turbó malomra, 2x75 FA értékben. Ez az előfizetés március 10-én, vasárnap járt le, hisz akkor telt le a két hónap.
    Előtte 2023-11-11 12:52:21-kor 150 FA értékben egy tételben vettél két havi csomagot, tehát tudod hogy működik:)(szeptember és október hónapban nem vásároltál, - ettől korábbi adatokat nem talált Kollégám a játék naplójában)

    Köszönöm:)
     
    Swartsch, klé79 és Lindyke75 kedveli ezt.
  11. Lindyke75

    Lindyke75 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget, ezek szerint rosszul emlékeztem. Legközelebb jobban figyelek. Várom a következő vásárlási lehetőséget.
    További jó játékot mindenkinek!
     
    Luminary kedveli ezt.
  12. csippike

    csippike Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget kérek szépen. Tegnap betettem egy csomó állatot a tenyész telepre, ma du. learattam géppel, de nem adott semmilyen állatot.
    csippike ID 218876393
    Köszönöm szépen.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azt hogy érted, hogy nem kaptál állatokat a tenyésztésből?
    Sajnos nem tudok benézni Hozzád, mert a megadott név és ID párossal nem találtam farmot, kérlek, ellenőrizd az adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  14. csippike

    csippike Utánpótlás-írogató

    Úgy értem, hogy 1 db állatot sem kaptam. Bocsi, elírtam az ID számot: csippike ID21876393
     
  15. Szépnyárinap

    Szépnyárinap Junior szaki

    Kérek segitséget! Tegnap beraktam tenyésztésre 132 db hollót. Ezt ma 14 óra után arattam le. Utána bekerült még további tenyésztés is, - ami szükséges. - De. most ellenőriztem a jelvényeket és megdöbbentem, hogy lehet csak 57 db madár jelvényem? Ezzel szemben van már 389 db poharam. lehet, hogy 1-2 db-ot kaptam ajándékba, de akkor is több mind 100 db-val van több poharam, mint az összes jelvényem. ezt nagyon nem értem. Kérem nézzetek utána. Köszönettel.
    Szépnyárinap ID: 18188504

    Bocsánat, beraktam a malomba az egyik gyűjteményt!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.24
    Dolphin kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm a javított adatot, így már be tudtam nézni Hozzád.
    Ellenőrzésem alapján a 2024-03-14 14:47:38-kor learatott tenyésztéseidnél mindent megkaptál, tenyésztett állatokat, jelvényeket, Farmpengőt, Bárpoharat. 115 db tenyésztésed volt beérve ebben az időpontban, ennyit arattál le.
    A tenyésztések eredményét egyesével elég sok idő lenne kigyűjteni és megírni itt. De ami biztos, hogy kaptál 115 db Bárpoharat, 16 db Halak jelvényt, 15 db Kétéltűek jelvényt, 84 Emlősök jelvényt, 62 Farmpengőt.
    Néhány tenyésztett állat: Zebrabéka 4 db, Doktorhal 6 db, Bikacápa 5 db, Csendőrhód 3 db, Ugróegér 2 db, Főzőpocok 15 db
    Megértésedet köszönöm!
     
  17. csippike

    csippike Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépe. Azért furcsa, mert vissza se tudtam nézni, h mit kaptam. De . ha azt mondod megkaptam, biztosan igazad van.
     
  18. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Az event ablakában meg kellett jelenjenek a jelvények és a bárpohár. Ezek nem voltak elérhetőek, csak az event indulása után, tehát ezeket megkaptad a tenyésztésért.
    Dolphin S-Moderátor válaszában néhány tenyésztett állatot is felsorolt. Amennyiben frissítetted az oldalt F5-tel, vagy ki/be léptél a játékba, már nem tudod megnézni a korábbi eredményt. Ez mindig így volt, tehát a jövőben figyelj erre kérlek, hogy ellenőrzést mindig a frissítés előtt végezz.
    Megértésedet köszönöm, további sikeres játékot kívánok.:)
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Synodendron

    Synodendron Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    A Becsületes munka terményes feladatsor , a tenyésztős feladatsorok között jelenik meg.
    Screenshot_20240317_232154_Chrome.jpg
     
  20. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Azt szertném kérni, hogy nézzétek már meg a játékomat mert az event meglétével nem egyertelmű a befejezést. Ezt a képet kapom. semmirevaló ID 49645828 Köszönöm előre is.
     

    Csatolt fájlok: