Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. fankostepsi

fankostepsi Haladó

Kedves Dolphin!

Igen, minden nap jelezzük, hogy a játék leginkább egy nagy határ ....
    Igen nem jeleztétek, hogy megtörtént a javítás.
    Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ilyen minőségű játéknál minek is eventeket, így többes számban elindítani?
    És még egy érdekesség.
    A vásárlási lehetőségekkel érdekes módon nincs gond.
    No comment.

Sajnálom, de már sem türelem, sem megértés.

-greycat-, Marisoli, tara100 és 4 más kedveli ezt.
  2. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    megértjük, hogy csalódottak vagytok, mert lassabban megy a Játék az elmúlt napokban. Mivel mi is játékosok vagyunk, mi is annak örülünk, ha nincs probléma a Játékban.
    A hiba elhárításában nem tudunk segíteni, az észrevételeiteket folyamatosan továbbítjuk a Központ felé. Az, hogy mikor milyen eventet indítanak, az ő döntésük.
    A játékhoz kapcsolódó panaszaitokat, kérjük, hogy a Panaszkönyvben fejtsétek ki, hogy a tényleges Segítségkérések ne vesszenek el a sok bejegyzés között. Köszönöm a Modi társaim nevében is.
    A hibák elhárításáig továbbra is megértéseteket, türelmeteket tudom csak kérni.

3. Dolphin

Szia,
    a Központtól azt a tájékoztatást kaptuk, h ma délután javításra került a Prémium pluszról Prémiumra váltók problémája. Kérlek, ellenőrizd, s jelezz vissza, ha még problémát tapasztalsz.
    Köszönöm!

4. Dolphin

Szia,
    azt az információt kaptuk a Központból, hogy a Prémiumhoz kapcsolódó hiba ma délután elhárításra került. Kérlek, ellenőrizd, hogy Nálad is helyreállt a rend.
    Kérlek, jelezz vissza, ha továbbra is hibát tapasztalsz.
    Köszönöm!

5. rybar49

rybar49 Fórumelemző

szia

nem tudom ellenőrizni, mert amikor észrevettem, hogy nem működik, akkor újból megvásároltam a prémium pluszt, majd csak akkor fogom tudni, hogy rendben van, amikor a plusz le fog járni és az addig maga előtt tolt fennmaradó prémium napok aktiválódnak.

6. papirocska

papirocska Törzsjátékos

Szia
    14 óra óta pörög a virág cc cléner ,ruter, újraindítás után sem tudok belépni . ID:7825742 segítséget kérek.

7. Dolphin

Szia,
    köszönöm visszajelzésed.

8. Dolphin

Szia,
    kliensben vagy böngészőben tapasztaltad a problémát? Megpróbáltad más módon is a belépést, mint a megszokott?
    Én Chrome böngészőben tudok ellenőrzést végezni, beérett növényeket látok Nálad:
    upload_2023-11-30_15-22-34.png
    Megértésedet köszönöm

9. Lexy73

Lexy73 Járnitanuló

Sziasztok!
    Én a kikapcsolt állapotban lévő tűzijáték hibáját szeretném jelezni. Annak ellenére, hogy ki van kapcsolva, mégis minden beszállításnál augusztus 20 van a farmomon. Köszönöm, ha jelzitek hibaként a központnak.
    Gazda: Lexy73 ID: 2894368

Caccus kedveli ezt.
  10. Dolphin

Szia,
    már jelzésre került korábban, türelmedet, megértésedet köszönjük!

11. papirocska

papirocska Törzsjátékos

Böngészőben játszom , nem töltöttem le a klienset mert nem volt szükség rá és idáig ha nehezen is de be tudtam lépni mint mindenki más. Jelezném a gépem nem régi ,Úgy hogy nem ez lehet a hiba. De akkor mi ?

12. Vilmos05

Vilmos05 Fórum nagymestere

az esőerdőben nem tudok fonalvirágot ültetni. Változott és csak a szédültön lehet?
    Most látom az ismertetőben át van húzva. Nagy kár, evvel igencsak megnehezül a játék.

13. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia!
    Igen. Itt olvashatod:
    Kedves Játékosok!

A Központ tájékoztatása alapján módosítás történt az eventben:

- kikerül a játékból az Esőerdő területe, a Fonalvirágot csak a Szédült szántón tudjuk termelni
    - ennek kapcsán változik:
    - a malomtermékhez szükséges növénymennyiség: 285 Fonalvirág kell egy malomtermékhez
    - valamint a haladási sávba beadandó Fonalvirág mennyisége

Az eventismertető módosítása folyamatban van, a beadási táblázat már frissült központilag.

Kérjük, hogy a fentiek ismeretében tervezzétek meg a Játékotokat,
    a Farmerama csapata

14. Vilmos05

Vilmos05 Fórum nagymestere

Köszönöm a választ.

15. marti1231

marti1231 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Van egy gondom, de az is lehet, hogy én néztem be és vaksi vagyok. Az Esőerdőben megpróbáltam "Talányos tiki fákat" elültetni. Volt a raktárban összesen kb. 10 db, 2 fajtából, ha jól láttam. Egyik sem jelent meg az ültetés után, viszont a raktárból eltűntek. Kliensen játszom, Windows 11 Op. rendszerben. Töröltem a klienst, (iObit uninstallerrel) Futtattam cCleanert, újraindítottam a laptopot, letöltöttem a klienst, és felinstalláltam. Ennek ellenére nincsenek meg a talányos tiki fák az esőerdőben. Szeretnék kérni egy ellenőrzést.

Gazda: marti1231
    ID: 20438775

16. szemike50

szemike50 Fórumfelvigyázó

Sziasztok! Napok óta azt olvasom többektől is, hogy lassú a játék, melyre azt a választ kapták, hogy tudnak róla. Ezért nem is jeleztem, de sajnos nem javul, hanem nálam egyre rosszabb. Belépésnél hosszú másodperceken keresztül nézem a jó tanácsot és utána, mikor belépek szintén hosszú másodperceket kell várni, amig valami történik, forog a virág, nézem a betöltő sáv százalékos kijelzésének cammogását. Jó lenne már előrelépni ebben a problémában. Nem kötekedés, de élvezhetetlen a játék. Köszönöm

klari46, fankostepsi, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  17. gazdagnő

gazdagnő Járnitanuló

Miért nem javítják ki a hibáit a játéknak? Egyre több eseményt benyomnak, de nem tesznek a fennálló probléma ellen semmit. Fagy , nem működik a betöltés és a játék sem, ez a gond! Ezzel kell foglalkozni , de sürgősen, mert a játékosok akik még ennek ellenére kitartanak , itt fogják hagyni ezt a halódó játékot és ennyi.

klari46, fankostepsi, Neni60 és 5 más kedveli ezt.
  18. mucus252

mucus252 Fórum ismerője

Sziasztok! Egyáltalán nem próbálnak javítani a hibákon? A Top óta alig működik a játék.

klari46, fankostepsi, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  19. szepesej

szepesej Törekvő

Sziasztok!
    Egyre rosszabb a játék, csak kinlódás az egész. Mikor történik már valami ?

klari46, Neni60, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  20. Dolphin

Sziasztok,
    nem tudjuk megmondani mikor fog helyreállni a játék sebessége. Ahogy leírtuk a probléma minden játékost érint, minden országban, s a Központban dolgoznak a hiba elhárításán, mi nem tudunk érdemben segíteni a megoldásban.
    Megértéseteket és türelmeteket tudom továbbra is kérni.
    Amíg nem jelezzük, hogy a hiba megoldásra került, addig igazából kár újra és újra jeleznetek, hogy "még mindig lassú", "nálam is lassú", "pörögnek a napraforgók", mert ettől nem lesz előbb megoldás, viszont a sok ilyen bejegyzés között lehet nem vesszük észre az egyéb olyan kérdéseket, amelyekben ténylegesen tudnánk is segíteni.
    A panaszok kifejtésére a Panaszkönyvben van lehetőségetek, a Segítségkérő topikokban az olyan kérdéseket, problémákat várjuk, amiben mi tudunk segíteni, Farm név és Farm ID megadásával.
    Megértéseteket köszönöm a többi Moditársam nevében is.

alex0824, szpiró61, szemike50 és 4 más kedveli ezt.