Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tigris1984

    tigris1984 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Eddig böngészőből játszottam, de nagyon nehézkesen működött a játék. Ajánlották a kliens letöltését. Abból játszva valóban megfelelő sebességű.Viszont fele méretű a képernyőn. Hogyan lehet felnagyítani?
     
  2. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Találtam a fórumban 1 GYIK-et a kliensről, onnan idézem:
    "Hogyan nagyíthatom ki a Klienst?
    Található a kliensben egy zoom (nagyítás) funkció, amelyet a játékbeállításokban találhattok meg. Ennek segítségével az ablak mérete növelhető és csökkenthető."
    Forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/Önálló-unity-kliens.20387/
    Remélem, tudtam segíteni. Jó játékot!
     
    kigyo51, aida2330, Pacis és még 1 ember kedveli ezt.
  3. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Elkezdtem az utolsó kirakómat. Elfogyott a hozzávalóm. Legyártottam pár darabot, visszamentem és eltünt amit eddig kiraktam. Úgy emlékszem arról volt szó, hogy ami kész megmarad a táblán és onnan lehet folytatni..... Segítsetek o_O GreenmesteR ID: 16533080
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valóban így szerepel az ismertetőben, hogy egy már rögzült puzzledarab nem kerülhet vissza oldalra frissítés, vagy kilépés után.

    Sajnos, azt nem látjuk, hogy mit raktál ki kilépés előtt, hiába is ellenőriznénk.
    Csak a lehívott darabokat látjuk, a még üres játéktérrel.

    Jelzem a problémát a kollégáknak, mivel tegnap mással is előfordult ez.

    Tőled azt kérem, készíts a hátralévő képek esetében képernyőképet.
    (Készítsd el a képet, mielőtt kilépsz a játéktérről. Látszódjon a Tálcán bal alsó sarokban lévő óra.)
    És hozd nekünk, ha még egyszer előfordulna a hiba.

    Remélem, többször nem fordul elő.
    Segítségedet köszönjük. :)

    Kellemes Húsvéti Ünnepet kívánok! :)
     
  5. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok! Nem lehet játszani mert akadozik a játék, így a cirkuszban sem lehet semmit csinálni!!! Minek raknak be ennyi mindent egyszerre??? Komolyan mondom, már a család is észrevette, hogy tiszta idegbeteg vagyok ettől a farmerától!!! Takarítottam a gépet, két böngészővel és a klienssel sem gyorsabb. A piac is katasztrófa! Állítsák le az egészet, amíg meg nem javítják végre, hogy élvezhetőbb legyen a játék! Így nem fog sok ember vásárolni, ha lejárnak a bónuszok és az aratógép ideje, mire valamit tudnánk aratni! >:(>:(>:(

    Na meg még annyit, hogy a szomszédaim már hetek óta nincsenek benn. 3 farmon ugyanaz a helyzet, mind itt hagyja a játékot! Gondolom az okostojások azt hiszik, hogy azért, mert kevés az event!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.24
  6. Tundeati

    Tundeati Utánpótlás-írogató

    Már megint mi történt? Nem tudok aratni mert semmi sem működik! Kapok kompenzációt a kimaradt aratásért? Vagy rendelnem kellene valamit hogy játszhassak?
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Utánajártam.
    Nincs hír problémáról.
    Nem tudom, mi történt, nálam kliensben minden rendben.

    Tavaszi szünet, Ünnep, mindenki otthon van, terhelik a nethálózatot, jobban, mint hétköznap.
    Sajnos, csak a szokásos dolgokat tudom javasolni segítségül: Másik böngészőre váltás, vagy böngészőről kliensre és fordítva, vvifi-ről kábeles netre váltás az erősebb jel miatt, router pihentetés, valamint ezek a javaslatok: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Áldott Húsvétot kívánok! :)
     
    vihence, aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  8. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    Köszönöm a válaszod. Sajnos ez nem jó hír, mert azt hiszem , már kb 13 kockát elhelyeztem. Amit látsz lehívva, az a következő adag volt, amivel be szerettem volna fejezni. Most akkor csinálhatom előről , plusz munka, ültetés :( Ráadásul a játék is nagyon lassú, nehezen tölt, mozdul meg .

    Kellemes húsvétot .
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nem veszíted el a darabkáidat, nem kell újra ültetni, csak lehívni, kirakni.
    Feletted írtam, mit tudsz esetleg tenni lassú játék ellen, mert nincs most a játékban tech probléma.
     
    vihence és Swartsch kedveli ezt.
  10. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Ma hajnalban megjelent egy " LEGESLEGBÁMULAUODABB BOLT" Van 3 farmom. Egy kliensen futóval be tudtam szedni az ajándékokat, és egy Böngészősön is.

    Én itt ezen a farmon sem kliensen sem böngészővel nem tudtam begyűjteni az ajándékokat, NEM jelentek meg a " manók " alul, amire rá lehetett volna kattintani. A 20 Csillagos érme megjelent, csak azt tudtam a boltban felhasználni. Csináltam takarítást, gép újra indítást, Iobit Uninstallerrel leszedtem a Klienst, takarítás, újra indítás. Letöltöttem a klienst, feltettem. És mindezek után sem kliensen, sem Böngészőben nem jelennek meg a manók alul, csak a bolt. Kérek egy ellenőrzést, mi a macska történhetett!

    Gazda: kbetti9393
    ID: 19838141
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Központban tudnak a hibáról és jelenleg is dolgoznak rajta. Reméljük, hogy mielőbb elérhető lesz mindenkinél a kis figurák felbukkanása és a csillagos érmék gyűjtése.
    Addig is, köszönöm szépen a türelmedet.:)
     
  12. Kata7555

    Kata7555 Aktív író

    Szia! Tegnap óta az ajándékkódot nem lehet beváltani nekem azt írja ki h nem található a rendszerbe valamit nem jól csináltam vagy ez központi hiba
    Köszönöm a segítséget
     
  13. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Köszönöm a munkádat és a tájékoztatást. Türelemmel várok.
     
    Luminary kedveli ezt.
  14. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A jelenlegi ajándékkód : HOPPYEASTER2024
    Ez 2024.04.02. 23.59-ig átvehető.

    Itt tudsz róla bővebb információt szerezni.:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/húsvéti-köszöntő-2024-ajándékkóddal.24674/
    További jó játékot kívánok:)
     
  15. Kata7555

    Kata7555 Aktív író

  16. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia, ismét!
    Nem lehet, hogy már beváltottad?
    Kérlek, hozz farmnevet és farm ID-t, hogy ellenőrizni tudjuk mi lehet nálad a probléma.
    Köszönöm:)
     
  17. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Sziasztok, az aláírásomból hogy tudnám törölni azt a linket ami a TOP helyezésemet mutatta, mert hiába megyek az aláírásokhoz ott nem jelenik meg .
     
  18. Kata7555

    Kata7555 Aktív író

    Nem hiszem h beváltottam mert az első próbálkozás után azt írta ki h nem található a rendszerbe
     
  19. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Farmnév,ID? - ha, nem hozol adatokat, nem tudunk ellenőrizni.
    Megértésedet köszönöm.:)
     
  20. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Szia!
    Én most váltottam be az ajándékkódot gond nélkül.
     
    aida2330 kedveli ezt.