Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bonba73_Gazda

bonba73_Gazda Rutinos

upload_2024-6-5_15-15-39.png upload_2024-6-5_15-16-3.png

hiba megvetem a szezonbérletet és nem mutatja az event se,se a gazdaház se egyiket se! upload_2024-6-5_15-16-3.png upload_2024-6-5_15-15-39.png upload_2024-6-5_15-15-39.png upload_2024-6-5_15-16-3.png

2. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

3. Éva0315

Éva0315 Fórumgróf

Sziasztok!
    Sajnos nem tudok belépni, egyfolytában forognak a virágok! Megnéznétek?
    Köszönettel:
    Éva0315 ID: 44903957

Végre valahára sikerült!

4. bonba73_Gazda

bonba73_Gazda Rutinos

már jó!

5. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    igen, ez a Farm ID-d.
    A játéknaplójából hozom ezeket az információkat:
    31.05.2024 - 21:40:22-kor kaptál egy Kerti ásót, ezt 01.06.2024 - 16:51:46-kor használtad fel
    02.06.2024 - 14:27:08-kor szereztél 1 Kerti ásót, melyet 02.06.2024 - 14:27:36-kor használtál fel
    04.06.2024 - 20:23:43-kor is szereztél 1 db Kerti ásót, ezt pedig 05.06.2024 - 06:14:23-kor használtad fel.
    Mindháromból Papucskosbor magját készítettél, melyet el is ültettél azt követően, hogy elkészült.
    Megértésedet köszönöm, további jó játékot!

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Kedves Játékosok!
    A játék elérésében délután (15:12 - 15.25 között) volt egy kb. 10-15 perces fennakadás, amíg nem volt elérhető az event, a szezon, lassan töltött be a játék, de szerencsére a Központban a felmerült problémát gyorsan elhárították.
    Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk Mindenkitől!
    További jó játékot!

7. *Gizus*

*Gizus* Utánpótlás-írogató

Jó napot! Szeretném megtudni, hogy a gereblye, a pikniktakaró, meg még pár termény miért megy nagyon alacsony áron a piacon. Jelzem, hogy ezekből egy sincs kitéve pont a leírtak végett. Valami hiba lehet?! Köszönöm a választ!

8. Luminary

Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Egy piac van, ahol ezeknek a terményeknek nagyon alacsony az ára, valószínű, hogy pont azon vagy. ( én is:)) Piacos topikban lehet olvasni, hogyan lehet valaminek feltornázni az árát. Egyszerű vásárlóként ez nem könnyű feladat, hisz jó pár terményt kellene beáldozni nyomott áron, mire valami eredményt el lehetne érni.
    Esetleg kérdezz körbe a piacos topikban, hogy kinél mennyi jelenleg ezeknek a terményeknek az ára. Tudom ez nem vígasz sem annak aki el szeretne adni, sem annak, aki vásárolna, de nincs mit.
    Piacos topik: https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/
    Megértésedet köszönöm.:)

SnéDóri kedveli ezt.
  9. *Gizus*

*Gizus* Utánpótlás-írogató

Köszönöm válaszod! Inkább kivárok! Üdv!

Luminary kedveli ezt.
  10. ..Sarah9..

..Sarah9.. Junior szaki

Sziasztok! A mai borostyán begyűjtésnél sajnos azt tapasztaltam, hogy nem adta hozzá a rendszer a 15 követ a meglévő 5-höz. Vajon miért és hányszor történhetett ez meg az előző napokban is, mert nem figyeltem erre és csak pár napja kezdtem kirakni a képeket? Legyetek szívesek ennek utána nézni és orvosolni! Köszönöm előre is. ..Sarah9.. ID 45541551

11. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám ellenőrzése szerint eddig 255 borostyánkövet gyűjtöttél be.
    Ebből a puzzle kirakására felhasználtál 220 darabot, további 30 darabot a felhő kiváltására fordítottál.
    A raktáradban 5 db Borostyánkő van jelenleg.

A játékot a Fő farmon kezdted, a zöld különleges mezőt feloldottad 2024.06.01-én, 14:19:19-kor.
    Mostanáig 27 alkalommal arattad le.
    A következő terület a Teliholdas világ volt, itt a különleges mezőt 2024.06.04-én 04:27:48 - kor aktiváltad.
    Jelen időpontig 17 x arattad le.
    Az utolsó, Bahamás különleges mezőt 2024.06.06-án, 14:04:33-kor aktiváltad és mostanáig 7 alkalommal arattad le.
    Összesen ez 51 x 5, azaz 255 db Borostyánkő.
    A különleges mezők következő aratása 12:35 -kor esedékes.

Látható tehát, hogy semmi gond sincsen a jóváírásokkal. :)
    Én sem tapasztaltam hibát, pedig már csak két képet kell kiraknom az event befejezéséig. :)

-ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  12. ..Sarah9..

..Sarah9.. Junior szaki

Kedves Othep! Feleslegesen nem szoktam ide írogatni. Reggel fél 8 körül kezdtem összegyűjteni a borostyánokat! Mielőtt kezdtem, akkor 5 kő volt és az tűnt fel nekem, hogy a begyűjtésnél nem növekszik a számlálója. ezért kértem a segítséget. Semmiképpen nem akarok vitatkozni, de ezután jobban oda fogok figyelni ezekre a dolgokra. Nem nagyon szoktam időhiány miatt olvasgatni sem, de ma olvastam azt is, hogy akadozó lassú a játék és ez a jelenség nálam is fennáll, meg a belépési akadályok is régóta, de türelmesen kivárom és már le sem írom, mert nem történik semmi akkor sem. Végülis nem kötelező játszani sem, 236. szinten is abba lehet hagyni, de bizony ez már nem igazán szórakozás kategória. Senkit sem akarnék megbántani, csak le. kellett írnom. További szép hétvégét kívánok! Üdvözlettel egy farmfüggő gazda.

galagonya51 és Bolygóhollandy kedveli ezt.
  13. Othep

Szia ismét.

Felkerestük a Központot a problémával.
    Válaszuk szerint nincs probléma a farmodon, megkaptál minden learatott borostyánt.
    Ennél többet sajnos nem tudunk tenni, jó ötletnek tartom, ha jegyzetelsz.
    Az viszont előfordulhat, hogy a számláló nem reagál azonnal, de, ha mondjuk átlépsz másik területre és vissza, akkorra megjelenik a helyes érték.

Köszönöm a türelmedet.

Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Lenczy

Lenczy Fórumfelvigyázó

Szia!
    Felhő kész+ a 3 dekor, ám nem tudom kirakni, visszairányít a kirakóshoz. ID:6689151

15. Luminary

Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Áthoztalak a segítség kérő topikba, kérlek legközelebb ide írj, hogy segíteni tudjunk.
    Nem a kirakóssal van baj, a dekorokat már megszerezted. Nem tudod őket mire felrakni, mert a felhőt még nem váltottad ki.
    Vissza kell lépned az Ősi utak területére és a három út találkozásánál aktiválni a felhőt, 30 db Borostyánkő beadásával.

Az eventismertetőben ez a 18-as mező.
    Sok sikert!:)

-ágianyu33-, Lenczy és Swartsch kedveli ezt.
  16. Lenczy

Lenczy Fórumfelvigyázó

Köszönöm szépen!

aida2330 kedveli ezt.
  17. vukicsgabi

vukicsgabi Aktív író

Sziasztok. Nem tudom másnál hogy működika farm, de nálama játék sebességéhez viszonyítva a csiga sprint világbajnok!!! Reggel közel másfél óra alatt végeztem az aratással és a vetéssel Géppel!!! Ehez már egyszerűen nem találni szavakat.

18. Pandapoc♥

Pandapoc♥ Fórumprofi

Sziasztok. Pár napja gondolkozom, hogy írjak-e valamelyik topikba. Láttam, hogy mások is írtak már ezügyben. A farm napok óta nagyon nagyon lassú. Amikor aratok a vetésnél, locsolásnál olyan mintha nem lenne víz. Elkezd villogni az összes föld, mint amikor etetésnél nincs elegendő táp az állatoknál. Nos, vizem van. Prémium tagsággal kifogyhatatlan mennyiség. A gépem 2 hónapos új Pc. A netem a lehető legnagyobb. Gépen takarítás, sütik törlése megvolt. A hiba nem nálam van, de létezik. Azt gondolom, hogy ennek ennyi év után már nincs helye ebben a játékban. Lassulás, hibák. :(:sleepy:

PapaMangó kedveli ezt.
  19. Othep

Szia.

Ennyit tudok sajnos csak ezzel kapcsolatban írni: https://board-hu.farmerama.com/thre...és-haladók-részleg.19474/page-43#post-1389281

Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Pandapoc♥

Pandapoc♥ Fórumprofi

Szia. Köszönöm, hogy reagáltál. Ha ez egy központi módosítás eredménye, ez a jelenlegi információk alapján így fog maradni akkor ezt nagyon nagy problémának tartom. Azért többen markánsan kitartunk 2010 óta, veszünk dolgokat és ez nem az a változtatás amit én elviselhetőnek tartok. Remélem ezt visszavonják. Számomra ez nem elfogadható és rettenetesen zavaró. Ez nem nektek szól kedves modik. Legyen szép estétek.

DTM11, Swartsch, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.