Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MonaLisa1954

MonaLisa1954 Fórum-zöldfülű

Azt tudom, Minden anyag meg van hozzá, megyek építeni, rákattintok ahogy kell a kérdésre is és nem adja a műhelyt.

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia MonaLisa1954!
    A városban, a műhelyben kiválasztod a pandát, és kijön a műhelyablakban kijön az rész, ahol a kép közepén levő jobbra- balra mutató nyilakkal ki tudod választani azt a terményes ólt, amit szeretnél megcsinálni. Utána rákattintasz az Építés gombra, és ha valóban megvan minden hozzá, akkor megépül a kiválasztott ól, amelyet azután a menüben megtalálsz.

upload_2021-5-12_13-15-48.png

Értelemszerűen, ha színeset szeretnél, akkor annak az alapjával kell kezdeni, hogy legyen mire ráépíteni az ólnak a színes változatát.

3. MonaLisa1954

Köszönöm a választ, pont így csináltam, ki adja a kérdést is, rákattintok, hogy igen, még sem kapom meg az ólat, közben a gépet is újra indítom, de sehol semmi.

4. Havasi_Gyopár

Szia!
    Kérlek add meg a farmnevet és annak az ID számát, ahol ez a probléma fennáll, hogy megnézhessük.

5. maya

maya Fórumlakó

Szia, nem tudom megvenni a kis kalózkosarat, mert nem aktiválja a paysafekardot a játék.
    Kérek segítséget. A nagyobb kosarat viszont megtudnám venni de nem szeretném.
    ID:40511477

6. MonaLisa1954

Sőt a strandtörölköző-szövőgép műhelyt sem tudom kiváltani, pedig minden meg van hozzá, ID:1766074 IstvánKirály54 ID:35636659, tündérkert54 is az enyém, de sajnos nem tudom azID számot, köszönöm a sgítséget.

7. Havasi_Gyopár

Szia!
    Megnéztük mi is, próbavásárlással, és sajnos egyelőre hibaüzenet jelenik meg a kis kosárnál. Jeleztük a központba, várjuk a választ.
    Szerintem egyelőre gyorsan szaporítsd fel azt a vetőmag mennyiséget ami van.
    Reméljük hamar megoldódik a probléma.

maya kedveli ezt.
  8. Ecóka2

Ecóka2 Fórumlakó

Kedves Moderátorok!
    Halak tenyésztésekor 52 tenyészet helyett csak 12 db jelvényt kaptam. Nem az event ismertetőnek megfelelően az 52-őt.
    Emlősből 80-ra kaptam 80 jelvényt és még 12 hüllő jelvényt is kaptam.
    mamuska_tanya ID 20193605. Egyelőre leállok a tenyésztéses eventtel.
    Köszönöm, hogy utána néztek!
    • Halak tenyésztésekor garantáltan kapunk egy halak jelvényt. [​IMG]
      • Halak tenyésztésekor kis eséllyel hüllők vagy emlősök jelvényt is kaphatunk.

9. Havasi_Gyopár

Szia!
    (Nekem simán elkészültek a törülközőgyárak is.)
    Kérlek egyértelműen írd le, a farmnévhez tartozó ID számokat, mert a vessző írásjel előtt egy név van két ID-vel, a tündérkertnek meg nincsen ID-je, hogy megnézhessük, hol a hiba.
    Az ID számot kliensben itt tudod megnézni, a beállításoknál katt a két fogaskerékre, utána a villáskulcsra, és kijön ez az ablak: Farmnév,ID-kliensnél..png
    Remélem sikerül.

10. mamaka54

mamaka54 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    A Bahán elkezdtem az eventet, kiválasztottam a hosszú érésű növényt, de a tollak nem érkeztek meg! Így nem tudom a vetőmagot
    megtermelni.Már többször kiléptem, és semmi!
    ID 23807409

11. Havasi_Gyopár

Szia!
    Türelmedet kérjük, amíg a nyomozás folyik.

Ecóka2 kedveli ezt.
  12. maya

maya Fórumlakó

Köszönöm.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

Szia!
    Kérlek, menj be a malomba, ott vár rád a lekeverendő vetőmag-alapanyag.
    Ha nincs ott, akkor szólj kérlek.

14. Havasi_Gyopár

Szia!
    Az arra jogosult kollégám megnézte, és megállapította, hogy juhokat tenyésztettél, a halas és a hüllős jelvények grátisz, pluszként jöttek meg hozzád.
    Javaslom, hogy nézd meg a pajtában az "egyéb" fülön, hogy mivel hogyan állsz, és az alapján indíts el új tenyésztést a jelvényekért.
    Ügyelj a kiválasztásnál az egyes állatok grafikáira, nehogy esetleg más kategóriájú állatot indítsál, mert azok nem adnak jelvényt.

15. Havasi_Gyopár

Szia maya!
    Helyreállították a kalóz- kiskosaras vásárlási problémát, ha még aktuális.

Utoljára szerkesztett: 12.5.21
  16. tündérkert54

tündérkert54 Fórum-zöldfülű

Küldöm Az ID számokat, ID: 44494139, ID:35636659, ID.1766074.

17. Ecóka2

Ecóka2 Fórumlakó

Köszönöm, hogy utána néztetek. A 80 juh mellett 52 halat is beraktam. Ott volt a tenyészháznál a felkiálló jel, hogy több nem fér be. Lehet, hogy korábban léptem ki belőle és a második 52 hal betevést nem érzékelte. A jelvényeket az egyéb fülön láttam, mindég ott ellenőrzöm az eredményt. Akkor most folytatom a tenyésztést. Mégegyszer köszönöm!

18. MonaLisa1954

Köszönöm a segítséget, meg vannak a műhelyek.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. -Ági48-

-Ági48- Utánpótlás-írogató

Kedves Moderátorok!
    Nem tudok aranybanánt vásárolni a szezonális árucikkeknél.
    ID 30477826
    Köszönöm előre is a választ :)

20. GN12

GN12 Aktív író

Sziasztok
    A 777-es hozzászólásban kértem segítséget. Kb. 2 hetente eljátsza velem mióta új a játék. Van rá megoldás?
    Köszönöm
    GazdikNóra ID: 52108065