Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ágnes26

Ágnes26 Utánpótlás-írogató

Mai nap 15.00 h körül vásároltam 2 db Kis kalóz kosarat, melyet még mindig nem kaptam meg. Előre is köszönöm a segítséget. ID: 54751790

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia -Ági48-!
    Az aranybanán akció indításával kapcsolatban probléma merült fel, de már elhárították.
    Egy ki -belépés után remélhetően tudsz már vásárolni.
    Ha mégsem, akkor szólj, kérlek, hogy a központ felé intézkedhessünk.

Szélcsengő1 és -Ági48- kedveli ezt.
  3. -Ági48-

-Ági48- Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a választ :) Sikerült vásárolni :) Üdv

4. Havasi_Gyopár

Szia!
    Megnézte a paszulyodat az arra illetékes kollégám, és azt tapasztalta, hogy rendben van.
    Ellenben a rendszeres CCleanerrel való takarítás sok bosszúságtól meg tudja az embert kímélni.
    Aztán nagyon lényeges, hogy ne akarjunk túl gyorsan aratni, idő kell ahhoz, hogy a szerverig el tudjon jutni a jel.
    Legyél kicsit türelmesebb - várd meg ameddig betölt megfelelően a kedvencek felülete a paszulyon. Amikor megnyitod a paszulyaratót, akkor megváltozik a szám az arató felületén: mutatja, mennyi felhősor van a kedvencek résznél. Ezt mindenképp meg kell várni, hiszen akkor már biztos, hogy a kedvencek részt aratja majd a paszulyarató.

-ágianyu33-, GN12 és ChocoBounty kedveli ezt.
  5. babi358

babi358 Fórumszaki

Sziasztok !Csak egy kis segítséget kérek, melyik bónusz rövidíti a tenyésztési időt? légyszi !!!!

6. Havasi_Gyopár

7. -sanele-

-sanele- Törekvő

Sziasztok!
    A játék a sok eventtől borzalmas. Hiába a takarítások,frissítések,ki-belépések. Rengeteg idő,hogy legalább 1x végigmenjek a farmon.
    Ha tudtok segíteni,megköszönöm. ID:19987092

magika kedveli ezt.
  8. IstvánKirály54

IstvánKirály54 Fórum-zöldfülű

A rendes farmon kerestem, nem a bahán

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum félistene

Szia ! A pálcika hegyező műhely a Bahán található, nem a farmos területen.

10. Havasi_Gyopár

Szia -sanele-!
    Sajnos így a távolból nem tudunk neked segíteni.
    Kérlek nézesd meg a gépedet egy szakemberrel.
    Lehet, hogy talál olyan, a háttérben felesleges programot, amit le lehetne állítani.
    Vagy javaslatot tesz kapacitásbővítésre.
    Én is naponta takarítom a gépemet, és gyakran használom az F5-öt is, de aztán pillanatok alatt visszatölt.
    Megszólítás javítva
    Havasi_Gyopár

Utoljára szerkesztett: 13.5.21
    jófarmerlány kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

Szia, hát utólag, sejthető volt.
    A lényeg, hogy mindened megvan, megtaláltad.

12. hajasbab

hajasbab Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Szeretnék kérni egy kis segítséget. Lebontottam a Szüret 2014 felhősorról a gesztenye bambit, és most nem találom sehol.
    Már végigpásztáztam az összes területet. Esetleg eltűnt?
    Előre is köszönöm, ha rájöttök, mi történt!
    ID:23873975

13. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem tűnt el, csak rá raktad a mostani horgászós event felhőjére a dekort.

14. Havasi_Gyopár

Szia hajasbab!
    Tegnap már kaptál választ itt.
    https://board-hu.farmerama.com/posts/1199701/
    Kérlek, legközelebb egy dologra irányuló kérdést csak egyszer, egy helyre írjál.
    Vagy, miután olvastad a választ, a másik helyen illik törölni a kérdést, hogy ne dolgozzanak a kollégák duplán.
    Köszönöm az együttműködésedet.

15. karesz

karesz Aktív író

karesz2111 ID: 2813566 Sajnos nem működik az alkimista műhely. Nem tudok gyógykenőcsöt gyártani. Ki-be léptem, takarítottam, semmi.

16. Havasi_Gyopár

Szia karesz!
    Sajnos a műhelyeknél esetenként fennáll az a probléma, hogy nem jelennek meg a receptúrák, és így nem tudunk gyártani minden terméket.
    Ilyenkor azt javasoljuk, (mi is ezt tesszük), hogy a mesterségen belül átlépkedünk, majd vissza, ha ez nem elég, akkor másik mesterségbe is, majd vissza.
    A takarítás mindenképp hasznos, csak nem mindig elég.
    Remélem ezzel a lépkedési szisztémával sikerül elérned, hogy gyárthasd a termékedet.

-ágianyu33- és karesz kedveli ezt.
  17. -sanele-

-sanele- Törekvő

Köszönöm,ezt én is gondoltam,de sajnos nem vagyok abban a helyzetben, hogy gépre költsek. Viszont játszani én is szeretnék, ha már ennyi évet rááldoztam. Bocsi,de -sanele- vagyok. Üdv!

18. Havasi_Gyopár

Szia -sanele-!
    Elnézést kérek a név elírásáért. Mentem is javítani mindjárt.
    Talán a családban tudna valaki segíteni legalább átnézni a gépedet, mert nem biztos, hogy sokat kellene rá költeni, de a szakember legalább meg tudja mondani a lehetőségeket. Az alapján úgyis te döntesz, hogy mit választasz.

19. -sanele-

-sanele- Törekvő

köszönöm.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. Cukibogyó

Cukibogyó Járnitanuló

helló! Az összes kacsa kata turbótrágyám eltűnt mára :( Valaki meg tudja mondani, hová is lették? Nem használtam el, az biztos! Sőt, fám is van, ami ezt termeli. Nem értem! Köszönöm a segítséget!!!
    Cukibogyó ID: 2095501