Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. moncsiárpi

    moncsiárpi Aktív író

    a tenyésztésnél----------az első----beadás-----pillangó-----nem ---értem-----miért---nem ----lehet----beadni.
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t is.
    Ha rendelkezel megfelelő mennyiségű Pillangóval, s az első ablakod aktív (megjelenik két nyíl), akkor zöld a Szállítás gomb, erre kell rányomnod:
    upload_2024-2-15_16-47-35.png upload_2024-2-15_16-47-59.png
    Ha nem sikerül, akkor kérlek, hozz azonosító adatokat, hogy benézhessek Hozzád. A képek nem Nálad készültek.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. gombosdoboz

    gombosdoboz Fórum-zöldfülű

    A jobb oldalon a farm mellett reklámok vannak.Ezért ilyen borzalmas?
     
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mi a borzalmas? Kifejtenéd, mire gondolsz?
     
  5. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Sziasztok!A kérdésem az lenne mire kell tenni a SZEZONKITÜNTETÉS-FEJLESZTÉST?? Köszi a választ!
     
  6. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Próbálj meg Eiffel- torony lábának környékére kattintani, nekem is ott hozta be az emlős ablakot.
     
    tbetty77 kedveli ezt.
  7. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    marcsi5556 kedveli ezt.
  8. Kata7555

    Kata7555 Aktív író

    Szia ! Többször próbáltam a Szerelem városa eventbe az ablakokat megnyítni de nem lehet , ez csak nálam van vagy központi hiba Köszönöm a választ
     
  9. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórummogul

    Modi légyszíves linkeld be nekem azt nem találom szeretnék venni alapállatokat meg tenyészállatokat és nem találom hol van
     
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!


    Jelenleg nem tudunk ilyen jellegű hibáról. Kérlek próbálj meg az egyes haladási sávok feletti területeken kattintani az egereddel, amikor átváltozik kézre az egérmutató.
     
  11. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Link hozzá:

    GYIK - A megújuló piac | Farmerama HU


    A városban a piacra kell menned, és ott tudod beállítani, hogy mit szeretnél látni:
    upload_2024-2-15_18-43-9.png

    Állatok: (menj a zölddel jelölt sávra, alapesetben mindig a növényeket mutatja)

    upload_2024-2-15_18-43-35.png

    Tenyészállatok kiválasztásához:

    upload_2024-2-15_18-44-53.png
     
    pecástündér kedveli ezt.
  12. tbetty77

    tbetty77 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen!
     
    Enike** kedveli ezt.
  13. -keti-51

    -keti-51 Fórum-zöldfülű

    Én sem tudtam még egyetlen egyszer sem bejutni .Sem az eventablakból, a felhőről is próbáltam. Bárhonnan próbáltam, mindig kidobott.
     
  14. Marika44

    Marika44 Járnitanuló

    SparrowC és aida2330 kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Modi!
    Nem áll meg az a csónak hiába kattintok rá.Már 2 ablakkal végeztem, de nem akarja a harmadikat ideadni.
    ID 17621761 Név Koppantyú90
    [​IMG]
     
  16. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    upload_2024-2-15_19-45-59.png

    Fehér körrel jelzett területre próbálj meg kattintani. Kérlek, próbáld meg.
    Köszönöm!
     
    Koppi, -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Csak jelzem,hogy a bagolynál már megint kicsillagozz 1-2 szót. Vagy ez még nem lett javítva?
    Mert az utóbbi időben már nem láttam csillagokat, de tegnap és ma is kicsillagoz 1-1 szót.
     
    ricsi908 kedveli ezt.
  19. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    SparrowC kedveli ezt.
  20. KovácsMF

    KovácsMF Járnitanuló

    Sziasztok! A tenyésztésnél hiába jelölöm ki a megfelelő mennyiségű tenyészteni kívánt állatot nem indul el a tenyésztés csak farmarany ellenében. Kovacsmf I.D.:11455360