Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Nem aktív a tenyésztő robotod.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. KovácsMF

    KovácsMF Járnitanuló

    Köszi ,hogy foglalkoztál velem de aktiválva vannak a szezon munkásaim és még ilyen problémám nem volt. Nem kellett külön tenyésztő robotot kiváltani.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. ayala66

    ayala66 Junior szaki

    Sajnos hiába kattintok, semmi...
     
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves marcsi5556!

    Kollégám ellenőrzése alapján az Alap Szezonkitüntetés dekorodat a Főfarmom találod felül, középtájt. Erre tudod rátenni a fejlesztést.
     
    Sali~*.* és marcsi5556 kedveli ezt.
  5. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves KovácsMF!

    Kollégám ellenőrzése alapján aktív a tenyésztőrobotod és minden rendben van nálad.
    A kép nálad készült:
    upload_2024-2-15_22-8-52.png

    Kérlek próbálj meg ki/be lépni, frissíteni és ha nem működik továbbra sem, akkor gépeddel lehet a gond, így kérlek az alábbi lépéseket csináld végig:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Kérlek jelezz vissza, hogy megoldódott-e!

    Köszönöm!
     
    Sali~*.*, Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ebben a topikban várjuk a kicsillagozott szavakat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/levelezési-szűrőrendszer-szavak-jelzése.24395/
    Mivel nem írtad, hogy melyik szó lett problémás, nem tudom, hogy volt-e már korábban jelezve, vagy sem.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* és Ninett79 kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Farm név és Farm ID nélkül sajnos nem tudok többet segíteni, mint az általad beidézett, Kollégám által adott segítség.
    Az Eiffel torony lábánál kell kattintani, lassan húzd az egeret, hogy a nyíl átváltson kézre.
    Ha nem sikerül továbbra sem, akkor kérlek hozd a Farm neved és Farm ID-dat, hogy benézhessek Hozzád!
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t.
    Kliensben vagy böngészőben tapasztaltál problémát?
    Melyik eventbe nem tudtál bejutni? Honnan dobott ki?
    Köszönöm, ha hozod az adatokat, és pontosítod a problémádat.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a panaszládában találtam azonosító adatokat, ott is volt egy bejegyzésed, így áthoztam ide, a helyére. A Panaszláda nem alkalmas hely segítségkérésre, kérlek ilyen jellegű kérdéssel, segítségkéréssel mindig Segítségkérő topikot keress fel, azonosítóadatokkal, itt kapsz a leggyorsabban segítséget.
    Ellenőrzésem alapján sikerült megtalálnod a megfelelő pontot, mert már több tételt is beadtál a középső részben:
    upload_2024-2-15_23-32-35.png

    A kép Nálad készült az imént.
    További sikeres játékot!
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. KovácsMF

    KovácsMF Járnitanuló

    Köszönöm a fiam megnézte a tenyésztés megy de lassú a játék. A lassúság nála is meg van más gépen, úgy hogy az nem géphiba (napraforgó, homokóra)
     
  11. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen! Sikerült!
     
    SparrowC kedveli ezt.
  12. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Sziasztok! Valami furcsa dolgot észlelek, mégpedig, hogy ilye rózsaszín foltok jelennek meg a farm különböző területén!
    ID: 32574067

    Köszönöm
     
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Titokzatos85!

    A probléma fent állt pár percig, de a Központ gyorsan megoldotta és már minden rendben működik. Kérlek frissíts (F5) és minden rendben lesz.
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumlakó

    Köszönöm.
    Köszönöm.
     
    SparrowC kedveli ezt.
  15. gazdalaura

    gazdalaura Utánpótlás-írogató

    Szia! Tegnap 22 óra elött vettem valamit 400 farmpengőért aminek valamelyik területemet kellett volna kitísztani! A világítő toronyhoz elméletileg! A farmpengőt el is vette .De nem történt semmi, a többi területen sem. Nézd meg nekem kérlek! Köszi id.: 3474899
     
  16. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Problémád elvittem ellenőrzésre. Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, válaszadásig türelmed és megértésedet kérem.
    Köszönöm!
     
    Dolphin és gazdalaura kedveli ezt.
  17. gazdalaura

    gazdalaura Utánpótlás-írogató

    Szia! Még nem láttam a neved eddig a módiknál! Kívánok sok szerencsét és KÖTÉL-idegeket neked
     
    Othep és Luminary kedveli ezt.
  18. Alize

    Alize Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálam a Gazdakörben a 2.ik szinten nem engedi leadni az eventnövényt! Pontosabban: 2850-et kér, van 1424-em és nem tudom beadni. Viszont a Bonbonos kosarakat engedte... Le is adtam a 115 db-ot. (A többi farmomon nincs ilyen probléma)! Itt tegnap óta ez a helyzet! Mit csináljak? ID: 54710257 Név: Calibaby
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A gazdakörbe részletekben történő beszállítás" engedélyezve van a farmodon a Beállításokban?
    További beállítások fül és legalulra kell görgetni.

    upload_2024-2-17_10-40-18.png

    Jelezz vissza, kérlek.
     
    -ágianyu33- és Alize kedveli ezt.
  20. Alize

    Alize Utánpótlás-írogató

    Szia. Igazad van, ez volt a gond! Köszönöm szépen a segítséget!
     
    Othep és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.