Visszajelzés Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    85. sorig jutottam el, sok alacsony pontszámmal. Nagyon szeretem a kockapókert, ez lehetne többször is, de több dobási lehetőséggel.
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszönöm ezt az eventet, nagyon élveztem vele a játékot.

    Eddig jutottam el: [​IMG]

    A grafikája csodaszép lett, a boltból kiemelhető volt minden ami fontos nekem.
    Örülnék, ha lenne sok hasonló event :):inlove::D:inlove:
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Sajna vége a pókerezésnek, sajnálom, hogy csak napi 6 játékot lehetett játszani, nyugodtan felezhették volna az időt, mert így számomra épp az event legjobb részével alig lehetett játszani.
    Kiváltottam mindent, még azt is amit nem terveztem, de játszottam végig:)
    [​IMG]
    Utolsó játéknál még reménykedtem a 3-as flös-be:p
    [​IMG]
     
    maszilva, rozo52, ulmo12 és 7 más kedveli ezt.
  4. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    mégis csak sikerült! 13440 pontom lett.
     
    -ágianyu33-, ulmo12, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kell vennem egy új egeret , és be kell fásliznom az ujjam , mert sikerült 70 farmon kiszedni a minijátékkal 70 db neon ólat .

    Ezek lettek , itt tételesen felsorolva .

    Asszem , nagyobb meló lesz a csere , de az már másik történet lesz .
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.23
  6. erko63

    erko63 Járnitanuló

    Sziasztok! Elégedett vagyok, sikerült 13520 pontot gyűjtenem és csak pár variáció maradt ki.
    [​IMG]
     
    stb_farmer, mamszi5107, ulmo12 és 5 más kedveli ezt.
  7. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok :)
    A végére értem én is, pedig nem bíztam benne.
    De ennek a Mufurcnak nem lett vidámabb a feje, ugyanolyan sunyi, sanda fejet vág mint az első nap :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.23
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.
    Igen nekem is 13470 pontom lett pedig nem hittem benne. :)
    Mondjuk én vidámabb lettem ;)xDha a Mufurc nem is:D
    A végén csak a csillagok maradtak mint kiváltani való,o_Omondjuk ki tudja lehet megint kell majd 2500:music:;)xD
     
  9. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Végül 14260 pontom lett, az 1-es póker, a 4-es és 6-os flös nem jött elő.
    Mindenkinek gratulálok! Akinek még van dobása, gyorsan játssza el, a szerencse még bejöhet az utolsó percekben is. :inlove:
     
    maszilva, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  10. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    A végét sajnos elbénáztam :-(

    Nem lett elég az Ünnepi koszorú a Libikóka kiváltásához (elszámoltam magam délelőtt), az utolsó kockázásokért kapott 30 csillagos érmét már nem tudtam beváltani, mert eljött a 14:00 óra - igen, igen tudom, hogy nem szabad kicentizni a végét, de most így sikerült.
    A kockázásban 8320 pontig jutottam, ennek örülök - meg persze mindennek, amit ki tudtam váltani, az egyes pályán :)))

    Gratulálok mindenkinek, aki befejezte, vagy eljutott addig amíg tervezte, én a magam számára levontam a tanulságokat.

    Nagyon jó event volt, remélem lesz 2023-ban több ilyen is :)
     
  11. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Sziasztok!

    Nagyon utolsó pillanatban zártam le az eventet, mert még érett az Ünnepi koszorú, és még le tudtam szedni a 24 órás kockákat is. :)
    Megyek, beüzemelni a felhőket.
    Amit lehetett kiszedtem a Csillagos érme boltból, 1 db érme maradt gazdátlan. A matricáért kicsit sajnáltam a 8 érmét, azért egyet kiváltottam emlékbe az élményért :)
    Nagyon jó kis event volt, kár, hogy az Ünnepek alatt nem tudtam többet a farmon lenni, akkor tovább is juthattam volna a kockázásában, mint 9220 pont. :inlove:
    De nagyon sok mindent sikerült szereznem az event alatt, kisgazdaként ez is nagyon tetszett, s bár a leírás alapján először nagyon bonyolultnak tűnt, nem is volt az :inlove:
    Telihold - sima farm - baha volt az event gaz ültetési sorrendem, s tegnap kezdtem termelni az ünnepi koszorút. Szerencsére menet közben kaptam a keréktől termény bónuszt, nagyon örültem neki :)
    Gratulálok Mindenkinek az elért eredményhez!
     
    ulmo12, maszilva, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  12. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A „Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot event véget ért.


    Az event végeztével a csevegő topic is zárul!
    Köszönjük a tapasztalataitokat, az egymásnak nyújtott segítő posztokat!
    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.