Visszajelzés Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Sziasztok,

    Jól értelmezem az 1. ösvényt, hogy az eventnövényen kívül elég 110 gömbdísz, hogy elkezdhessük a következő eventgaz termelését? Az ösvény legvégén található 25-28-as gömbdíszek ráérnek akkor is, ha már minden evengazt letermeltünk és beadtunk, azaz kivégeztük az 1. és 2. ösvény feladatait is?
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Köszönöm az event tervet... e szerint fogok haladni!
     
    PZoli64, retek.katalin és ildiko44 kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Nagyon szuper a leírás! Kérdezném, mennyi időre és mivel, hova dugod el a f.ágat? Ilyet még nem csináltam, így nem tudom. Válaszodat köszönöm szépen!
     
  4. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Itt találsz erről egy részletes leírást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hogyan-vidítsunk-fel-egy-mufurcot-event-csevegő.23122/page-2#post-1296217
    Én a baha-malomban elindítok minimum 100 pandatápot, az utána levő rekeszben indítok az első területhez való eventes hozzávalót, így "rejtegetem" a fenyőágakat.
    Ha felszabadul a második terület hozzávalója, akkor kitörlöm a rekeszből előbb a fenyőágas cuccot, mert abból már csak a fenyőág kell, a másik hozzávalóhoz kell majd felhasználnom, a másik területhez. Kitörlöm a pandatápot is, és azonnal indulhat az új eventes cucc keverése. A harmadik területhez ugyanígy lehet gyűjtögetni.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.22
    maszilva, inanna11, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Nagyon kedves vagy, hogy reagáltál. Érdemes közepes kosarat venni, vagy ezzel a dugdosással megoldható a gyűjtögetés? Kezd a káosz rendeződni fejemben. Akkor ahogy írtad előzőleg, indítom a Bahát. Ja: a kockázást mikor kell csinálni? A végén, közben? Elnézést a sok kérdésért!
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  6. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Szívesen segítek, elvégre nem takaríthatok megállás nélkül egész nap! ;)
    A "dugdosás" működik kosárvásárlás nélkül is.
    Főleg azért indítok a Bahával, mert így a leghosszabb érésű növényre tudom maximálisan kihasználni az éréscsökkentő felhőkkel felturbózott szupertrágyát. Gondold át, hogy Neked is ez lesz-e a legjobb kezdés.
    Kockázni bármikor lehet, ha már van Ünnepi kockajátékod. A legelsőkhöz a feladatsor teljesítése során jutsz majd.
    Kérdezz bátran, úgy tapasztalom, nagyon sok itt a segítőkész "gazdatárs".
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.22
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    A koszorúk "vetőmagja" mindkét malomban lekeverhető.

    Én Syljához hasonlóan a Baha malom első rekeszébe beteszek 100 db pandatápot. A lényeg, hogy valami jó hosszú keverésű tápot tegyél be. A második rekeszbe is valamilyen hosszú lejáratú tápot tegyél. A harmadik rekeszbe tedd be az éppen aktuális gyertyával a fenyőágat. Ha megkapod a következő 5 db ágat, akkor ezt a koszorú keverést töröld és az öttel növelt adagot tedd be újra.... és így tovább.
    Amikor végeztél az egyik szakasszal akkor megkapod a következő gyertya fajtát. El ne téveszd, hogy az új koszorút az új gyertyával tedd be a malomba.
    Én nem szoktam törölni ahosszú lejáratú táp keverését. Az új vetőmagot mindig a másik (farmos) malomban keverem be. Abban olyan tápokat keverek, hogy mikorra kell, szabad legyen. Ez után jöhet újra a dugdosás a harmadik növényhez a baha malomban. Gondoskodj róla, hogy a malomban az eldugott ágak előtt mindig legyen bőven keverni való táp, mert ha elfelejkezel róla akkor a malom bekeveri a szorgalmasan gyűjtögetett ágakat. Ha ügyes vagy sok-sok ágat össze tudsz így gyűjtögetni.

    Én azért veszek kosarat, mert a gyorsítókkal minél hamarább le szeretném termelni az összes növényt. Ez alatt nem kapnék új ágakat, tehát várnom kellene. Közben a 6 órás +1 pörgetések, vagy akár a 8 órás Jack ajándéka is lejárna.

    Idő közben jöttem rá, hogy nem három, hanem négy féle koszorúnk lesz. Ezért annyi változik, hogy 15 db fenyőág jut a Teliholdra, 20 db a Főfarmra, 20 db a Bahára és 20 db az Ünnepi koszorúra. (10 db a kapott + 5 db a prémium + 60 db a kosárból.)

    A kockajátékokat én mindig el fogom játszani mihelyt megkapom.
    Sok sikert.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.22
    nagymami2, -happy58- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    A „Hogyan vidítsunk fel egy mufurcot" event élő, online!

    Feltétlenül győződjetek meg az event indíthatóságáról a farmokon!
    Fontos egy kilépés majd a játékba visszatérés után meggyőződni minden feltételről.

    Azt sem szabad elfelejteni, hogy nincs kapott mag a vetőtáblán, a választást követően a malomban tudjuk előállítani a kezdéshez szükséges magokat.



    Sikeres teljesítést kívánunk az összetett, hosszú eventhez
    a Farmerama csapata
     
  9. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    A kezdő vetőmagot hol találom.köszi
     
    soresne kedveli ezt.
  10. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Kiválasztottam a Télapó sziklához 1. utat, nincs semmim a malomban.
     
    soresne kedveli ezt.
  11. soresne

    soresne Fórumgróf

    A farmgyertyát hol találom ?
     
    holhosjánosné kedveli ezt.
  12. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Nem kaptam meg az ezüst kulcsot, így nem tudom inditani a játékot. Másnál is jelentkezik ez a probléma ?
     
  13. supi77

    supi77 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, ünnepi gyertyát csak 5 óránként kapunk 5 darabot? máshpgyan nem lehet szerezni?
     
  14. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Viccelsz ugye?-.-

    Pont feletted írtam, hogy...
    " Azt sem szabad elfelejteni, hogy nincs kapott mag a vetőtáblán, a választást követően a malomban tudjuk előállítani a kezdéshez szükséges magokat. "

    Az event ablaka


    [​IMG]
    1. Az eventnövények és a felröppenő pajtakészletünket itt találjuk meg.
    2. A kék kosárvásárlás gombra kattintva, megjelenik a bank felülete, ahol az eventhez tartozó kosarakat vásárolhatjuk meg.
    3. Főfarm ösvény feloldó mező.
    4. Bahás ösvény feloldó mező.
    5. Teliholdas ösvény feloldó mező.


    Ez a mellékrész részben megegyezik a Fények ösvénye event mechanikával.

    • Az event indulását követő első belépéskor kapunk 1 db Ezüstkulcsot és 10 db Fenyőágat.
      • Prémiumtagsággal rendelkező játékosok +5 darab Fenyőágat kapnak az event kezdetével.
    • Az Ezüstkulcs a 3 ösvény egyikének kiválasztására használandó fel. Saját döntésünk, mely ösvény bejárásával indítjuk az eventet.
    • Az elkészült malomtermék egyenlő az adott ösvénynél elérhető eventnövényel, ami ezután termeszthető és a feladatunk hogy megtermeljük a kért mennyiséget az adott ösvényen lévő feladatok teljesítéséhez.
    • A fennmaradó további 2 ösvénynél is ugyanez a feladatunk.
     
    -happy58-, vihence és mandityalexandra kedveli ezt.
  15. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Sziasztok, árulja már el valaki, honnan tudok gyertyát szerezni, hogy elindíthassam az eventet.
     
  16. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    A kék ajtóra kell kattintani.
     
    soresne, -happy58- és stb_farmer kedveli ezt.
  17. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    A Teliholdason kezdtem, izzó penészke volt ültetve, 106 felröpit adott.
     
    Kuzdern és stb_farmer kedveli ezt.
  19. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Sziasztok! Én sem találom.
     
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az event ablaka

    [​IMG]
    1. Az eventnövények és a felröppenő pajtakészletünket itt találjuk meg.
    2. A kék kosárvásárlás gombra kattintva, megjelenik a bank felülete, ahol az eventhez tartozó kosarakat vásárolhatjuk meg.
    3. Főfarm ösvény feloldó mező.
    4. Bahás ösvény feloldó mező.
    5. Teliholdas ösvény feloldó mező.

    Ez a mellékrész részben megegyezik a Fények ösvénye event mechanikával.

    • Az event indulását követő első belépéskor kapunk 1 db Ezüstkulcsot és 10 db Fenyőágat.
      • Prémiumtagsággal rendelkező játékosok +5 darab Fenyőágat kapnak az event kezdetével.
    • Az Ezüstkulcs a 3 ösvény egyikének kiválasztására használandó fel. Saját döntésünk, mely ösvény bejárásával indítjuk az eventet.
    • Az elkészült malomtermék egyenlő az adott ösvénynél elérhető eventnövényel, ami ezután termeszthető és a feladatunk hogy megtermeljük a kért mennyiséget az adott ösvényen lévő feladatok teljesítéséhez.
    • A fennmaradó további 2 ösvénynél is ugyanez a feladatunk.
     
    inanna11 és stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.