Visszajelzés Holdfényes neon buli event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 6.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Most már a 136 os szinten vagyok, felhő beüzemelve. Még termelek egy kis kakukkot a tyúk mellett, a szédült szántó úgy is csak holnaptól kell a növényekhez. Neon ló, és neon denevér lett a ládanyitás eredménye.
     
    Hahacska, Fuhur, -katalinjani- és 2 más kedveli ezt.
  2. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Még jó, hogy az egy tápos tenyésztés alkalmával megraktam a kuckót pocokkal xDés fele mennyiségben anakondával.
    Számottevő ugrás nélkül sikerült tenyésztenem, megint, és ez már meg sem lep! Sebaj a felhő már megvan, van egy pár kakukkom eladó de ilyen olcsón már nem adom, tegnap még dupla áron vitték.
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  3. gödimamu

    gödimamu Járnitanuló

    Az a baj, hogy végeztem az anakondákkal, de nem tudok átlépni a kakukkhoz, pedig szeretném még ma azt is megcsinálni. Köszi
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia. Nem kell átlépni sehova. Egy feladatsor van. Ha kijelölted az egyik feladatsort, akkor ha azt végig beadod, megkapod a 2 db neon anakondát is és a 2 db neon kakukkot is. Tehát csak 1 feladatot kell végig megcsinálni. Gondolom azért lett ez így kitalálva, hogy akinek kevés a kakukkja, az az event alatt le tudja termelni, de közben az anakondát meg tudja csinálni, vagy fordítva.
    [​IMG]
    A 6. sorban megkapod a neon kakukkot, a 12. sorban a neon anakondát. A másik táblázatban ugyanígy van, csak fordítva.
    Event kész.
     
    -kaktuszable-, Ribiszke, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. gödimamu

    gödimamu Járnitanuló

    Köszi ezt tudom, de azt irja:ha végzett az egyikkel folytathatja a másikkal.Kicsit összekapkodott ez az eventalig találtam meg a hajótörött részt is, pedig már több mint 10 éve játszom.Pénteken biztos lesz még Baby-boom .Jó játékot!
     
    -katalinjani- és kukori80 kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A "végzett az egyik feladattal " úgy értendő, hogyha megcsináltad az anakondás részt a táblázat első részében, utána jön a kakukkos rész a táblázat második felében. Van akinek nem kell pl. a neon kakukk, ő az anakondával kezdi. Van akinek nem kell a neon anakonda, az a kakukkal kezdi és nem csinálja meg a második részt. Így lett felosztva. Az a lényeg hogy kész vagy és megszerezted a 2-2 neon ólat. Gratulálok.
     
  7. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Ez az event kész mindkét farmon. Szerencsére elég volt az a kevés anakonda, ami volt a pajtában, így sikeresen befejeztem ezen a kis farmomon is.
    Mindenkinek sok sikert!
     
  8. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Nekem béka és pulyka ól lett :)
     
    Ribiszke, -katalinjani- és Nikike7709 kedveli ezt.
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sziasztok! :)
    Végeztem is az eventtel, jó volt, a felhő szépen csillog a többi között :)

    Neon juh és disznó olakat kaptam, aminek azért örülök, valamire biztos jó lesz még mindkettő :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.20
    Hahacska, -katalinjani- és Nikike7709 kedveli ezt.
  10. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Sziasztok! Ez az event letudva ;) Neon ló és kacsa lett a ládáből. Felhő beüzemelve :D
     
    Kuzdern és -katalinjani- kedveli ezt.
  11. bikmakhugi

    bikmakhugi Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    olyan kérdésem lenne kakukkal tudnák játszani de anakondát nyomtam ujra tudom inditani?
     
    Leho69 kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Tegyük tisztába ezt a kakukk-anakonda vagy anakonda-kakukk kérdést.
    12 beadást kell csinálni. Kevesebbet lehet, többet nem. Aki anakondával kezdett, annak az első 6 beadása anakondás lesz, majd a 7-12. beadás kakukkos. Aki kakukkos feladatsort választott, annak az első 6 beadása kakukkos, majd a 7-12. beadás anakondás.
    Akinek az eventablakban végigér a zöld csíkja, az készen van az eventtel, beadott kakukkot is és anakondát is (vagy fordítva), és megkapta a felhőt, a rávaló dekorokat, a 2-2 neon ólat, és a többi jutalmat.
     
    maszilva, Ava21, Hahacska és 15 más kedveli ezt.
  13. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Szerintem nem.
    Idézet az ismertetőből:
    Azok a Játékosok, akik még nem érték el a Maja majmok szentélyében a 6. kamrát, az anakondával kapcsolatos szobrok kiváltását, ők a kakukkos meghívót kell hogy kattintsák, ha az event egy részét teljesíteni szeretnék!

    üdv.
     
    -kaktuszable-, vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Tegnap este sikerült befejezni,neon juh és denevér lett. Ráadásul lett két bolyhos anakondám,de nálunk(20.vágány) nem piacképes. Nagyon tetszik az ilyen eventecske:)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    2 neon disznót kaptam :( Még a tyúknak is jobban örültem volna... volt 16 és évente 1x ha kirakom 1 fél napra, azt is véletlenül...
     
    Hahacska és Sárika555 kedveli ezt.
  16. pupi78901

    pupi78901 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok nekem egyszerűen nem ad méhecske kakukkot bármennyit tenyésztek a 60 db neon tök megvan, de nem tudok tovább lépni ez szívás>:(
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Volt már ilyen event. Akkor sem lehetett tisztába rakni. Ehhez jön még a másik is alább.
    Ha már megnyomtad, akkor meg kell tanulnod vele játszani úgy, mint a kakukkal. Sok mindent újra lehet indítani, legfeljebb némi szünet kell hozz, de a farmeramában csak néhány minijátékot lehet újraindítani.
     
    vihence kedveli ezt.
  18. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Még tegnap 1 körrel lezavartam az eventet. Előbb learattam az 1 tápos alatt betett kakukkokat és anakondákat, majd még 52 tenyésztést raktam be 1 körbe. Ilyen gyors eventem csak a tenyésztősöknél szokott lenni :) Tetszenek a neon ólak nagyon. A két láda neon macska, és neon tyúk lett. Én örültem ennek is :) Jó tenyésztést mindenkinek.
     
    maszilva, kutyaszálló és mamszi5107 kedveli ezt.
  19. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    A tölgyön van egy. Már levetted? Ha jól emlékszem 50 csillag.
     
    Havasi_Gyopár, Kuzdern és Ribiszke kedveli ezt.
  20. pupi78901

    pupi78901 Utánpótlás-írogató

    Szia sajnos azt már régen elhasználtam.
     
    Sanyat kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.