Visszajelzés "Hontalanok" event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindenhol;) De csak a fákra;)
     
  2. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Éva0315!

    Igen, mindenhol hat. Ez nem a házi kedvenc futtató miatt van így, akárhová raknád ki, minden területen kifejti a hatását a fák vonatkozásában.
     
    HéricsBáró, -ágianyu33- és Éva0315 kedveli ezt.
  3. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszönöm! De akkor még mindig nem értem, h mi az hogy: szint.100 TP/BTP ÉS 10 %-kal több TP/BTP a fákra! Akkor az "és" előtti 10 % mire hat?
    Köszönettel: Éva0315
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Maga a dekor elem ad önmagában annyiszor 100 tp.... ahányas szinten van...
    Annak függvényében Btp/tp -t hogy hova teszed ki
    + minden fára amit az aratása után aratsz le arra ad +10 % Tp/Btp-t
     
    Domos52, HéricsBáró és Éva0315 kedveli ezt.
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszönöm! Ezt értem is! De valószínűleg teljesen gyagyának gondoltok (már én is magamat), de ha a házi kedvencre rakom, akkor a farm szint vagy a baha szint szerint adná a TP /BTP-t?
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A házikedvenc kifutóban sima tp-t fog adni;) farm szint;)
     
    Kukackukac, HéricsBáró és Éva0315 kedveli ezt.
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Bingó! Köszönöm szépen! Végre tudom! Amúgy azt hittem, h házi kedvences helyen mindenhova hat, még a bahára is, de akkor nem:)
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az a dekor, amelyik csak BTP-t ad, és nem is tehető farmos területre, mint pl. a Kalózpapagáj-hajó, az a futtatóban is BTP-t fog adni. Az a dekor, amelyik adhat TP-t, ha farmos területre teszed, vagy BTP-t, ha Bahásra, az a futtatóban TP-t ad. A dekorok bónuszai pedig hatnak mindenhol, amire vonatkoznak. Kivétel a Páncél Panni, az csak azon a területen hat, ahová kiteszed (és a futtatóba ki sem tehető, csak a teljesség kedvéért írtam le).
     
    dalmata10, maszilva, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  9. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Éva!

    szint*100 TP/BTP kihelyezéstől függően és 10%-kal több TP/BTP a fákra 2 órán keresztül, mely minden területen kifejti a hatását

    Ebben két külön dolog van. A szint * 100 TP/BTP-t aszerint adja, hogy milyen területen van kirakva, ezért van ott, hogy ,,kihelyezéstől függően". Ha farmos területen, akkor TP-t ad, ha Bahás területen, akkor BTP-t. Ha a házi kedvenc futtatóba rakod, akkor TP-t fog adni. A jutalomnak ez a fele így áll össze.

    A másik része az, hogy 10%-kal több TP/BTP jön a fákból 2 órán keresztül, ami minden területen kifejti a hatását. Ez azt jelenti, hogy a Bahás területeken kirakott fákból 10%-al több BTP jön, a farmos területeken kirakott fákból 10%-al több TP jön. Ennél teljesen mindegy, hogy hová rakod ki a dekort, minden területen a kihelyezett fákból 10%-al több TP/BTP-t ad (aszerint, hogy az adott fa melyiket adná éppen, szóval hogy a fa hol van, nem a dekor).
     
    Lillapilla73, Fuhur, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszönöm szépen a válaszodat és mindenkinek, aki segített nekem "kitalálni az erdőből"! Szép napot nektek!
     
    Fuhur és Kukackukac kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ én nem ezt írtam:(De a fák ügyében mindenhova hat!
     
    Éva0315, Kukackukac és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Ez a válaszod olyan csodálatos, hogy széppé tette a napomat.
    Nekem ugyan nem volt szükségem rá, de ha kérdeznék és ilyen egyértelmű választ kapnék, nagyon örülnék.
    További sikeres munkát kívánok neked.
     
    nolina1965, maszilva, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  13. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Sanyat!

    Bár ez itt egy kicsit off, sőt, az én válaszom csak rátesz egy lapáttal :) De reméljük, a Kollégák félrenéznek picit...Muszáj reagálnom erre. Köszönöm! Nagyon jólesett, amit írtál. Ezt a hozzászólást elteszem magamnak ínségesebb időkre... :inlove:
     
    nolina1965, bukta-agi54, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  14. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Akkor!
    318 Madárkalács a kezdet!
    Kicsit jobb a helyzet mint a gyógynövényeknél!
     
    Éva0315 és Kukackukac kedveli ezt.
  15. Kisöjdög

    Kisöjdög Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Az érdekelne engem, hogy érdemes a fejlesztéseket rárakni az ólakra, vagy az alapól adja jobban a felröppenőt szerintetek?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    80 felreppenő... reggeli aratás után... egész jó;)
     
    Éva0315, Kukackukac, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  17. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Hát, ezt a kezdést nagyon elpuskáztam. 65 madárkalács, de nem is volt szegénynek miből jönnie. Egy területen 12 órás fák voltak, a többieken növény maradt (véletlenül). Oda 12 magasságában kiraktam ólakat, s ez lett belőle. Holnapra pótolom. Este hosszúérésű ólakat, széleken fákat teszek ki.
    Innen szép nyerni. :)

    Úgy veszem észre hasonló taktikávaé játszuk ezt az eventet. xDxDxD
     
    Éva0315, Kukackukac és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    2,5 terület XL tamarilló 66 felröpi :p
     
    Éva0315 és imi010 kedveli ezt.
  19. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Helló! jön a környezetvédelmi főcsucsu a sok trágya begyűjtése miatt. a bahamán ólak a főfarmon is inkább ólak, de jó lenne ez a sok kaki növényes eventeknél jól összehozták a fejlesztők:mad:
     
    tewo, Kincső52 és Evita-55 kedveli ezt.
  20. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    learattam a fákat elötte megettem a növekedésserkentőt kaptak zoknit így 2-ster lehet aratni őket 2 pályán fa a 3-on ólak színesek aztán meglátjuk mi lesz belőlük az első gyárfejlesztésem meg van. Csak sorba lehet menni mert a feladat adja a házikót
     
    Fuhur kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.