Visszajelzés Hopp az óra körül - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Felhő beüzemelve, jobb oldal 43-ig kész, jelvények megvannak, a többi a felrepin múlik! :)
     
    furmint111, Ribiszke, ulmo12 és 5 más kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia osztrák12!
    Mire alapozod azt, hogy hátba szúrtalak?!
    Én együttérzőn jegyeztem meg azt amit írtam, és javaslatot tettem neked a teendőket és a lehetőségeket illetően.
    A másik dolog, megkérlek ne állíts valótlanságokat a holló tenyészthetőségének kiváltásával kapcsolatban, mert a fiatalabbakat, akik tanulni is járnak a fórumra, sajnos az ilyen hozzászólással félrevezeted. A hollók szaporítása a hollóhajlékban történhet, amit Jacknél lehet kiváltani, mint ahogy ott lehet kiváltani a tenyésztési jogot is, és maga a tenyésztési folyamat viszont a többi állattal azonosan a tenyészházban valósítható meg.
    Olvasd el figyelmesen az alábbi linken található teljes leírást a hollóval kapcsolatban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-3#post-860775


    Holló

    [​IMG]
    Farmos állat
    Szükséges szint: 15.
    Kategória: madár
    Pajtaérték: 165
    Tenyészthető: igen
    Hollótenyésztés joga Jack boltjában kiváltható: 1500 db horrorgaz, 2000 db gülüszem, 2000 db agyvelő, 2000 db sírkő
    Terményese: van
    Táp hozzávalója: 2 db uborka, 1 db alma
    Táp keverési ideje: 05:20 perc
    [​IMG]

    Hollóhajlék

    Jack boltjából kiváltható, műhelyben megépíthető.
    Szükséges szint: 15.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .......................................
    NévTulajdonságok
    ..........................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]HollóhajlékTermény: 1 db holló
    Érési idő: 11:20 óra
    Tapasztalatpont: 56 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    -2012. októberében eventnyereménykéntJack boltjából korlátlan számban kiváltható.
    Szükséges:
    500 db horrorgaz,
    250 db gülüszem,
    750 db agyvelő,
    1000 db lábgomba
    - Ólválogatásban szerepelt.
    Jack-hollótenyésztés.png
     
    furmint111, Gio, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Minden 60. Még Gödöllő is.
     
    furmint111, borderland57, ulmo12 és 12 más kedveli ezt.
  4. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Nekem a bal oldalon 60 a jobb olalon 51 az elért eredmény, meg vagyok magammal elégedve. A többi már csak hab a tortán. Legyen szép napotok és haladjatok kedvetek szerint!! Ja! és most értem el a bahán az 500. szintet. Erre már nagyon vártam és az örömm határtalan!!!
     
    Fuhur, kamifarm30, furmint111 és 13 más kedveli ezt.
  5. joc91

    joc91 Junior szaki

    Gratulálok,sok sikert,jó Farmozást !
     
    -picike40-, ildiko44, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Na mizu? Csak nem Te is az M3-as mentén javítgatod a kakukkos órákat? xD
    Még egy kör aratás dél körül a felröpikért és event elfelejtve.
    A szupitápot inkább a hó végére beígért egy tápos tenyésztésre tartogatom...:music:
     
    Fuhur, Leho69, furmint111 és 6 más kedveli ezt.
  7. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Bal oldal kész, a jobbon a 40. következik ,amivel meglesz a felhőm! Hurrá
     
    Fuhur, furmint111, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  8. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én összeségében nagyon elégedetten zárom ezt az event-et :music: Végre egy kis sikerélmény ;)
    A bal oldal teljesen kész lett még tegnap, ma a jobb oldalon a 37-nél állok. Igaz, rááldoztam kb 4 milliót (?) és kb. 300 szupertápot, de ilyenkor érzem, hogy megérzi gyűjtögetni, csinálni a feladatokat stb. Mert a szupertáp szépen lassan kúszik vissza a küldetéseknek köszönhetően, a pénz meg kamatostul jött vissza a piacról és még mindig van, ami kint maradt. De ha nem is viszik el, akkor is el lesz téve a következő hasonló vagy tenyésztős küldetésre (most is a legtöbb tenyésztett állat pajtában volt, a ládák, kerekkerék miatt).
    Most már csak a felröppenők miatt folytatom. Különben is el kell kezdeni pótolni a hiányzó állatállományt :) :music:
    Mindenkinek további szép napot és jó gyűtögetést, tenyésztést kívánok valamint gratulálok az eddig elért sikerekhez ^_^
     
    Fuhur, furmint111, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    https://kepkuldes.com/image/3gFOkd
    Nehezen/mert türelmetlen vagyok/ de ma reggeli aratással végeztem az eventtel.Nem egyszerű volt, nagyon kellett kitapasztalni melyik ól ad egy az egyben felröpit.Majd minden állatot leszedtem már,mert meguntam a nézésüket, bár sok pirosat tettem ki, ami azért egy kis szint adott az életembe!Mindenkinek sok sikert kivánok a befejezéshez.
    Imi! én is sok tenyész állatot kaptam,volt amit el is adtam 400 millát árultam a piacon.Mostanában azért nem sokat voltam a piacon, de ez megérte.
     
    Fuhur, -kaktuszable-, furmint111 és 3 más kedveli ezt.
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    A hsz:120-on írtakra alapoztam.Ídézem,ami sz***l esett:
    "...Ha a tenyészházban a hollónál lakat van, akkor bizony nem váltottad ki Jacknél a hollótenyésztés jogát.
    Sajnos a figyelmetlenség (vagy feledékenység) bizony mindig megbosszulja magát...."
    2012-ben még nagyban dolgoztam,sőt azon év szeptemberében kaptam munkám mellé a nagy lehetőséget,amit ma is tudok használni.
    Amúgy szerintem a Holló Színes-edésében és Neon-osodásában is valamikor részt kellett vennem,hiszen van sárga,narancs,piros és neon óljaim (hajlék) is. Ne kérdezd mióta vagy hogyan ?
    Részemről a Témát lezártam.:wuerg:
    Bal oldalon mind a 60 és jobb oldalon 36 van készen. Idő milliomos vagyok,hisz 100 itt van kertek alatt.:) A többi csak ráadás lesz.;):D
     
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Bal oldal készen van, majdnem minden volt a pajtában. 2-3 állatkát kellett hozzá tenyészteni. A jobb oldal csak 30-ig van, ezért teszek ki a normál farmra is állatokat, ha 3,5 óra múlva learattam az olasz kölest. Nagyon szép a háttérgrafika! Elismerésem a megtervezőjének!

    Szeretném megkérdezni, megkaphatjuk-e háttérképnek (természetesen a feladatfelületek nélkül), csak magát a hátteret. Nekem nagyon tetszik! Lécci, lécci, lécci! :inlove: Köszönöm előre is!

    (Ha már valaki kérte esetleg, akkor bocsi!)
     
    Fuhur, -Böcsi-, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  12. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Tényleg nagyon szép a grafikája ennek a küldinek :inlove: A kitehetősöknek is azért örülök, mert egyszerűen jól néznek ki :D
     
    furmint111, drunyi, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. papjud

    papjud Utánpótlás-írogató

    Gratulálok :) nekem még csak a 41. szintig sikerült jutnom ,de remélem elérek a végéig . Melyik ólat érdemes kitenni ? Köszönöm a segítséget előre is .
     
    ildiko44, ulmo12 és magdi06 kedveli ezt.
  14. méhecske53

    méhecske53 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, meg szeretném kérdezni, hogy melyik ólakat érdemes kitenni, ami ad felröpit. Köszönöm
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem a piros ólak jöttek be, legalább 10 órás legyen.Azok mind adták 1 az egyben.Tettem ki érés csökkentőket az arany rekeszbe :Valentin napi cserép/10% csökkentés/és sajtgolyót/ 4%.csökkentés/igy ezeket 2x lehetett aratni egy nap.+ még a reggeli aratás,ahol már hosszabb érésű ólakból jött a felröpi.Ez naponta háromszáz körüli felröpi.
     
    Fuhur, maszilva, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Lezárhattad a témát a magad részéről. Jogod van hozzá.

    De, a másik fél még írhat véleményt, mert ez utóbbi posztodban van több félreértett megállapítás, amit tisztázni kell.

    Nehéz számodra olyan választ adni, amit megértesz és el is fogadsz.
    Egyrészt azért, mert személyed elleni támadásnak veszel olyan részleteket, melyek nem azok, de Te annak érzed.
    Másrészt, nem azért nézed meg a hivatkozásokat, a linkeket, hogy azzal előbbre juss, hanem azért olvasol bele, hogy indokodat a magad szempontjából megírhasd.
    Legtöbbször a betegséged és a távolmaradásod az, ami majd minden esetben fontos, hogy megírjad. Alátámaszd az ismeretlen dolgok nem értését, nem használatát a farmodon.

    Mi, a moderátor csapat tagjai többször adtunk adatokat, infókat, amivel a tájékozottságodat segíteni próbáltuk.
    Hol sikerült, hol nem. Azért, mert nem voltál segítőkész, nem azon adatokba kapaszkodtál, amivel előbbre juthatsz, hanem ami akadályozott a feldolgozásban.
    Nem vagyunk mindent megoldók, mi is emberek vagyunk.
    De a segítőkészség mindenkit jellemez, soha nem a Játékosok ellenében cselekszünk, írunk. Olykor az igazság megfogalmazása olyan, ami ül, ülni tud, mert mindenki téveszt, akaratlanul is, mi pedig azt szóvá is tesszük.
    Van, hogy fáj egy-egy mondat tőlünk, de soha nem ellenetekre írjuk. Értetek vagyunk, nem ellenetekre. Tanulni a hibás dolgokból lehet, kell is. Mert az fehéren feketén bizonyítja, hol siklott ki a tevékenység, hol hibázik a gondolatmenetből a lényeg.

    A Hollótenyésztés kiváltása a farmodon nem történt meg.
    Az a tenyésztési ikon még nem teljesült Jack boltjában.
    Amire hivatkozol, a bölcs tölgynél kiváltott 2 rúna.
    Az egyik, az ötszögletű alsó rúna: speciális tenyészállatok válthatók ki csillagokért. (Ezekhez nem szükséges a saját tenyésztési jog megszerzése, mint például a Sittes holló - Ajándék: 1 sittes holló, vagy a Vérszomj - Ajándék: 1 Drakula barátja)
    A másik ötszögletű rúná
    ban a tenyésztéshez alapállatok, bájital, szupertáp és egyéni kifutó megszerzése a kínálat, ez is csillagokért.

    A holló színesedéséhez hollótenyésztés nélkül is el tudtál jutni, mint sok más társad.
    A hollóhajlék 5. szint neon fejlesztést például eventből lehetett megszerezni. Ez az event 2020. januárjában volt.
    Egyéb színes ólak akár csere-akcióban is érkezhettek, de kerekkeréken is lehetett ilyen fejlesztéseket pörgetni.

    Végül, kérlek arra, megfontoltan és ne "konyhanyelven", sajátságosan egyedi humoroddal próbálj meg kommunikálni.
    Legyél mérsékletes, barátságos és elfogadó is. Soha nem tudhatod Te sem, más sem, milyen emberrel "beszélsz"" itt a fórumon, kinek a posztját ítéled kommentálhatónak.
     
    yucy, -Böcsi-, -kaktuszable- és 17 más kedveli ezt.
  17. zsooam

    zsooam Fórum-zöldfülű

    Nem találom a pocok tenyésztést !! :(
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A főzőpocok - mert vélhetőleg azért keresed a pocoktenyésztést - az egér tenyésztett változata. A pocok nem tenyészthető.
     
  19. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia mamarygen!
    Az általad leírtak tudom,hogy a valóságot tükrözik és köszönöm. Próbálok ellene tenni,de nem mindig sikerül.
    Be kell vallanom,hogy a nagyon átélt szörnyűséget, betegséget, Én 1 támadásnak könyveltem el az élettől.Ezen próbálok Én változtatni,de nagyon nehéz. Sokszor,ha 1 magam vagyok,akkor is sírva fakadok. Most már azért sokkal ritkábban,de azért még akad bőven rá példa.
    Nagyon érzékennyé váltam és 1 kétértelmű szót is képes vagyok irányomba vett támadásként venni. Nem tehetek róla,mert nekem a legnehezebb.
    Próbálok ellene tenni,hogy véleményed megváltoztassam, de aki benne van,az tudja,hogy nem könnyű.Gondolkodásommal nincs bajom,csak a lelkemmel. Az fáj igazán.
    Megértéseteket, türelmeteket kérem és előre is köszönöm.
     
    magdi06, -kaktuszable-, vihence és 3 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Bal oldal kész .
    Jelvények letenyésztve .
    Az ólakat holnap rakom ki dél körül .
    Csak a felhőig megyek .
     
    maszilva, furmint111 és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.