Visszajelzés Hová tűnt Kukac Marcel? eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szerintem annak idején a közvélemény kutatásban a legtöbbünk a havi 2 eventet jelölte meg elfogadhatónak, ehhez képest nyomnának bennünket, ha hagynánk. Nem vagyok hajlandó a havi 2-nél többet megcsinálni!!!!!!! Van épp elég dolgom a VV-ban is a kertemben nem hogy még a virtuális világban is csak állandóan kapálgassak!
    Egyetértek a nagyon mínuszos értékeléseddel!
     
    iboly54, almáspite48, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  2. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Passz. Három eventmentesített hónap után sincs a normál farmon 100-100-am mindenből, pedig gyártom és veszem is a RACS-okat...
     
    bocsika67 és dalmata10 kedveli ezt.
  3. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Szép jó napot és sikeres eventkezdést kívánok mindenkinek! Teleírtam a csevegőt, de a célt elfelejtettem megemlíteni!:DPedig van, mert minden eventen van, most ide le is írom, hogy a célom a Felhő megszerzése!:D A kezdésre kapott röpi db mennyisége miatt, ne aggódjon senki, bármennyi is lesz, mert lesz majd az sokkal több is! Kezdésre azért nem árt belőle jó pár db. Most pedig eltűnök az útból, hogy az event ONLINE tudjon lenni, azaz megyek étkezni!:D Sok sikert kívánok mindenkinek mindkét eventhez!
     
    genka53, bocsika67, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az event élő, online!

    Egy kilépést majd a farmra visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórában az esemény ikonját az aratást megelőzően!


    Sikeres játékot kíván
    a Farmerama csapata
     
    genka53, almáspite48, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  5. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Nekem még nem jelzi az óra, hogy elkezdődött.
     
  6. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    440 felröpi! Az jó?:p
     
    genka53, bocsika67, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  7. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép jó napot kívánok neked! Nyisd ki az óránál és lapozz egyet, ott majd megtalálod!
     
  8. Boldi900

    Boldi900 Junior szaki

    Nálam is ontotta, 417 jött. Bevallom meg is hozta a kedvem egy kicsit jobban az eventhez.
     
    bocsika67, Sali~*.*, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  9. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    akor a 235 nem annyira sok, pedíg úgy örültem, hogy több mint 200
     
    bocsika67, -W-595-, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  10. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia ne aggódj nekem is csak 287 db-ot adott
     
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nálam 279,stratégia váltás következik.Jön a kukorica és társaixD
     
    genka53, bocsika67, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  12. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Szia! Mond már kérlek melyik a túrótorta /10%/. Lehet nincs meg a receptem?
     
  13. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Jé, tényleg! Köszi!
     
    Pincsyyy, Swordfish és bendi1121 kedveli ezt.
  14. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Nekem a növény most is jól adta ,a tárnics 405 db. A többi farmomon a mrépa és tönköly csak kicsivel kevesebb.Legalább itt van sikerélmény.Majd kiderül pillanatokon belül,hogy a gaz hogy adja.Mindenkinek türelem,kitartás,kicsi izomláz a kapanyél-egértől.Hajrá.
     
    Sali~*.*, Rékuci1111 és Swordfish kedveli ezt.
  15. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Szép jó napot és kellemes eventezést kívánok mindenkinek! Az eventet elkezdtem, szomszédoknak az aktuális röpi elküldve, röpi 289db jött. Egészen biztos a röpi db száma, mert megnéztem mindenütt, Égen és a Felszínen is! :D;) A területekről pedig így jött, Főfarmon Terményes ólak és a széleken fák, 67db. A Sz-szántón vetés 1x1-es földben, növény Lóhere 127db, E-tisztáson Fákról 95db jött. Kezdésnek bőven elég, majd szaporodik a db szám, addigra mire elkezdem a feladatot. Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    genka53, Sali~*.*, bocsika67 és 5 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha búzára jött ennyi, akkor nagyon jó xD nekem 12 Pannival, 30-as legendával jött 560 felröpi hógolyóra, vadrózsára meg vadaskertek és társaira :)
     
    genka53, Sali~*.*, bocsika67 és 6 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Annyit ér, mint 10 évben egyszer egy fél harmat a Szaharában.8)

    Mi van az ajándékboboz alatt a naptárban?
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gaz elültetve...:p kicsit késve....:music: 161 térképpel kezdtem:wuerg: - mert reggel learattam rutinbólxDxDxD
     
  19. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Eventet elkezdtem, nemsokára 2.-szor aratom a növényt utána megy 1x1-be. A röpik szépen jöttek, de azért pár kör 0 percessel megturbóztam, jelenleg 511 db van :) Azt hiszem a röpikkel nem lesz gondunk, ahogy olvasom azért mindenkinek elég jól jött. Reméljük a végéig így marad :)
     
    Sali~*.*, -W-595-, rencsike982 és 3 más kedveli ezt.
  20. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép napot kívánok neked! Még nem nyitottam ki, de a dobozban 100% Tp Bónusz van, 24órára. Ezt csak ellestem egy kedves Gazdatárstól, de biztos! Sok sikert kívánok neked az eventekhez!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.6.18
    Sali~*.* és Gio kedveli ezt.
  21. *Rózsalány*

    *Rózsalány* Törekvő

    Szia !
    A nyári naptár mai ajándéka 8 db szuper táp!
    A sor végi zöld doboz ajándéka 100%TP bónusz 24 órára!
     
    bocsika67, GA-BI-O-Farm, Leho69 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.