III. Neonfényes event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Recsi70

    Recsi70 Járnitanuló

    AnkaFD, Kincső52, farmgazda1 és 11 más kedveli ezt.
  2. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok! :)

    Lesz Baby boom valamikor? Érdemes várni?
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Eddig mindig volt. ;) Szerintem pénteken lesz.
    Viszont egy jó pont a Fel az égben javára: a kincses szigeten is sima TP-t ad.Tehát aki a farmon szeretne haladni annak jól jönnek. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.16
    csio70, he1951, Mikulás48 és 12 más kedveli ezt.
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Szia! A 12 órás kitehetők nekem sem a kedvenceim. Már kifogásoltam én is, de ugyan már, kit is érdekel. Már nem is foglalkozom vele különösebben, ha sikerül learatom 2x, ha nem, úgy jártam :) Ha a 2015ös húsvéti felhősort learatom időben korrigálni tudok, mármint a "kergékben", de a paszulyon ugye nem. Ha reggel(délelőtt) megkések a farmolással vagy korábban aratok az estihez képest és utána nem vagyok gépközelben, este már nem várom meg míg leérik a 12 órás, mikor mennyire vagyok álmos, vagy lett elegem mindenből, meg hát imádok ágyban könyvet olvasni elalvás előtt :)
    Vártam már, hogy behoznak valami paszulyrövidítős sort is, de szerintem várhatok rá, az már nagy luxus lenne nekünk.
     
    csio70, Domos52, he1951 és 5 más kedveli ezt.
  5. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Szép jó reggelt! :) Köszönöm, Kukori, megvárom :)
     
    genka53, gyfa, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  6. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    szia :)

    Lehet én csinálok valamit nem jól , de nálam napi 2 a nagy aratás
    Általában ehhez igazítom a tojásokat az xxl-es fákat és a kitehetőket . Mivel nálam a xxl-es fák a fő alakítói a farmomnak így a kitehetőket és a felhőket is ehhez igazítom . Így pontosan 12 óránként tudok aratni . Tehát reggel és este .
    Tudom , nem ehhez a topikhoz tartozik , csak a nyerhető kitehetők miatt írtam le .
    Ha egy kitehető rövidebb érésű , az nálam nem kerül learatásra , addig pihen :)

    A fejlődésiben okos játékosok , igazán írhatnának más és más verziókat
     
    Domos52, MamaMeseKertje, Peszi2 és 13 más kedveli ezt.
  7. imike914

    imike914 Utánpótlás-írogató

    Te rászánod az időt, hogy naponta pontosan 12 óránként a farmmal foglalkozz. Neked (és aki ugyanígy játszik) tehát maximálisan jó ez a 12 órás kitehető. Ezzel semmi gond.
    Az olyan rendetlen és lusta játékosok, mint én is, viszont nemigen tudjuk napjában kétszer aratni (főleg, hogy nem is akarom). Bár én is kétszer szoktam nagyobb aratást csinálni naponta, de a kötöttség maximum annyi, hogy t1-t2>=10 óra. Vagyis két aratás között legalább 10 óra teljen el, a kitehetők zöme és a tojások(ból kikelt madarak) miatt. Sőt, ha szép az idő, akár el is marad az egyik.
     
    Domos52, he1951, anci0915 és 9 más kedveli ezt.
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nagyon szépen köszönöm, el is mentettem!:inlove: A neon eventen nagy segítséget jelent egy ilyen táblázat.

    Így csinálom én is, az esti aratás többnyire időben is történik... na de a délelőttit akkor ejtem meg, amikor van 10 perc szabadidőm.
    Persze ha a délelőtti aratással csúszok, akkor az estivel pár nap alatt már éjfél utánra kerülök.:oops: Emiatt minden héten kimarad egy esti aratás. A kitehetők idejét ugyan lecsökkenti a felhő, de a felhők érésidejét nem befolyásolja semmi, így nem tudok jobb megoldást, csak azt, hogy kihagyok egy aratást.:music:
     
    csio70, iboly54, he1951 és 21 más kedveli ezt.
  9. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Szia, ez nagyon jó táblázat, köszönjük szépen. Sokat dolgozhattál rajta, ezért külön köszönet.
     
    GYuGYu1003, Gio, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Szia! Jól csinálod. Nincs azzal gond. Szeretem én is az xxl fákat, csak növényes event idején szedem ki őket. De nem használom ki mindig a bennük rejlő jót.
    Amíg dolgoztam én is fél 7 körül arattam reggel és simán belefért ez este is. Persze nagyon kellett figyelni az időre, mert ha kicsit késtem, 10-15 percet pl, megkavarodott az egész és csúszott az időbeni aratás is este és akkor már a következő napi is. Sőt képes voltam a farmjátékom kezdetén éjjel is felkelni event idején. Ma már ilyet sosem csinálok. Fél éve nyugdíjas vagyok(hálistennek sikerült) és lazábban farmolok.
    Nagyon ritkán kelek fél 7kor és már nem is első a farm. Viszont folyamatosan farmolok egész nap, ha úgy engedi az időm és olyan kedvem van.
    Amit írtam nem panasz már, nálam ez van. Változtathatnék, mert rajtam múlik, de annyit nem ér és a rabja sem szeretnék lenni, mert már az voltam szinte. Más dolgoknak is próbálok hódolni, nem szeretnék csak farmmal foglalkozni állandóan. Ezért nekem úgy lenne kényelmesebb, ha kevesebb lenne a pont 12 órás.
    Mindenkinél vannak kedves és nem kedves részei a játéknak. Köszi a reakciódat, szerintem ezzel a 12 órással nem is érdemes tovább foglalkozni. Majd akkor, ha meglesznek a kitehetők és a neon ólak :)
     
    csio70, iboly54, he1951 és 8 más kedveli ezt.
  11. Bathilda

    Bathilda Junior szaki

    Lehet tenyészteni, gyűjteni és eladni!:) Jó kis feladat, hamar meg lehet csinálni!;);)
     
    csio70, Gio, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Recsi70 :)
    Jómagam is Excel mániás vagyok ;), most is készítettem gyorsan egy leltárt Excelbe, hogy hogyan állok a neonizálásra tervezett állatfajták tenyészállataival a farmjaimon, és a te Exceltáblád alapján secc-perc alatt meg lehet találni a legideálisabb beadási variációt, csak be kell írni, miből mennyi van. Lementettem, használom. Nagyon nagy köszönet érte!:D:inlove:
     
    csio70, gyfa, GYuGYu1003 és 7 más kedveli ezt.
  13. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Én a disznós és lovas feladatsort első szintű tenyészállatból oldom meg pajtából, a pulykán még filózok (félig az is menne 1. szintű állatból, a másik fele meg kipótolható lenne alapállatokkal). Valszeg a majmok és az egerek mennek a motelbe a szerelemlakatokért.:)

    Azért figyeltétek az eventismertetőbe betetett kevert tenyésztéses képet? Csupa bukás! ;) Csak nem a kedvünket akarták tőle elvenni? :D Asszem, ennyi kevés lesz hozzá! xD

    beadandó értékcsak alapállatból
    115 / 159 / 189
    csak 1. szintű tenyészállatból
    1100 / 1300 / 1400
    pulyka180.000 cspkb. 1566kb. 164
    disznó198.000 cspkb. 1246kb. 153
    216.000 cspkb. 1143kb. 155
     
    SzilvaG, csio70, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  14. Anyóca70

    Anyóca70 Haladó

    Sziasztok! Valaki megtudja mondani, hogy hol találom a tamarillo fát?
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A termés neve tamarillo.
    [​IMG]
     
    Gio és genka53 kedveli ezt.
  16. Anyóca70

    Anyóca70 Haladó

     
  17. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia Vadócka,

    jól csinálod és elvben én is tudnék így aratni,
    de nem szeretek és nem is tudok ilyen pontosságot magamra kényszeríteni a játékban.
    Reggel általában 6 és 9 között aratok valamikor, este pedig 5 és 7 közt,
    a 12 órás dolgokat csak nagyon ritkán tudom naponta 2x aratni.

    A 10 óránál tovább érő kitehetőket mindig elcserélem 10 órásakra vagy rövidebbekre:
    erre a sorsra jutnak majd a neon lovaim is;)
    Jó eventezést, nagy ugrásokat Mindenkinek!:)
     
    csio70, -vadocka70-, iboly54 és 8 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok :)
    Megvan a holnapi beadási tervem, tisztán a pajtából:

    Beadandó9 00019 00029 00049 00069 000
    pulyka2pulyka2pulyka4pulyka6pulyka5
    házi8házi8házi26házi2házi20
    páva0páva0páva0páva2páva15
    tökös0tökös1tökös0tökös4tökös
    beadás:9 03019 03029 06049 09069 075
    ~~~~~~~~ ~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~
    Beadandó10 00021 00032 00054 00076 000
    disznó6disznó10disznó7disznódisznó24
    szalontai7szalontai15szalontai21szalontaiszalontai50
    szőkeszőke0szőke1szőke15szőke2
    beadás:10 05421 09032 01354 00076 016
    ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~
    Beadandó11 00023 00035 00059 00083 000
    7412117
    kisbéri7kisbéri16kisbéri25kisbéri12kisbéri15
    huncuthuncuthuncuthuncut10huncut10
    beadás:11 11323 15635 00059 06883 113

    Baby Boom-kor meg kitenyésztem a lakatok miatt a visszapótlást, meg amit még tudok. ;):D
    Jó éjt mindenkinek! :inlove:
     
    hugi, franyo121, Meellcc és 26 más kedveli ezt.
  19. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Szia! Szuper a táblázatod nagyon sok segítséget add.
    Jó éjt és szép álmokat kívánok!
     
    Meellcc, alpha58, Gio és 2 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Jó sok helyen hasonlit az én beadási tervemhez:) viszont lemaradt a felhősorhoz szükséges 5000 CSP-sxDxDxD Azzal mi lesz, vagy az már nem is kell?:D:D

    Szuper jó kis event lesz ez, igyekszem majd pár neon lovas kitehetőt összegyűjteni, ilyen friss farmnak nagyon jól jönnek ezek az extra kitehetők, kerge jelenleg hemzseg az ünneplő szurkolóktól, illetve a jövőbeli kincses szigetre is jól fognak jönni:)8)

    Ami kell már a pajtában van, remélem jut még a piacra is:)

    Sikeres tenyésztést és eventet mindenkinek!:)
     
    tundee73, alpha58, Mikulás48 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.